Edinburgh Love Stories 5 - India Place - Wilde dromen wilde dromen

Boek omdraaien
Edinburgh Love Stories 5 -   India Place - Wilde dromen
Auteur: Samantha Young
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789024585892
  • Druk: 1
  • augustus 2019
  • 320 pagina's
Alle productspecificaties

Samantha Young

Samantha Young is 26 en woont in Stirlingshire, Schotland. Ze is dol op schrijven en heeft een aantal romans zelf gepubliceerd. Met Een verleidelijk aanbod brak ze groot door in Amerika. De roman kwam op veel bestsellerlijsten, o.a. die van The New York Timesi en USA Today. Hij kreeg gemiddeld zo'n 4,5 sterren op Amazon en bijna 30.000 beoordelingen op Goodreads. Haar tweede roman Een gevaarlijk verlangen ligt nu in de winkels.

Samenvatting

India Place – Wilde dromen is een nieuw deel in de heerlijke, sexy serie van Samantha Young. Voor lezers van E.L. James, Jennifer Probst en Sylvia Day.

Slechts één nacht heeft Hannah Nichols de hemel op aarde ervaren – met Marco, haar grote jeugdliefde. De volgende ochtend wordt ze alleen wakker. Vijf jaar lang laat Marco niets van zich horen en Hannah weet een ding zeker: dit zal ze hem nooit vergeven. Zijn vertrek uit Edinburgh waarbij hij Hannah achterliet, was de grootste fout van Marco’s leven. Nog elke dag heeft hij er spijt van. Vijf jaar later komt hij Hannah weer tegen. Maar kan hij haar terugwinnen? Zeker wanneer de fouten uit zijn verleden zwaarder lijken te wegen dan verwacht… Is er een tweede kans voor een eerste liefde?

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
augustus 2019
Afmetingen
Afmeting: 21,5 x 14 x 2,8 cm
Aantal pagina's
320 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Samantha Young

Vertaling

Vertaald door
Patricia Pos

EAN

EAN
9789024585892

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
417 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
140 mm
Verpakking hoogte
28 mm
Verpakking lengte
215 mm

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Aanraders
Bestbeoordeeld
4,7
van de 5
3 reviews
0
0
0
1
2
  • Heerlijk boek!
    • Meeslepend verhaal

    Geschreven bij India Place - Wilde dromen

    Jammer dat hij uit is!
    Kom maar gauw met het deel over Cole.

  • Aanrader
    • Grappig

    Geschreven bij India Place - Wilde dromen

    De hele serie is een aanrader!

  • Aanrader
    • Fantasierijk

    Leuk erotisch boek

19 99
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Bezorgopties

  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
Bekijk alle bezorgopties