Kattencafé 1 - Moord in het kattencafé Ebook Tooltip Maddie James is klaar om te settelen op het pittoreske Daybreak Island. Maar daar spelen zaken die het daglicht niet kunnen verdragen.

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789402318975
  • 01 maart 2022
  • 288 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Cate Conte

Cate Conte is de bestsellerauteur van drie cosy crime-series met dieren in de hoofdrol. Ze is lid van de Sisters in Crime en de Cat Writers’ Association en brengt met haar boeken haar twee grote liefdes samen.

Samenvatting

Heerlijk verslavende cosy crime voor de fans van Agatha Christie en Midsomer Murders

Maddie James is klaar om te settelen in haar geboorteplaats: Daybreak Island, een pittoresk eilandje voor de kust van Massachusetts. Haarngrootste droom is om haar eigen bedrijf te beginnen en als de rode kater JJ haar leven binnen komt trippelen, raakt ze geïnspireerd. Er zijn zo veel katten op het eiland die een thuis nodig hebben: waarom begint ze geen kattencafé?

Dan slaat het noodlot toe. Maddie’s opa, de voormalige politiechef van het eiland, wordt sinds het overlijden van zijn vrouw steeds vergeetachtiger. En nu is de invloedrijke zakenman en lokale bullebak Frank O’Malley op zijn huis uit. Maddie is vastbesloten O’Malley op andere gedachten te brengen, maar voor ze de kans krijgt wordt hij dood aangetroffen. Alle ogen zijn op Maddie gericht.

Is het niet héél toevallig dat uitgerekend de kat van deze nieuwkomer het lijk heeft gevonden? Maar Maddie is niet voor niets de kleindochter van een politiechef. Samen met haar viervoeter gaat ze op onderzoek uit. Wat voor zaken spelen er op Daybreak Island die het daglicht niet kunnen verdragen?

In de pers

'Het summum van cosy crime' Vrij Nederland

‘Moord in het kattencafé trekt je vanaf de eerste pagina het verhaal in en maakt dat je Daybreak Island nooit meer wilt verlaten – ondanks de hoge misdaadcijfers!’ Criminal Element

‘Cate Conte is een van de weinige auteurs die knusse kneuterigheid weet te combineren met sterke dialogen en goede ontwikkeling van de personages. Vlot en verslavend!’ Kirkus Reviews

‘Een schattig dorpje, dodelijke intriges en een hoop harige vrienden. Dit goed geplotte mysterie is een cadeautje voor elke kattenliefhebber.’ Best Friends Magazine

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
01 maart 2022
Aantal pagina's
288
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Cate Conte
Hoofduitgeverij
Boekerij

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789402318975

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Taal
Nederlands
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

1 review
1
0
0
0
0
  • Geweldig.

    Positieve punten

    • Grappig
    • Fantasierijk

    Een heel leuk boek, wachten nu al op deel 2

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0

Waarom een goede keuze?

Wij vinden dit artikel een goede keuze, want het heeft positieve eigenschappen vergeleken met soortgelijke artikelen, zoals keur- of kenmerken op sociaal en ecologisch gebied.

Keur- of kenmerken

  • E-book
Lees meer over ons Goede Keuze-label
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 1 euro en 99 cent. De meest getoonde prijs is 7 euro en 99 cent. Je bespaart 75%.

Ebooks vanaf 1,99 euro

Je bespaart 75%
Direct beschikbaar
Verkoop door bol
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen
Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
Zie ook de retourvoorwaarden

Vaak samen gekocht

  • Kattencafé 5 - Een kat in het nauw
    2,99
    Verkoop door bol
  • Kitt Hartley 1 - De moord in inkt
    9,99
    Verkoop door bol