Hotel Havana Ebook Tooltip

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789047206576
  • 14 oktober 2021
  • 153 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Samenvatting

In de thriller Hotel Havana van Noortje Brink verandert de huwelijksreis van Lotte en Frank in een nachtmerrie. Voor de fans van Suzanne Vermeer en Kiki van Dijk.

In de thriller Hotel Havana van Noortje Brink gaan de zwangere Lotte en haar nieuwbakken echtgenoot Frank op huwelijksreis naar Cuba. Ze kennen elkaar pas zes maanden: het was liefde op het eerste gezicht en toen bleek dat Lotte in verwachting was, besloten ze meteen te trouwen. Door alle commotie hebben ze al een tijd geen goed gesprek kunnen voeren en Lotte hoopt dat ze op Cuba eindelijk tijd voor elkaar hebben. Maar tijdens de vlucht reageert Frank ontwijkend op haar vragen en na aankomst lijkt hij liever samen te zijn met hun reisgenoten Bianca en Gert-Jan dan met haar. Als ze in de dagen die volgen ook veel tijd met zijn vieren doorbrengen, krijgt Lotte het gevoel dat Frank steeds verder van haar afdrijft. Heeft ze zich in hem vergist, of speelt er iets anders?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
14 oktober 2021
Aantal pagina's
153
Ebook Formaat
Adobe ePub

Betrokkenen

Hoofdauteur
Noortje Brink
Hoofduitgeverij
Loft Books

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789047206576

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

Gemiddelde van 2 reviews
0
0
2
0
0
  • Hotel Havana

    Deze recensie verscheen eerder op Koukleum.nl.

    Noortje Brink behoort ondertussen tot één van mijn favoriete auteurs. Zo las ik eerder onder andere ‘Waddenstorm‘, ‘Dun ijs‘ en ‘Schaduwdag‘ van haar hand. Elke keer is het weer een feest om een verhaal op mijn reader te mogen zetten van deze auteur.

    Het verhaal start met een proloog waarin te lezen is dat een vrouw paniek en angst heeft. Ze staat tegen een muur aan en ze krijgt een klap in haar gezicht, waarna ze knock-out gaat. Wat ook duidelijk wordt, is dat ze zwanger is. Mij is het eigenlijk meteen duidelijk wie dit is. Ik wil wel snel verder lezen, want ik wil weten wat hier precies aan de hand is.

    Het verhaal wordt afwisselend verteld vanuit de verschillende personages. De hoofdstukken heeft Brink weer redelijk kort gehouden en hierdoor blijf je verder lezen. Het verhaal staat, zoals we weten van haar vorige verhalen, niet bol van de spanning, maar dit vind ik persoonlijk geen probleem. Want eigenlijk vanaf het moment dat ze in het vliegtuig zitten, merk je al snel dat er iets niet klopt, ook al kon ik niet direct zeggen wat er niet klopte. Ook door dit gegeven bleef ik maar door lezen in Hotel Havana.

    De verhalen van Noortje Brink staan bij het lezend publiek bekend als makkelijk te lezen verhalen. Spannende verhalen met een randje romantiek. Ook al ben ik niet zo van het in hokjes denken, maar als ik zou moeten kiezen zou ik het liever in het vakje Cosy Crime plaatsen. Zoals onze vaste volgers wel weten lees ik graag boeken die onder dit genre vallen.

    Ik heb het al eens eerder, in een recensie over een verhaal van Noort Brink, gezegd, voor mij is dit een auteur die echt in het rijtje van Suzanne Vermeer en Nan Adams past. Daarom zou het denk ik ook een schot in de roos zijn als er fysieke boeken van deze verhalen gaan verschijnen. En nu zag ik dat haar uitgever overstag is gegaan bij collega auteurs. Dus ik blijf hard duimen dat toekomstige verhalen van Brink ook in paperback gaan verschijnen, want ik denk dat ze dan nog een breder publiek kan bereiken.

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • Prima boek om tussendoor te lezen

    Het verhaal van ‘Hotel Havana’ lees je voornamelijk vanuit hoofdpersonage Lotte. Je leert haar steeds beter kennen en leest over haar gevoelens en gedachten. Tussendoor staan er schuingedrukte fragmenten, waarvan je in eerste instantie niet weet wie het precies is maar waar je wel een vermoeden van krijgt als je verder in het verhaal bent. Als je al vaker thrillers van Noortje Brink hebt gelezen, weet je dat je met deze scènes soms op het verkeerde been wordt gezet. Maar of dat nu ook het geval is…

    ‘Hotel Havana’ begint als een rustig verhaal, waarin twee mensen op huwelijksreis gaan. Al gauw ontdek je dat er meer aan de hand is. Je kunt er alleen niet precies de vinger opleggen wat dat nu is, net zoals Lotte. Brink weet de wanhoop en de onzekerheid van het hoofdpersonage goed neer te zetten… in combinatie met de hormonen die bij een zwangerschap erbij horen. Knap gedaan!

    Hoe verder je in het boek bent, hoe meer je begint te ontdekken wat er nu allemaal aan de hand is. Niet alles daarvan is even verrassend, maar je blijft geboeid genoeg om door te lezen. Je wil uiteindelijk gewoon weten hoe het nu allemaal precies in elkaar steekt. Dan blijkt dat niet alles is wat het in eerste instantie leek te zijn. Zoals we van deze auteur inmiddels gewend zijn, is ook haar nieuwste thriller een prima boek om lekker even tussendoor te lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 5 euro en 99 cent.
Direct beschikbaar
Verkoop door bol
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen
Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
Zie ook de retourvoorwaarden

Vaak samen gekocht