Ik weet wie je bent
Auteur: Alice Feeney
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789400510784
  • 28 mei 2019
  • 352 pagina's
Alle productspecificaties

Alice Feeney

Alice Feeney is schrijver en journalist. Ze werkte 15 jaar bij de BBC als verslaggever, nieuwsredacteur, en producer. Ze woonde in Londen en Sydney, maar heeft zich nu gesetteld op het platteland in Surrey. Soms lieg ik is haar thrillerdebuut.

Samenvatting

Ik weet wie je bent is een verslavende psychologische thriller boordevol twists voor de liefhebbers van B.A. Paris en S.J. Watson.


Aimee Sinclair: de actrice die iedereen denkt te kennen, alleen weet men niet waarvan.
Behalve ik. Ik weet precies wie je bent, waar je vandaan komt en wat je hebt gedaan.
Je echtgenoot is vermist en de politie denkt dat je iets verbergt. Voor je werk doe je je altijd voor als iemand anders, je bent een professionele leugenaar. Maar dat is niets nieuws voor je, toch?
Want ik weet dat je al eerder loog. Je hebt altijd gelogen. En de leugens die we onszelf vertellen, zijn de gevaarlijkste leugens van allemaal.

Een psychologische thriller boordevol plotwendingen waarvan de haren je te berge rijzen en je hartslag versnelt. De briljante nieuwe pageturner van de bestsellerauteur van Soms lieg ik.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
28 mei 2019
Aantal pagina's
352
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Alice Feeney
Hoofduitgeverij
Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Vertaling

Eerste Vertaler
Mary Bresser

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
477 g
Product breedte
141 mm
Product hoogte
30 mm
Product lengte
216 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
216 mm

EAN

EAN
9789400510784

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 9 reviews
4,4

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

7
1
0
0
1
  • aanrader
    • Spannend
    • Fantasierijk

    Geschreven bij Ik weet wie je bent

    superspannend van begin tot einde

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Verwarrend
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Ingewikkeld verhaal

    Geschreven bij Ik weet wie je bent

    Je moet goed je aandacht erbij houden, het speelt in het heden, en verleden goed geschreven, soms wat langdradig, wel spannend om te lezen, en verrassend einde.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Geweldig boek
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Geschreven bij Ik weet wie je bent

    Spannend tot het laatst. Makkelijk om te lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Een aanrader

    Geschreven bij Ik weet wie je bent

    Een aanrader, goed geschreven van begin tot het eind! E

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Dit zijn de verhalen waarom we thrillers lezen

    Dit zijn de verhalen waarom we thrillers willen lezen!
    Van het begin tot het einde zit de vaart en de spanning er goed in. Het geeft je een beklemmend gevoel en je weet niet wie je kunt vertrouwen. De personages spelen een psychologisch spel met elkaar maar de auteur speelt ook een spel met de lezer. Want net als je denkt dat je alles hebt uitgevogeld en weet wie de dader is komt er aan het einde een twist, op de achterflap noemen ze het een Hitcock-waardige twist, die je compleet van sokken blaast.
    De personages zijn goed uitgewerkt, het verhaal heeft een mooie opbouw met soms een blik naar het verleden.

    Wederom heeft de Alice Feeney een dijk van een thriller geschreven

    Vond je dit een nuttige review?
    7
    0
  • Rommelig
    • Ingewikkeld verhaal

    Rommelig boek, niet uitgelezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    1
  • Spannend
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Moeilijk in te komen

    Goede verhaallijn, wordt vanuit 2 personen verteld, erg spannend!
    Eerste 50 pagina's ongeveer vond ik wel lastig in komen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • spannend,zeer moeilijk weg te leggen boek
    • Spannend

    een zeer spannend boek dat je in één ruk wilt uitlezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • De moeite om te lezen
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Als je van dit genre houdt...kan ik hem alleen maar aanraden. Heb hem net uitgelezen... Zot einde...

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    1
21 99
Uiterlijk 10 december in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen