Boek omdraaien
In genade
Auteur: Rye Curtis
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789026352232
  • Druk: 1
  • september 2020
  • 336 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

In In genade van Rye Curtis kruisen de levens van twee vrouwen, de bejaarde Cloris en park ranger Debra, op buitengewone wijze. Voor de fans van Annie Proulx, Denis Johnson en Gabriel Tallent.

In de roman In genade van Rye Curtis kruisen de levens van twee vrouwen elkaar in een spectaculair verhaal over weerbaarheid en mededogen.

De tweeënzeventigjarige Texaanse Cloris Waldrip blijft na een vliegtuigongeluk alleen achter in de meedogenloze wildernis van Montana. Zonder enige uitrusting, overgeleverd aan de elementen, met alleen haar gezonde verstand en vindingrijkheid om de weg naar de bewoonde wereld terug te vinden. Tegelijkertijd begint park ranger Debra Lewis, die haar eigen demonen te bestrijden heeft, een zoektocht naar de vermisten, al lijkt alle hoop verloren. Wanneer dagen weken worden en Cloris’ situatie steeds hachelijker wordt, krijgt ze hulp uit onverwachte hoek. Alle waarheden waarin ze vroeger geloofde zal ze hierdoor in twijfel moeten trekken.

In genade is een spannende, moreel complexe roman over medemenselijkheid en de verrassende veerkracht van gewone mensen in buitengewone omstandigheden. In een krachtige en tegelijkertijd elegante stijl schetst de jonge Rye Curtis met In genade een inspirerend portret van twee onvergetelijke personages, die ons eraan herinneren dat overleven slechts het begin is. In genade van Rye Curtis is voor de fans van Annie Proulx, Denis Johnson en Gabriel Tallent.

‘Een bizar komische en rauw ontroerende roman die sméékt om een verfilming van de gebroeders Coen.' – Het Parool

‘Een overrompelend debuut dat leunt op de verhaallijnen van twee opmerkelijke vrouwen.’ – Zin

‘Een verhaal vol personages die in een film van de gebroeders Coen niet zouden misstaan, en toch weet te ontroeren.’ - VPRO gids

'Zo verfrissend, zo vol bijzondere personages, dat dit de beste is die ik in lange tijd gelezen heb.’ – Roddy Doyle

‘Gevoelig en anders, maar bovenal pijnlijk menselijk. Dit boek zal ik nooit meer vergeten.’ – Jennifer Egan

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
september 2020
Afmetingen
Afmeting: 21,6 x 13,7 x 2,6 cm
Aantal pagina's
336 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Rye Curtis
Uitgever
Ambo|Anthos

Vertaling

Vertaald door
Jan de Nijs Jan de Nijs

Tip van redactie

Recensie Lees Magazine
Ja

EAN

EAN
9789026352232

Overige kenmerken

Gewicht
413 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
137 mm
Verpakking hoogte
26 mm
Verpakking lengte
216 mm

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands

Reviews

2 reviews
5,0
van de 5
2
0
0
0
0
  • moet je lezen
    • Spannend
    • Grappig
    • Meeslepend verhaal

    Wat een geweldig boek! Er zijn twee verhaallijnen, van de ene vrouw weet je hoe het gaat aflopen maar de weg daar naartoe is het belangrijkste. Van de andere vrouw blijft het onduidelijk. Heel mooi hoe de schrijver de gedachten, afwegingen en bespiegelingen van beide vrouwen verwoord. Regelmatig ook heel geestig. Leest als een trein, ik kon het boek niet wegleggen.

  • Meesterlijk
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Het debuut van deze jonge Amerikaan is meesterlijk. De karakters spatten van het blad. De hoofdfiguur is de enige overlevende van een crash met een klein vliegtuigje. In een onherbergzame wildernis moet ze zien te overleven. Lukt dit? En wie is de gemaskerde man die ze ontmoet? Een spook? Of toch iemand van vlees en bloed? Er zijn Forest Rangers die haar zoeken, waaronder de vrouwelijke Lewis die serieus aan de wijn zit. Lewis ontmoet de vreemde man Bloor die een eigenzinnige puberdochter heeft, Jill. Wat een figuren. Wat een verhaal. En deze roman is schitterend geschreven!

22 99
Uiterlijk 25 september in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Vaak samen gekocht

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.