Kilimanjaro als medicijn De diagnose, de zoektocht, de expeditie

Kilimanjaro als medicijn

Uitgever: Luitingh-Sijthoff

Auteur: Anna Chojnacka
  • Nederlands
  • Paperback
  • 19 februari 2016
  • 224 pagina's
Alle productspecificaties

Anna Chojnacka

Anna Chojnacka is de oprichter van crowdsourcing platform 1%CLUB en is nu directeur van Enginn. Ze debuteerde met De Poolster, over haar jeugd in Polen en Nederland. Anna woont in Haarlem met haar man en kinderen.

Samenvatting

Een openhartig en inspirerend verslag van een jonge vrouw die geconfronteerd wordt met haar sterfelijkheid.



Kilimanjaro als medicijn van Anna Chojnacka is een toegankelijk en inspirerend boek voor de lezers van Brené Brown of Laura Maaskant Leef!.


Wanneer Anna Chojnacka ontdekt dat ze de ziekte MS heeft, begint haar zoektocht naar een leven zonder heftige medicijnen. Om sterker te worden volgt ze trainingen bij 'Iceman' Wim Hof, bekend van Koud kunstje. Onder zijn leiding beklimt ze met succes en in recordtijd de Kilimanjaro.


Anna Chojnacka's ervaringen zijn heel herkenbaar en haar verfrissende kijk op het werk van artsen en ziekenhuizen is een eyeopener.


Wil je meer weten over de inhoud, klik dan op de voorbeeldtekst.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
19 februari 2016
Aantal pagina's
224
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Anna Chojnacka
Hoofduitgeverij
Luitingh-Sijthoff

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
327 g
Product breedte
140 mm
Product hoogte
20 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
140 mm
Verpakking hoogte
20 mm
Verpakking lengte
215 mm

EAN

EAN
9789024567041

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Select-bezorgopties
Gratis verzending

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 30 reviews
4,9

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

28
2
0
0
0
  • overwinnen van de angst.
    • Goede verhaallijn
    • Meeslepend verhaal

    Geschreven bij Kilimanjaro als medicijn

    Anna Chojnacka beschrijft in haar boek de overwinning van haar angst voor de ziekte ms.Dit doet ze door deel te nemen aan trainingen van Wim Hofman "the Iceman".En uiteindelijk de beklimming van de Kilimanjaro. Ze probeert door zo sterk mogelijk te worden de medicijnen buiten de deur te houden. Het heeft me erg aangegrepen en vind het een heel waardevolle beschrijving van hoe je na de diagnose om kunt gaan met de nare realiteit die je overvalt na zo'n bericht.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Indrukwekkend
    • Meeslepend verhaal

    Wat een eer om als Kilimanjaro reisgenoot het boek vroegtijdig te kunnen lezen. Het maakte veel bij me los.
    Boosheid dat er ziektes als MS, kanker, Crohn etc zijn. Het kan ons allemaal ook zo maar overkomen dat de wereld op zn kop staat.
    Respect voor de manier waarop de schrijfster en haar gezin er mee om zijn gegaan
    Trots dat we deze moeilijke reis met al zn onzekerheden en gevaar hebben volbracht
    Een glimlach als ik denk aan al die mooie mensen uit de groep
    Een traan bij de gedachte aan Mark
    Verwondering over de weerstand van de reguliere wetenschap ten opzichte van een eenvoudige en kosteloze methode als die van The Iceman (Wim Hof)

    Een passage uit het boek kwam er behoorlijk bij me binnen. Ook ik was niet goed voorbereid op de tocht naar beneden. Wat had ik het zwaar...... Het boek bracht me helemaal weer terug op die mooie berg.

    Vond je dit een nuttige review?
    7
    0
  • Wat een boek!

    Een enorm inspirerend verhaal van een evenzo inspirerende vrouw. Een absolute aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    5
    0
  • Inspirerend!

    Mooi boek wat lekker leest en tot de verbeelding spreekt. Het gaat om een reis die we allemaal maken met ups en downs. De keuze is echter hoe ga je hier mee om? Anna schrijft over hoe zij er mee om gaat en is hiermee inspirerend voor velen!

    Anna laat zien dat iedereen altijd voor zichzelf verantwoordelijk kan blijven en dat het zinvol is om altijd kritisch te zijn richting zowel de medische wetenschap als de bazaar (het alternatieve).

    Vond je dit een nuttige review?
    5
    0
  • Krachtige zoektocht met diepere betekenis!
    • Goede verhaallijn
    • Spannend
    • boeiend van begin tot einde

    'Kilimanjaro als medicijn', Ik had de eer het al te mogen lezen en al meteen op de eerste pagina was ik geraakt: ‘Het is een gemeenschappelijke tocht, soms onder gunstige omstandigheden, soms ver verwijderd van de ideale wereld. We lopen hele stukken alleen en we trekken ook grote stukken op met dierbaren of mensen die we zelfs na jaren nog niet goed blijken te kennen. Het enige wat altijd met ons meegaat zijn we zelf. ‘

    Al meteen op de eerste pagina raakte Anna mij. ‘ we hebben een gemeenschappelijke tocht, soms samen, soms alleen. Altijd met ons zelf’. We zijn zelf verantwoordelijk voor hoe we het leven leven, hoe we er mee omgaan. Waar we naar opzoek gaan en wat we creëren.
    Wat mij raakte hierin was dat na het krijgen van een vreselijke diagnose je ook op de bank kan gaan zitten, wachten en nog genieten van wat er misschien nog is. Echter juist die bank, was het schrikbeeld. Anna ging door, nu met een missie erbij. Het verhaal gaat snel, neemt je mee in haar gedachten, je voelt haar enorme drive om dat te doen wat nodig is. Eerst voor haar zelf, haar eigen kwaliteit van leven, daarna hoe ze dat altijd doet: wat kunnen andere mensen hiermee. De wereld is haar speelveld, het leggen van connecties haar kracht, en het is de liefde die raakt!

    Vond je dit een nuttige review?
    5
    0
  • fantastisch boek, super inspirerend!

    Van de eerste tot de laatste pagina blijft dit boek boeien, ik kon het niet weg leggen en heb het in 1 ruk uitgelezen. Diverse verhaallijnen lopen naadloos in elkaar over en maken het tot veel meer dan zomaar een verhaal. Mooie nieuwe inzichten en een inspirerende kijk op het leven, op leven!! Anna super bedankt voor dit prachtige boek.

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    0
  • Hoop, liefde en inspiratie

    Super trots op mijn schoonzus Anna Chojnacka met haar nieuwe boek Kilimanjaro als medicijn. Over haar diagnose van MS, de zoektocht in de westerse en oosterse wereld en onze expeditie naar de top van de Kilimanjaro samen met Wim Hof. Ik weet nog goed dat we op de top in elkaars armen huilde. Van geluk. Van leven. En blijven doorgaan, ook als iedereen zegt dat het niet kan.

    Nu heeft Anna opnieuw het onmogelijke mogelijk gemaakt. Een aanrader voor iedereen die geïnspireerd wil worden om te leven!

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    0
  • '' Prachtig boek, een echte aanrader ''
    • Meeslepend verhaal

    ’' Als je nog voor de dood het leven verlaat verloochen je meer dan alleen jezelf ’’. Deze zin en nog vele zinnen meer hebben mij tijdens het lezen zeer gegrepen. Anna schrijft over de eerlijke en kwetsbare kant van het leven, maar ook over geluk en liefde. Het boek is voor mij een inspiratie om in actie te komen en mijn eigen grenzen op te zoeken. Ik hoop dat er nog veel meer boeken van Anna zullen volgen, vol met hoop en overwonnen bergtoppen. Prachtig boek, een echte aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    0
  • Boeiende zoektocht

    Prachtig relaas van Anna Chojnacka over haar ontdekkingstocht van hoe je omgaat met een ernstige ziekte in het licht van optimaal leven. Bijzonder is dat haar zoektocht vele parallellen heeft met het verhaal van de vorig jaar overleden journalist Mark Bos, letterlijk en figuurlijk. Echte aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    0
  • In één dag uitgelezen! Super!
    • Goede verhaallijn
    • Grappig
    • Meeslepend verhaal
    • Spannend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Bijzonder mooi gedeelde levenservaring. Geeft inzicht in een persoonlijke zoektocht. Ze beschrijft ook op heel leuke wijze haar ervaring van een uitdagende reis geleid door Wim Hof. Inspirerend. In één dag uitgelezen, het pakte me echt. Een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
34 85
Alleen tweedehands
Goed
Conditie: Goed. Editie: 1. Jaar: 2016. Taal: Nederlands
Op voorraad
Voor 15:00 uur besteld, vrijdag in huis
Verkoop door Doorgelezen
9,0
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Doorgelezen
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen