Kim Stone 12 - Dodelijke macht Je bent vrij om te vertrekken. Maar dat is het laatste wat je doet.

Angela Marsons

Kim Stone

Taal: Nederlands

Afbeeldingen
Angela Marsons
Uitgever:

Boekerij

Vertaald door:

Wilma Paalman

NederlandsE-book978940232618507 maart 2025320 pagina'sEPUB
Angela Marsons

Angela Marsons

Angela Marsons werkte als beveiliger toen ze in 2015 haar eerste thriller schreef. Inmiddels zijn er van haar 'Kim Stone'-serie meer dan zes miljoen exemplaren verkocht en verschijnen ze in 26 talen. Marsons woont in Black Country, Engeland, waar ook haar boeken zich afspelen.
Alles van Angela Marsons

Samenvatting

Voor de lezers van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. Barker

Wanneer inspecteur Kim Stone naar het huis van Samantha Brown wordt gestuurd, vindt ze de jonge vrouw in haar bed met een doorgesneden keel en een mes in haar hand. Er zijn geen aanwijzingen voor een inbraak of een worsteling, dus Kim beschouwt het als een tragische zelfmoord.

Dan wordt het lichaam van een jonge man gevonden. Net als bij Samantha is zijn keel doorgesneden, maar dat is niet de enige overeenkomst: ze verbleven eerder allebei op Unity Farm, een toevluchtsoord voor mensen die een alternatieve manier van leven nastreven.

Achter de knusse façade van het oord ontdekken Kim en haar team een sinistere gemeenschap. Kim zet haar carrière op het spel door er een undercover op af te sturen. Ze is ervan overtuigd dat de slachtoffers de moordenaar kenden en vertrouwden. Lukt het haar om op tijd in te grijpen voordat er nog een dode valt?

‘Never al dull moment met Kim Stone en haar team.’ VN Detective & Thrillergids

‘Spannend tot de laatste bladzijde.’ Vriendin

‘Marsons is al jarenlang geïnteresseerd in de psychologie achter sektes en heeft zich terdege voorbereid op dit onderwerp door boeken en persoonlijke getuigenissen te lezen. Het resultaat komt tot uiting in overtuigende en realistische personages. Zorgvuldig bouwt Marsons de bijzondere sfeer op bij de woongemeenschap.’ de Boekenkrant

'Deze reeks is echt een aanrader voor elke thrillerverslaafde.' **** thrillzone.nl

‘Het voelt alsof de serie over Kim Stone steeds beter wordt.’***** vrouwenthrillers.nl

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Uitvoering
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
07 maart 2025
Aantal pagina's
320
Ebook Formaat
EPUB
Ebook beveiliging
Digitaal watermerk
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Met illustraties

Vertaling

Eerste Vertaler
Originele titel
Kim Stone 12 - Killing Mind

Betrokkenen

Hoofdauteur
Hoofduitgeverij

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Desktop (Mac en Windows)Kobo e-readerAndroid (smartphone en tablet)iOS (smartphone en tablet)Windows (smartphone en tablet)

Toegankelijkheidsinformatie

Toegankelijkheidskenmerken Ebook
Visueel aanpasbaar

Informatie over de fabrikant

Fabrikantgegevens
De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

AI-gegenereerd
Nee
Dyslexievriendelijk
Nee
Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Kookboek
Nee
Personage van toepassing
Nee
Porno
Nee
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789402326185

Productveiligheid

Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU

Je vindt dit artikel in

Reviews

Gemiddeld 4,8 van de 5 sterren uit 4 reviews
Goed boek
19 april 202560-69 jaarMill Heeft dit artikel gekochtJoosgebaar

Wederom een goed boek (uiteraard mijn mening), blijft lezen/moeilijk weg te leggen dus

Goed boek
8 november 202550-59 jaarDiemenHeeft dit artikel gekochtKarin501

Weer een spannend verhaal

Geweldig boek
13 april 2025Heeft dit artikel gekochtPjw53

Spannende thriller je kan het boek eigenlijk niet wegleggen

weer een spannend verhaal!
8 april 202550-59 jaarAmsterdamHeeft dit artikel gekochtArlidgefan

spannend verhaal met Kim Stone weer in de hoofdrol met haar gebruikelijke manier van doen. Kan niet wachten op t vlg boek van A. Marsons.

Kies gewenste uitvoering

Kies je uitvoering
Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 10 euro en 99 cent.

100+ bewaard door anderen

Direct beschikbaar
Verkoop door bol
  • Ebook is direct beschikbaar na aankoop

  • Ebooks lezen is voordelig

  • Wettelijke garantie via bol

  • Dag en nacht klantenservice

  • Veilig betalen

Bekijk retourvoorwaarden

  • Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.

Bekijk de retourvoorwaarden

Bekijk ook eens

Kim Stone 13 - Smeekbede

Kim Stone 14 - Verdraaide waarheid

Kim Stone 15 - Gestolen

Kim Stone 10 - Vergeten verleden

Kim Stone 9 - Laatste belofte

Kim Stone 8 - Verborgen waarheid

Anderen bekeken ook

Kim Stone 13 - Smeekbede

Kim Stone 14 - Verdraaide waarheid

Kim Stone 11 - Kinderspel

Kim Stone 10 - Vergeten verleden

Kim Stone 15 - Gestolen

Kim Stone 9 - Laatste belofte

Kim Stone 8 - Verborgen waarheid

Kim Stone 6 - Dolende zielen

Kim Stone 12 - Dodelijke macht

Bekijk de hele lijst

Over de serie Kim Stone

Kim Stone is een briljante rechercheur met een prachtige carrière, al zorgt haar eigengereide werkwijze geregeld voor problemen met haar superieuren. Ook haar tragische verleden ma
Meer uit de serie Kim Stone

Vaak samen gekocht

Kim Stone 11 - Kinderspel

Verkoop door bol

Kim Stone 13 - Smeekbede

Verkoop door bol

Kim Stone 14 - Verdraaide waarheid

Verkoop door bol

Kim Stone 10 - Vergeten verleden

Verkoop door bol

Kim Stone 15 - Gestolen

Verkoop door bol

Josie Quinn 10 - Je laatste adem

Verkoop door bol
Bekijk de hele lijst