• Nederlands
  • Paperback
  • 9789026356391
  • Druk: 1
  • september 2021
  • 240 pagina's
Alle productspecificaties

Frank van Pamelen

Frank van Pamelen iskleinkunstenaar, tekstschrijver,columnist en dichter. Hijmaakt theaterprogramma’s,schrijft kinderboeken en isjournalist bij kranten, radioen televisie. Op bol.com vind je alle boeken van Frank van Pamelen, waaronder het nieuwste boek van Frank van Pamelen.

Samenvatting

De thriller Het derde boek van Frank van Pamelen, het derde deel in de Huizinga-serie, is een spannende speurtocht door de geschiedenis vol oude dichtregels, antieke kaarten en pauselijke geheimen.

In Het derde boek van Frank van Pamelen leidt een spannende speurtocht naar een van de grootste mysteries uit de geschiedenis. Voor de fans van Dan Brown en Jeroen Windmeijer.

Het is 15 augustus 2019, Maria-Tenhemelopneming, en in Siena maakt iedereen zich op voor de Palio, de spectaculaire paardenrace op het wereldberoemde plein. Professor Olivier Huizinga is met een vriendin een paar dagen in Toscane. Na een botsing met een lokale clochard vindt hij iets in zijn jaszak: een vergeelde pagina met daarop een vage gravure en een handgeschreven boodschap, gericht aan hem persoonlijk. Even later wordt de zwerver dood aangetroffen naast de Duomo. Boven zijn hoofd prijkt een eeuwenoud raadsel, gebeiteld in het marmer: het SATOR-vierkant. Een woordpuzzel die Huizinga moet zien op te lossen. En snel ook.

Het derde boek is een spannende speurtocht door de geschiedenis: oude dichtregels, antieke kaarten en pauselijke geheimen leiden naar de Terzo, een verloren gewaand werk uit de Griekse oudheid. En naar een van de best bewaarde geheimen uit de geschiedenis.

Over de serie:

‘Hij doet en kan alles, Frank van Pamelen, als het maar iets met taal is.’ – Brabants Dagblad

‘Spannende plot, met een verrassende ontknoping.’ – De Telegraaf

‘Dat Van Pamelen kan schrijven wordt wel duidelijk. Hij heeft een enthousiaste manier van gedachten op papier zetten en dat slaat over op de lezer.’ – Hebban

‘Beter dan Dan Brown.’ – De Ochtend van Vier, NPO Radio 4

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
september 2021
Afmetingen
21,5 x 13,7 x 2,4 cm
Aantal pagina's
240 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Frank van Pamelen
Uitgever
Ambo|Anthos

EAN

EAN
9789026356391

Overige kenmerken

Gewicht
371 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
137 mm
Verpakking hoogte
24 mm
Verpakking lengte
215 mm

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 4 reviews
4,3

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

3
0
0
1
0
  • Briljant
    • Spannend

    Erg mooi boek.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Een speurtocht met gevoel voor taal en geschiedenis.
    • Spannend
    • leest als een trein
    • fraai taalgebruik
    • mocht best langer zijn

    Een spannende zoektocht, met vaart geschreven en met oog voor geschiedenis en de plaatsen in Italie waar het verhaal zich afspeelt. Voor liefhebbers van schrijvers als Dan Brown. Ik vond het jammer dat ik het boek na 2 dagen al uit had. Smaakt naar meer!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Heerlijke pageturner
    • Spannend
    • historisch

    Meteen meegezogen in het verhaal en het liet me niet meer los. In één ruk uitgelezen. Spanning, historie, mysterie, alles zat er in. Beter nog dan de vorige Huizinga-boeken!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Griekse taal- en letterkunde
    • je word er wijzer van
    • Saai
    • veel namen

    Op de kaft staat dat het een literaire thriller is. Ik vond het eerder een geschiedenisboek met daarbij een zwak verhaal. Voortdurend gaat het over oude wijsgeleerden en uitspraken van deze personen die leefden in de Griekse oudheid. Het leek alsof de schijver wilde laten zien hoeveel hij wel niet weet over historische letterkunde.
    Hierdoor sloeg ik deze saaie stukken waardoor ik persoonlijk niet in het verhaal kwam en het saai werd.
    Het is geen verkeerd boek, maar echt een boek voor de liefhebber van bovenstaande. Persoonlijk vond ik de vorige boeken van Van Pamelen en de boeken van Dan Brown beter.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Bindwijze: Paperback
20 99
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen