Kijk Niet Om

Auteur: B. Floyd
Schrijf een review
Auteur: B. Floyd
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789049999209
  • Druk: 1
  • juni 2007
  • 223 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Zes jaar geleden werd Nina's ex-man Randy gearresteerd: hij bleek een gruwelijke seriemoordenaar te zijn. Vastbesloten haar zoon Hayden een veilige toekomst te bieden, bouwde Nina onder een andere naam, in een andere stad, een nieuw leven op. Maar dan komt iemand uit het verleden haar op het spoor en voor Nina het weet, staat de pers op de stoep en moet ze zich opnieuw verdedigen. Ditmaal niet alleen tegenover de buitenwereld, maar ook tegenover Hayden. Want hoe leg je je kind uit dat zijn vader een seriemoordenaar is? Nina vecht om haar onschuld te bewijzen en het leven van haar zoon te redden. Tot het moorden opnieuw begint…
Een huiveringwekkend debuut dat doet denken aan Ann Rule's Mijn vriend de seriemoordenaar. Voor de liefhebbers van Karin Slaughter en Esther Verhoef.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
20 juni 2007
Aantal pagina's
223
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
B. Floyd
Hoofduitgeverij
Truth & Dare

Vertaling

Eerste Vertaler
M. van der Meer
Originele titel
The Killer'S Wife

Overige kenmerken

Editie
1
Gewicht
332 g
Product breedte
139 mm
Product hoogte
22 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
139 mm
Verpakking hoogte
20 mm
Verpakking lengte
215 mm

EAN

EAN
9789049999209

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Select-bezorgopties
Gratis verzending
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Bindwijze: Paperback
14 95
Op voorraad
Nu besteld, vrijdag in huis
Verkoop door Bruna Renkum
8,3
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Bruna Renkum
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via Bruna Renkum

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen