Het voorleesboek voor de allerliefste juf! EBOOK

Het voorleesboek voor de allerliefste juf!
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789000316151
  • Druk: 1
  • september 2012
  • 48 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Marianne Busser

"Marianne Busser (1958) en Ron Schröder (1958) hebben samen inmiddels ruim vierhonderd boeken en meer dan duizend liedjes gemaakt, waaronder De Winkeltjes en De sproeipoeper. Daarnaast hebben ze veel geschreven voor onderwijsmethoden, kindertijdschriften, en voor het televisieprogramma Sesamstraat. Op hun website kun je je aanmelden voor hun gezellige nieuwsbrief. Je vindt daar ook al hun boeken, kleurplaten om uit te printen, en elke maand een kleurwedstrijd waarmee je een boek kunt winnen."

Samenvatting

Een vrolijk voorleesboek voor alle juffen die graag voorlezen! En welke juf doet dat nu niet? Een verzameling versjes en verhaaltjes over bekende figuren, zoals bijvoorbeeld Jetje Kadetje, haas en egel, en het mannenkoor. Maar ook de drie jongetjes komen weer even langs. De broertjes houden op school een geweldige spreekbeurt over hun vader. Dat ze daarbij zelfs een onderbroek van hun papa laten zien, vindt juf absoluut het toppunt van geestig. En tot slot komt er in dit boek ook een gekke, maar lieve juf om de hoek kijken. Maar dat kan natuurlijk ook niet anders in een boek voor de allerliefste juf!

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
september 2012
Aantal pagina's
48 pagina's
Ebook formaat
Adobe ePub
Kaarten inbegrepen
Nee
Aanbevolen leeftijd
0 - 2 jaar
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Illustrator
Dagmar Stam

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | Overige e-reader
Ebook formaat
Adobe ePub

EAN

EAN
9789000316151

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Onderwerp
School
Soort kinderboek
Prentenboek

Reviews

4,5
van de 5
22 reviews
11
10
1
0
0
  • Het voorleesboek voor de allerliefste juf
    • Mooi vormgegeven
    • Grappig

    Geschreven bij Voor de allerliefste… - Het voorleesboek voor de allerliefste juf!

    Het voorleesboek voor de allerliefste juf is een vrolijk en grappig boek. De kleuters genieten ervan als zij er tijdens het eten en drinken uit worden voorgelezen. De afwisseling tussen versjes en verhaaltjes is ideaal. Wat ook fijn is, is dat het boek altijd gelezen kan worden, het zit niet aan een thema vast. Omdat het allemaal korte verhaaltjes zijn hoef je het boek ook niet in één keer uit te lezen. De verhalen lezen lekker vlot, omdat het taalgebruik goed aansluit bij de leeftijd van de kinderen. Ook de prenten in het boek zijn erg leuk en sluiten goed aan op het verhaaltje of versje. Wanneer ik een prent vergeet te laten zien, roepen de kinderen meteen dat zij ook de prent willen zien. Vooral de kletsnatte koning viel erg in de smaak.

  • Het ideale afscheidscadeau voor de kleuterjuf!
    • Fantasierijk
    • Leerzaam
    • Mooi vormgegeven
    • Grappig
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Voor de allerliefste… - Het voorleesboek voor de allerliefste juf!

    Onze dame ging naar groep 3 en nam na 2,5 jaar afscheid van de kleuterklas en daarmee ook van de juf. Om deze reden zijn we samen op zoek gegaan naar een leuk en passend cadeau voor deze juf.
    We kwamen uit bij een boek van mijn dochters favoriete schrijvers met de toepasselijke titel: Het voorleesboek voor de allerliefste juf!

    Juf was er heel blij mee, zo hebben we de nieuwe kids in de klas weer voorzien van vele uren leesplezier!

  • Het voorleesboek voor de allerliefste juf!
    • Mooi vormgegeven
    • Grappig

    Geschreven bij Voor de allerliefste… - Het voorleesboek voor de allerliefste juf!

    Het voorleesboek voor de allerliefste juf! - Marianne Busser & Ron Schröder. Met illustraties van Dagmar Stam

    Een heel herkenbaar boek met vrolijke plaatjes. De voorkant straalt al het plezier uit, die je door het hele boek voelt.
    Het boek is vooral bedoeld voor de jongste kleuters die net (of nog net niet) naar school gaan. Er staan 19 verhaaltjes en rijmpjes in, met inhoudsopgave voorin het boek. Elk verhaal heeft een mooie tekening erbij.
    Ook dit keer zijn het weer grappige en ontroerende verhaaltjes/rijmpjes waar elke kleuter (en juf/ouder!) weer van zal smullen. Het zijn korte verhaaltjes, dus makkelijk als er 5 minuten over zijn.

    Er zitten gratis beloningsstickers bij.

  • Het voorleesboek voor de allerliefste juf!
    • Mooi vormgegeven
    • Grappig

    Geschreven bij Voor de allerliefste… - Het voorleesboek voor de allerliefste juf!

    Het boek nodigt uit om voor te lezen aan de allerjongsten van de school. Ideaal voor de laatste minuutjes van de dag. De illustraties zijn duidelijk en maken de verhaaltjes en rijmpjes nog leuker. Deze wisselen elkaar leuk af. De kinderen vragen om uit het boek voor te lezen. De rijmpjes kunnen zelfs al door een aantal kinderen uit groep 2 worden voorgelezen.

  • Hoera, rijmverhalen!
    • Fantasierijk
    • Leerzaam
    • Mooi vormgegeven
    • Grappig
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Voor de allerliefste… - Het voorleesboek voor de allerliefste juf!

    Het voorleesboek voor de allerliefste juf.

    Leuk, weer eens een boek met dolkomische, zeer aansprekende rijmverhalen. Alleen Marianne Busser en Ron Schröder kunnen dat op die manier! Mijn kleuters genieten ervan en lachen zich slap. De oudere kleuters zijn trots dat ze de rijm herkennen.
    Fijn is ook dat het een boek is met korte verhaaltjes, dat je even tussendoor kunt pakken.
    Natuurlijk moeten ook de tekeningen van Dagmar Stam genoemd worden. Ze spreken aan en passen geweldig bij de verhalen.

    Martie van Kampen

  • Het voorleesboek voor de allerliefste kleutermeester
    • Mooi vormgegeven
    • Grappig

    Geschreven bij Voor de allerliefste… - Het voorleesboek voor de allerliefste juf!

    Een herkenbaar boek voor de fans van Marianne Schroder en Ron Busser. Het duo is er weer in geslaagd een herkenbaar boek te schrijven voor de jongste kinderen van de basisschool(4-6 jaar).
    De verhaaltjes kunnen zelfs goed dienen als voorbereiding op de basisschool, doordat ze uitgebreid ingaan op de kleuterklas. Hierdoor kun je met je toekomstige kleuter al heerlijk kletsen over school en hoe het er daar aan toe gaat.
    Ook voor in de klas is het een erg leuk boek. Korte en bondige verhaaltjes met genoeg humor erin.
    Alleen aan de titel zou wel wat verandert mogen worden..
    Een kleutermeester

  • Heel leuk voorleesboek!
    • Mooi vormgegeven
    • Grappig

    Geschreven bij Voor de allerliefste… - Het voorleesboek voor de allerliefste juf!

    Ik heb het boek gekocht voor mijn dochter om aan het einde van afgelopen schooljaar aan de juf te geven als bedankje. Het boekje is erg mooi met vrolijke illustraties en een leuk verhaal. Er zat ook nog een stickervel bij. De juf was er erg blij mee!

  • Altijd goed!
    • Grappig
    • Leerzaam
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Voor de allerliefste… - Het voorleesboek voor de allerliefste juf!

    Ik ben al jaren fan van Busser&Schröder, vooral de verzamelboeken zijn erg leuk. Dit boek hebben wel onze stagiaire (ik werk in het speciaal onderwijs) op haar laatste dag cadeau gedaan. Zo heeft ze op haar volgende werkplek altijd een leuk verhaal bij de hand.

  • Iedereen leest Busser en Schröder !
    • Mooi vormgegeven
    • Grappig

    Geschreven bij Voor de allerliefste… - Het voorleesboek voor de allerliefste juf!

    Een prachtig boek dat op elk moment gepakt kan worden in de kleuterklas. Er staan lange verhalen in, maar ook korte versjes over diverse onderwerpen uit de leefwereld van het kind.
    Het taalgebruik sluit aan bij de jongste leerlingen van de basisschool. De verhalen zijn niet te lang, zodat de leerlingen geboeid blijven. Rondom de verhalen staan kleurrijke, aansprekende tekeningen.

9 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen