Edinburgh Love Stories 5 - India Place - Wilde dromen wilde dromen

Uitgever: Luitingh-Sijthoff

Auteur: Samantha Young
  • Nederlands
  • Paperback
  • 16 augustus 2019
  • 320 pagina's
Alle productspecificaties

Samantha Young

Samantha Young is 26 en woont in Stirlingshire, Schotland. Ze is dol op schrijven en heeft een aantal romans zelf gepubliceerd. Met Een verleidelijk aanbod brak ze groot door in Amerika. De roman kwam op veel bestsellerlijsten, o.a. die van The New York Timesi en USA Today. Hij kreeg gemiddeld zo'n 4,5 sterren op Amazon en bijna 30.000 beoordelingen op Goodreads. Haar tweede roman Een gevaarlijk verlangen ligt nu in de winkels.

Samenvatting

India Place – Wilde dromen is een nieuw deel in de heerlijke, sexy serie van Samantha Young. Voor lezers van E.L. James, Jennifer Probst en Sylvia Day.

Slechts één nacht heeft Hannah Nichols de hemel op aarde ervaren – met Marco, haar grote jeugdliefde. De volgende ochtend wordt ze alleen wakker. Vijf jaar lang laat Marco niets van zich horen en Hannah weet een ding zeker: dit zal ze hem nooit vergeven. Zijn vertrek uit Edinburgh waarbij hij Hannah achterliet, was de grootste fout van Marco’s leven. Nog elke dag heeft hij er spijt van. Vijf jaar later komt hij Hannah weer tegen. Maar kan hij haar terugwinnen? Zeker wanneer de fouten uit zijn verleden zwaarder lijken te wegen dan verwacht… Is er een tweede kans voor een eerste liefde?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
16 augustus 2019
Aantal pagina's
320
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Samantha Young
Hoofduitgeverij
Luitingh-Sijthoff

Vertaling

Eerste Vertaler
Patricia Pos

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
417 g
Product breedte
140 mm
Product hoogte
28 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
140 mm
Verpakking hoogte
28 mm
Verpakking lengte
215 mm

EAN

EAN
9789024585892

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Aanraders
Bestbeoordeeld

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 3 reviews
4,7

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

2
1
0
0
0
  • Heerlijk boek!
    • Meeslepend verhaal

    Geschreven bij India Place - Wilde dromen

    Jammer dat hij uit is!
    Kom maar gauw met het deel over Cole.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Aanrader
    • Grappig

    Geschreven bij India Place - Wilde dromen

    De hele serie is een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Aanrader
    • Fantasierijk

    Leuk erotisch boek

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
19 99
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Het is Kinderboekenweek

Bette Westera
Tijdens de Kinderboekenweek (5 t/m 16 oktober) ontvang je bij besteding vanaf 12,50 aan Nederlandstalige kinderboeken gratis het Kinderboekenweekgeschenk ‘Waanzinnige boomhut verhalen’. Dit boek is geschreven door Andy Griffiths en geïllustreerd door Terry Denton, ook wel bekend van de populaire reeks ‘De waanzinnige boomhut’. Benieuwd bij welke kinderboeken je het gratis Kinderboekenweekgeschenk krijgt? Klik dan op de afbeelding hiernaast.

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen