Het super vrolijke magische woud en de gemene gigazwam

Afbeeldingen

Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • Hardcover
  • 9789044760941
  • 20 september 2021
  • 192 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Zin in een leuk avontuur boordevol hilarische situaties, vrolijke illustraties en grappige personages? Duik dan snel in dit knotsgekke boek dat op je lachspieren zal werken! Het Supervrolijke Magische Woud is de allerleukste plek in de hele wereld, maar heel af en toe komt er een slechterik langs om de vrede te verstoren. Een piepklein paddenstoeltje groeide uit tot een gigantische gemene zwam die de macht in het Woud wil overnemen. Alle hoop is gevestigd op vijf dappere helden. Alleen zij hebben de kracht om de kwaadaardige Fungus te stoppen voordat hij met zijn giftige sporen het hele Woud vernielt. Ideaal voor fans van Kapitein Onderbroek en Dog Man.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Hardcover
Oorspronkelijke releasedatum
20 september 2021
Aantal pagina's
192
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Hoofdauteur
Matty Long

Overige kenmerken

Editie
1
Product breedte
158 mm
Product hoogte
21 mm
Product lengte
203 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
158 mm
Verpakking hoogte
21 mm
Verpakking lengte
203 mm
Verpakkingsgewicht
494 g
eWaste
Nee

EAN

EAN
9789044760941

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Nederlands
Basisschool groep
Groep 4, Groep 5
Nog geen reviews

Kies gewenste uitvoering

Bindwijze : Hardcover

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 15 euro en 95 cent.
Op voorraad
Select
Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
Verkoop door bol
  • Gratis verzending door bol vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht