Het wilde eiland 3 - Stormgloed Ebook Tooltip

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789401622196
  • 07 mei 2024
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties

Karen Swan

Karen Swan is een Britse auteur, bekend om haar romantische en meeslepende romans. Ze begon haar carrière als modejournalist voordat ze fulltime schrijfster werd. Swan's boeken worden gekenmerkt door hun betoverende settings, complexe personages en boeiende plots. Haar werk heeft wereldwijd een groot lezerspubliek aangetrokken en haar romans zijn vertaald in meerdere talen. Met haar rijke verhalen en romantische thema's blijft Karen Swan een populaire naam binnen het genre van de hedendaagse romantiek.

Samenvatting

In Stormgloed, het derde deel in de Wilde eiland-serie van Karen Swan, is Flora vastbesloten de gebeurtenissen op St Kilda voorgoed achter zich te laten. Voor fans van Lucinda Riley en Delia Owens.

Het derde deel in de Wilde eiland-serie van Karen Swan speelt zicht af in 1929. Flora MacQueen droomt van een groots en meeslepend leven, weg van St. Kilda, het kleine eiland waar ze is opgegroeid. Haar verloving met de jonge avonturier en zakenman James lijkt de deur naar haar toekomst wagenwijd open te gooien. Ze moeten nog één winter geduld hebben, maar na de geplande evacuatie van het eiland in de zomer kunnen ze samen zijn. En dan slaat het noodlot toe.

Met een gebroken hart en een familie waar ze voor moet zorgen, is Flora de wanhoop nabij. Als ze de kans krijgt om opnieuw te beginnen in Parijs grijpt ze die met beide handen aan. In de Franse hoofdstad lijkt het geld en het geluk voor het oprapen te liggen, maar tegen een hoge prijs. En de geheimen uit haar verleden blijven haar ook daar achtervolgen...

De Wilde eiland-reeks van Karen Swan is een wervelende serie vol drama, spanning en mysterie, met sterke vrouwen in de hoofdrol. Voor de fans van Lucinda Riley, Delia Owens en Santa Montefiore.

‘Dit is een boek waar je zo lang mogelijk van wilt genieten, maar ook in één ruk wilt uitlezen.’ ‒ Jill Mansell

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
07 mei 2024
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Karen Swan
Hoofduitgeverij
Xander Uitgevers B.V.

Vertaling

Eerste Vertaler
Ireen Niessen

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Desktop (Mac en Windows) | Kobo e-reader | Android (smartphone en tablet) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789401622196

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Taal
Nederlands
Periode
ca. 1920-1939
Nieuw verschenen
Nieuw verschenen
Nog geen reviews

Waarom een goede keuze?

Wij vinden dit artikel een goede keuze, want het heeft positieve eigenschappen vergeleken met soortgelijke artikelen, zoals keur- of kenmerken op sociaal en ecologisch gebied.

Keur- of kenmerken

  • E-book
Lees meer over ons Goede Keuze-label
Kies gewenste uitvoering
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent. De meest getoonde prijs is 11 euro en 99 cent. Je bespaart 58%.

Ebooks vanaf 1,99 euro

Je bespaart 58%
Direct beschikbaar
Verkoop door bol
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen
Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
Zie ook de retourvoorwaarden

Vaak samen gekocht

  • Het wilde eiland 2 - Vuurlicht
    11,99
    Verkoop door bol
  • Het wilde eiland 1 - Het wilde eiland
    11,99
    Verkoop door bol
  • De Oostenrijkse verleiding
    11,99
    Verkoop door bol
  • De stem van het meer
    13,99
    Verkoop door bol