Its Not Summer Without You Book 2 in the Summer I Turned Pretty Series

Auteur: Jenny Han
  • Engels
  • Paperback
  • 05 mei 2011
  • 288 pagina's
Alle productspecificaties

Jenny Han

"Jenny Han heeft verschillende succesvolle young adult boeken geschreven. Ze is opgegroeid in Richmond, Virginia en heeft een zusje. Na de middelbare school is Han gaan studeren aan de University of North Carolina in Chapel Hill. Ze haalde haar diploma in creatief schrijven aan the New School, waar ze verschillende young adult schrijvers heeft ontmoet. Momenteel woont han in Brooklyn, New York.
Haar eerste boek, Shug, schreef Han toen ze nog studeerde. Het boek beschrijft het leven van een twaalfjarig meisje, Annemarie Wilcox, dat probeert de perikelen van een middelbare scholier te handelen. Critici waren meteen enthousiast over haar boek en verwachtten dat het een breed publiek zou aanspreken.
Haar volgende project was een trilogie voor young adults over het volwassen worden tijdens de zomers. De triologie bestaat uit de boeken The Summer I Turned Pretty, It's Not Summer Without You en We'll Always Have Summer werd al snel een van de New York Times bestellers.
In 2011 is Han begonnen aan een nieuwe young adult serie met schrijver Siobhan Vivian: Burn to Burn. De boeken gaan over drie meisjes die op de middelbare school zitten en wraak willen nemen op iedereen die hen ooit iets heeft gedaan. Han en Vivian zijn al jarenlang beste vriendinnen en schrijfmaatjes.
In 2014 heeft Han een nieuw boek gepubliceerd, To All the Boys I've Loved Before en in mei 2015 kwam het vervolg uit, P.S. I Still Love You. Op bol.com vind je alle boeken van Jenny Han, waaronder het nieuwste boek van Jenny Han.

(Foto: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

Book 2 in The Summer I Turned Pretty series - From the author of To All The Boys I've Loved Before (now a smash-hit Netflix movie), perfect for fans of The Kissing Booth, Rainbow Rowell and Holly Bourne. One girl. Two boys. An impossible decision to make . . . When something is perfect, you hope it lasts forever. But Isabel's lazy, long hot summers at her family friends' beach house are over. Conrad is the only boy she's ever loved. But he's left for college, taking her heart with him. Jeremiah, his gorgeous younger brother, is still Isabel's best friend - but maybe friendship isn't enough for him anymore . . . Isabel just wants everything to stay the same, because change means moving on. But if she stops looking back, could she find a future she never knew she wanted?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
05 mei 2011
Aantal pagina's
288
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Jenny Han

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
208 g
Product breedte
132 mm
Product hoogte
22 mm
Product lengte
197 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
127 mm
Verpakking hoogte
25 mm
Verpakking lengte
195 mm

EAN

EAN
9780141330556

Je vindt dit artikel in

Leeftijd
vanaf 12 jaar
Taal
Engels
Onderwerp
Romantiek
Boek, ebook of luisterboek?
Boek

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 3 reviews
2,7

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

0
1
0
2
0
  • Geheel in lijn met boek één...
    • Mooi vormgegeven
    • Saai

    ... Een prima verhaal, maar een verschrikkelijke hoofdpersoon. Wel een kort verhaal trouwens, voor ik het wist was ik er doorheen. Belly is in het tussenliggende jaar niet veel veranderd; ze weet nog steeds niet wat ze wil en maakt graag van alles een probleem. Mocht je het eerste deel wél geweldig vinden: lees dan deze ook. Dit boek is een prima vervolg.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Waterschade aan het boek
    • Snelle verzending
    • Niet goed verpakt
    • Nat geworden
    • Schade bij levering

    Het boek was ingepakt in een kartonnen enveloppe, geen plastische verpakking waardoor de bladeren van het boek nat geworden zijn.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Lekker zomerboek voor Young Adults
    • niet voorspelbaar
    • zomerkriebels

    Pas later kwam ik erachter dat dit boek deel 2 is van een trilogie waarvan ik het eerste deel nog niet heb gelezen. Erg jammer, ik zal het zeker nog gaan bestellen! Het is een heerlijk zomers boek met verrassende personages en een leuke verhaallijn. Ook de schrijfstijl van de schrijfster sprak me erg aan.

    Zeker een aanrader om mee te nemen op vakantie!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
9 99
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 12:00, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)
  • Vandaag nog bij Albert Heijn afhaalpunt (bestel voor 12:00, ophalen vanaf 17:00)

Alle bindwijzen en edities (5)

  • 8,49
    Direct beschikbaar
  • 11,17
    Direct beschikbaar
  • 9,99
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 13,49
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 22,19
    Uiterlijk 15 oktober in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen