Hou me vast EBOOK Tooltip Een roman over de moed vinden om naar je geluk te zoeken – en ervoor te vechten

Hou me vast

Uitgever: Boekerij

  • Nederlands
  • E-book
  • 9789402309041
  • Druk: 1
  • juni 2017
  • 352 pagina's
  • EPUB met digitaal watermerk
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Lori Nelson Spielman

Lori Nelson Spielman lives in Michigan with her husband. Sweet Forgiveness is her second novel. She is currently on leave from her teaching job while she works on her third. www.LoriNelsonSpielman.com

Samenvatting

Heerlijke feelgoodroman voor de lezers van Jojo Moyes, Marian Keyes en Nicholas Sparks

Annies wereld stort in als haar zus Kristen omkomt bij een treinongeluk. Eigenlijk zou zij ook in die trein zitten… Annie voelt zich schuldig en zoekt steun bij haar moeder Erika, die op haar beurt in haar werk vlucht. Annie begrijpt niet wat er is gebeurd met haar liefhebbende moeder die altijd op alles raad wist.

Erika weet niet hoe ze met het verlies van Kristen om moet gaan. Ze durft Annie niet te laten zien dat ook zij zo haar zwaktes heeft en besluit alleen haar kracht te tonen. Maar Annie kan dit eenzame verdriet niet aan – en verdwijnt. In haar wanhoop denkt Erika weer terug aan haar eigen moeder, die ooit zei: ‘Je moet wat belangrijk is nooit verwarren met wat écht belangrijk is.’ Erika beseft dat ze alles op alles moet zetten om Annie te vinden – voordat ze ook haar tweede dochter verliest.

Een roman over de moed vinden om naar je geluk te zoeken – en ervoor te vechten.

De pers over de boeken van Lori Nelson Spielman

‘Helder proza, een pittig hoofdpersonage en een ruime hoeveelheid plottwists maken dit boek tot een heerlijke leeservaring.’ Kirkus Reviews

‘Heel innemende roman met sympathieke personages die leest als een trein.’ NBD Biblion

‘Een schitterend, ontroerend verhaal dat ons eraan herinnert alles uit het leven te halen.’ Cecelia Ahern, auteur van PS Ik hou van je

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
juni 2017
Aantal pagina's
352 pagina's
Ebook formaat
EPUB met digitaal watermerk
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Uitgever
Boekerij

Vertaling

Originele Titel
Quote me

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Ebook formaat
EPUB met digitaal watermerk

EAN

EAN
9789402309041

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 23 reviews
4,7

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

16
6
1
0
0
  • Een aanrader!

    Geschreven bij Hou me vast

    Wat een geweldig boek!
    Binnen no time uitgelezen.
    Een pakkend verhaal over verdriet, liefde en hoop.
    Dit boek moet je gelezen hebben..

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Zeer goed!
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Geschreven bij Hou me vast

    Ik ben zeer tevreden over dit artikel. Wat ik vooral goed vind: Goede kwaliteit, Voordelige koop, Duurzaam

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • ontroerend
    • Meeslepend verhaal

    Geschreven bij Hou me vast

    Wat heeft Lori Nelson Spielman toch een fijne schrijfstijl. Het boek heeft me geboeid vanaf blz 1 tot het einde. Prachtig verhaal met een belangrijke boodschap : wat er toe doet is belangrijk, maar niet al het belangrijke doet er toe.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Wat belangrijk is, is niet hetzelfde als wat er toe doet
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Hou me vast

    Als Annie haar zus verlies, dreigt het verdriet haar en haar moeder voorgoed uit elkaar te halen.

    Een heerlijke feelgoodroman voor de lezers van Jojo Moyes , Marian Keyes en Nicholas Sparks.

    Een heerlijke feelgoodroman die ik met veel plezier heb gelezen. Het verhaal is vlot en van deze tijd en leest als een trein.
    De cover is kleurrijk en de titel past perfect bij het boek.
    Met het boek Hou me vast heeft auteur Lori Nelson Spielman weer een prachtige mustread neer gezet. Een fijne schrijfster die de lezers goed weet te verrassen. Het boek heeft verschillende plottwists en maakt het daardoor erg aangenaam. De bladzijden vliegen dan ook aan je voorbij en al lezende kom je er achter wat er allemaal is gebeurt. Je leest over de wanhoop, het verdriet.en ook dat er in het verleden veel is gebeurt wat nog niet is verwerkt.
    De hoofdpersonen zijn leuke personages. De hoofdstukken worden ook afwisselend geschreven door Annie, de dochter en door Erika, de moeder. Je leert ze echt kennen en je voelt met ze mee. Het boek was dan ook in een mum van tijd uit.
    De schrijfster Lori Nelson Spielman was voor mij nog totaal onbekend maar ik ga zeker meer boeken van haar lezen.
    Voor mij een dik verdiende 5 sterren

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • relaxing boek

    Geschreven bij Hou me vast

    heerlik ontspannend boek

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zeer goed
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Geschreven bij Hou me vast

    zeer ontroerend verhaal, mooi geschreven

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Een ontroerend en herkenbaar verhaal
    • Spannend
    • Grappig
    • ontroerend
    • Meeslepend
    • Verrassend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Hou me vast

    Wat mij opviel aan dit boek is dat het zo ontzettend levensecht geschreven is.
    De reacties en emoties van zowel Erika als die van Annie konden die van mij zijn en zijn herkenbaar, iedereen kent de gedachten wel: wat als ..
    Daarnaast vind ik het een aangrijpend verhaal, het raakte mij en ik had het in no-time uit.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Mooi verhaal, leest als een trein.
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Geschreven bij Hou me vast

    Fijn verhaal, leest makkelijk, mooie cover.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Hou me vast...

    Geschreven bij Hou me vast

    Wat een mooi verhaal is Hou me vast, in 54 hoofdstukken die afwisselend door Erika’s en Annies gemoedsrust tot je komen leef je mee met beide hoofdpersonen die respectievelijk een dochter en zus verliezen. Beiden gaan anders om met dit verlies en dat dreigt hun verder uit elkaar te drijven dan ooit tevoren.

    Hou me vast is ontroerend en vanaf het begin dompel ik mij onder in een heftige emotie. De vaart zit in het verhaal en tot het einde toe blijf ik geboeid. Een verhaal met een droevig begin maar een sterk einde. *hartje*

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Een ontroerend verhaal over liefde
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Geschreven bij Hou me vast

    Wat een prachtig boek! Vlot om te lezen en zeer mooi geschreven. Over loslaten en durven veranderen, over liefde en hoop. Eens je start in een boek van Lori Nelson Spielman laat het verhaal je niet meer los en kan je niet stoppen met lezen. Ik heb er een paar uurtjes slaap voor gelaten. Het is nu het tweede boek dat ik lees van haar en ze heeft er een fan bij.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Niet leverbaar

Email mij eenmalig zodra dit artikel leverbaar is.

Houd er rekening mee dat het artikel niet altijd weer terug op voorraad komt.

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen