Josie Quinn 1 - Nu ben je van mij Luisterboek Tooltip Ze heeft een woord op de muur geschreven in helderrood bloed. Of eigenlijk geen woord. Een naam.

Josie Quinn 1 - Nu ben je van mij
Auteur: Lisa Regan
  • Nederlands
  • Digitaal luisterboek
  • 01 augustus 2022
Alle productspecificaties
  • Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
  • In de bol.com Kobo app verschijnt je luisterboek direct na synchronisatie. Je kunt luisterboeken alleen in deze app beluisteren. Je kunt geen luisterboek cadeau geven.

Samenvatting

Wereldwijd meer dan twee miljoen exemplaren van de Josie Quinn-serie verkocht
Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Helen Fields

Ze was dichtbij genoeg om te zien dat het meisje een woord op de muur had geschreven in helder, rood bloed. Of eigenlijk geen woord – een naam.
Alle inwoners van Denton zijn op zoek naar Isabelle Coleman, een tienermeisje dat al een week wordt vermist. Ook rechercheur Josie Quinn, die wegens haar schorsing eigenlijk thuis zou moeten zitten. Het enige wat de zoektocht tot dusver heeft opgeleverd, is Isabelles telefoon en de vondst van een ander meisje, June Spencer. Iedereen dacht dat June een jaar geleden van huis was weggelopen, maar nu is ze zwaar getraumatiseerd teruggevonden… met Isabelles tongpiercing in haar mond.

June weigert met de politie te praten over wat haar is overkomen. Het enige wat Josie uit haar krijgt is een naam: Ramona. Niet omdat June die hardop heeft gezegd, maar omdat ze die met haar eigen bloed op de muur heeft geschreven. Dat is het startsein van een razend spannende klopjacht naar de dader in een zaak die veel duisterder is dan Josie ooit had kunnen vermoeden. Wie is Ramona? Weet zij wat er met June en Isabelle is gebeurd? En zijn er misschien nog meer meisjes in gevaar?
In de pers

'Dit eerste deel van een serie met Josie Quinn bevat veel geweld en zet de lezer onder hoogspanning.' **** VN Detective & Thrillergids

'Een razendsnel verhaal met een heerlijk kick-ass hoofdpersonage. Ik heb het ademloos uitgelezen.' Angela Marsons
'Regan is een geweldig thrillertalent dat zich kan meten met Michael Connelly.' Kirkus Reviews
'Een fenomenale serieopener met plottwist na plottwist. Lezers zullen niet kunnen wachten om meer avonturen van Josie Quinn te lezen.' Publishers Weekly
'Regan houdt de spanning hoog vanaf de eerste bladzijde. Een geweldig geschreven thriller die je aan het denken zet en je tot de ontknoping aan de pagina gekluisterd houdt.' Suspense Magazine
'Lisa Regan schrijft op de toppen van haar kunnen. Met haar duistere plots, sterke personages en verslavende schrijfstijl lijken de pagina's zichzelf om te slaan tot aan het schokkende slot.' The Manhattan Book Review
'Regan verbindt de plotpunten met zo'n dunne draad dat je je pas als de dader is onthuld realiseert hoe goed de hints in het verhaal zijn verweven. Fans van detective-thrillers móéten dit gewoon lezen.' Book Trib

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Digitaal luisterboek
Oorspronkelijke releasedatum
01 augustus 2022
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Lisa Regan

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789052864990

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Luisterboek
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus, Nieuw in Kobo Plus
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

review
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1
0
0
0
0
  • Spannend

    Geschreven bij Josie Quinn 1 - Nu ben je van mij

    Goed verhaal. Spannend. Je wil echt weten hoe het afloopt.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
14 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • Kies uit meer dan 100.000 Nederlands- en Engelstalige luisterboeken
  • Download de speciale bol.com Kobo app
  • Luister je boek waar en wanneer je maar wilt – online en offline
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen