Hotel Havana EBOOK Tooltip

Hotel Havana
Auteur: Noortje Brink
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789047206576
  • oktober 2021
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Samenvatting

In de thriller Hotel Havana van Noortje Brink verandert de huwelijksreis van Lotte en Frank in een nachtmerrie. Voor de fans van Suzanne Vermeer en Kiki van Dijk. In de thriller Hotel Havana van Noortje Brink gaan de zwangere Lotte en haar nieuwbakken echtgenoot Frank op huwelijksreis naar Cuba. Ze kennen elkaar pas zes maanden: het was liefde op het eerste gezicht en toen bleek dat Lotte in verwachting was, besloten ze meteen te trouwen. Door alle commotie hebben ze al een tijd geen goed gesprek kunnen voeren en Lotte hoopt dat ze op Cuba eindelijk tijd voor elkaar hebben. Maar tijdens de vlucht reageert Frank ontwijkend op haar vragen en na aankomst lijkt hij liever samen te zijn met hun reisgenoten Bianca en Gert-Jan dan met haar. Als ze in de dagen die volgen ook veel tijd met zijn vieren doorbrengen, krijgt Lotte het gevoel dat Frank steeds verder van haar afdrijft. Heeft ze zich in hem vergist, of speelt er iets anders?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
E-book
Verschijningsdatum
oktober 2021
Ebook formaat
Adobe ePub

Betrokkenen

Auteur(s)
Noortje Brink
Uitgever
Loft Books

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Overige e-reader | Overige e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Ebook formaat
Adobe ePub

EAN

EAN
9789047206576

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus, Nieuw in Kobo Plus
Aanraders
Nieuw verschenen

Reviews

1 review
3,0
van de 5
0
0
1
0
0
  • Hotel Havana

    Deze recensie verscheen eerder op Koukleum.nl.

    Noortje Brink behoort ondertussen tot één van mijn favoriete auteurs. Zo las ik eerder onder andere ‘Waddenstorm‘, ‘Dun ijs‘ en ‘Schaduwdag‘ van haar hand. Elke keer is het weer een feest om een verhaal op mijn reader te mogen zetten van deze auteur.

    Het verhaal start met een proloog waarin te lezen is dat een vrouw paniek en angst heeft. Ze staat tegen een muur aan en ze krijgt een klap in haar gezicht, waarna ze knock-out gaat. Wat ook duidelijk wordt, is dat ze zwanger is. Mij is het eigenlijk meteen duidelijk wie dit is. Ik wil wel snel verder lezen, want ik wil weten wat hier precies aan de hand is.

    Het verhaal wordt afwisselend verteld vanuit de verschillende personages. De hoofdstukken heeft Brink weer redelijk kort gehouden en hierdoor blijf je verder lezen. Het verhaal staat, zoals we weten van haar vorige verhalen, niet bol van de spanning, maar dit vind ik persoonlijk geen probleem. Want eigenlijk vanaf het moment dat ze in het vliegtuig zitten, merk je al snel dat er iets niet klopt, ook al kon ik niet direct zeggen wat er niet klopte. Ook door dit gegeven bleef ik maar door lezen in Hotel Havana.

    De verhalen van Noortje Brink staan bij het lezend publiek bekend als makkelijk te lezen verhalen. Spannende verhalen met een randje romantiek. Ook al ben ik niet zo van het in hokjes denken, maar als ik zou moeten kiezen zou ik het liever in het vakje Cosy Crime plaatsen. Zoals onze vaste volgers wel weten lees ik graag boeken die onder dit genre vallen.

    Ik heb het al eens eerder, in een recensie over een verhaal van Noort Brink, gezegd, voor mij is dit een auteur die echt in het rijtje van Suzanne Vermeer en Nan Adams past. Daarom zou het denk ik ook een schot in de roos zijn als er fysieke boeken van deze verhalen gaan verschijnen. En nu zag ik dat haar uitgever overstag is gegaan bij collega auteurs. Dus ik blijf hard duimen dat toekomstige verhalen van Brink ook in paperback gaan verschijnen, want ik denk dat ze dan nog een breder publiek kan bereiken.

2 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Vaak samen gekocht

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.