IJskoud Ebook Tooltip Je ouders kun je altijd vertrouwen Toch?

Schrijf een review
IJskoud

Uitgever: Boekerij

Auteur: Isabel Ashdown
  • Nederlands
  • E-book
  • Introductie: 2022-12-01
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
  • Ebooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Isabel Ashdown

Isabel Ashdown is geboren in Londen en groeide op aan de zuidkust van Engeland. Met haar debuut won ze de Mail on Sunday-schrijfwedstrijd. Het werd meerdere malen bekroond als het beste boek van het jaar. Kleine zus betekende haar internationale doorbraak. Nu is Ashdown fulltime schrijfster en werkt ze op een lokale basisschool als vrijwilligster. Ze woont in Sussex met haar man en twee kinderen.

Samenvatting

Huiveringwekkende spanning voor fans van Ruth Ware en Lucy Foley

Als de zeventienjarige Eva wakker wordt, ligt ze niet in haar eigen bed. Ze ligt op zolder met haar lichaam onder de blauwe plekken en de deur van buitenaf vergrendeld. Volgens haar ouders is dit voor haar eigen veiligheid: maar waarom wisselen ze steeds zulke veelzeggende blikken? Waarom mag Eva geen bezoek ontvangen, moet ze zo veel slaappillen slikken en wordt haar niets over het ongeluk verteld? Eva is vastbesloten te ontdekken wat er echt is gebeurd op die ijskoude nacht van het ongeluk. Maar daarvoor moet ze eerst zien te ontsnappen.

In de pers

‘De spanning behelst veel meer dan je vooraf denkt.’ De Telegraaf

‘Langzaam maar zeker worden alle losse draden aan elkaar geregen en ontvouwt zich een groot raadselachtig web vol intriges.’ Thrillzone.nl

‘Door de onderhuidse spanning, de complexe familieverhoudingen en de vraag – wat is waarheid en wat is leugen? – blijft het verhaal nazinderen nog lang nadat je met een zucht het boek hebt dichtgeslagen.’ Hebban.nl

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
01 december 2022
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Isabel Ashdown
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
TextCase

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789402319835

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Aanraders
Nieuw verschenen
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

7 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Vaak samen gekocht

  • Wie zwijgt…
    8,99
    Verkoop door bol.com
  • Het resort
    12,99
    Verkoop door bol.com
  • De gevangene
    12,99
    Verkoop door bol.com
  • Een gelukkig nieuwjaar
    Meestal 12,99 7,99
    Verkoop door bol.com
  • Washington Poe en Tilly Bradshaw 4 - Dode hoek
    Meestal 12,99 6,49
    Verkoop door bol.com
  • Eddie Flynn - Advocaat van de duivel
    Meestal 13,99 6,99
    Verkoop door bol.com

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen