Kim Stone 3 - Verloren meisjes EBOOK Tooltip Hoeveel is haar leven je waard?

Kim Stone 3 - Verloren meisjes

Uitgever: Boekerij

Auteur: Angela Marsons
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789402317664
  • Druk: 1
  • november 2021
  • 387 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Samenvatting

Twee meisjes verdwijnen, maar slechts een van hen zal overleven

Kim Stone is een briljante rechercheur met een prachtige carrière, al zorgt haar eigengereide werkwijze geregeld voor problemen met haar superieuren. Ook haar moeilijke verleden maakt haar soms kwetsbaar, maar ze laat zich door niets of niemand tegenhouden – Kim geeft het woord ‘koppig’ een geheel nieuwe betekenis.

Twee negenjarige meisjes, Charlie en Amy, verdwijnen. Hun families belanden in een nachtmerrie. Een bericht bevestigt hun ergste vermoedens: de twee zijn ontvoerd. Tussen de twee gezinnen ontspint zich een strijd op leven en dood. Welk spoor Kim Stone ook onderzoekt, de dader lijkt haar steeds een stap voor te zijn. Ze begint te vrezen dat deze intelligente en genadeloze misdadiger haar te slim af zal zijn. Zal een van de kinderen de ultieme prijs voor haar falen moeten betalen?

Pers en boekverkopers

‘Eindelijk kunnen we hier ook genieten van Angela Marsons.’ De Telegraaf, VROUW

‘Dit boek is goed voor een doorwaakte nacht. Graag meer thrillers met Kim Stone!’ Libelle

*'*De briljante rechercheur Kim Stone' Flair

‘Stille schreeuw van Angela Marsons is een heerlijke thriller om in één ruk uit te lezen! De hoofdpersoon, Kim Stone, is een geweldige botte bitch met een groot hart.’ Sjoerd Agterhof, Boekhandel Jaspers in Badhoevedorp

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
november 2021
Aantal pagina's
387 pagina's
Ebook formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Angela Marsons
Uitgever
Boekerij

Vertaling

Vertaald door
TextCase

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Overige e-reader | Overige e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Ebook formaat
Adobe ePub

EAN

EAN
9789402317664

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Aanraders
Nieuw verschenen
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
5 reviews
4,0
van de 5

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

2
2
0
1
0
  • Verrassende ontknoping
    • spannend
    • vlot lezend

    Geschreven bij Kim Stone 3 - Verloren meisjes

    ‘Meneer, ik wil het doen,’ zei ze.
    ‘Wat, Stone?’ vroeg hij. Hij leunde achterover in zijn stoel.
    ‘De zaak. Ik wil hem leiden.’

    Verloren meisjes is het derde deel van de Kim Stone serie van Angela Marsons dat in het Nederlands verscheen. Eerder verschenen Stille schreeuw en Wreed spel waarin de lezer al kennis maakte met Kim en haar team. Marsons is een Britse auteur afkomstig uit Black Country en alle door Marsons geschreven boeken hebben een Black Country setting.

    De proloog begint meteen al spannend en de lezer is getuige van de ontvoering van de achtjarige Emily in 2014. Dan gaat het verhaal een jaar later verder, wanneer Kim de leiding krijgt over een behoorlijk aangrijpende kinderontvoeringszaak. Mediastilte is een absolute vereiste, daar er twee jonge meisjes ontvoerd zijn. Kim en haar team richten hun commandocentrum in bij de ouders van een van de ontvoerde meisjes. Zodra Kim de link legt met de ontvoering van Emily, een jaar eerder, komt er schot in de zaak. Wel tast het team lange tijd in het duister over de bedoelingen van de daders. De politie zet vol in door aan het team van Kim, Helen een familierechercheur en een onderhandelaar Matt toe te voegen. Kim’s reactie is: ”onzin, waarom?” Maar omdat elke seconde telt stemt ze toe. Beide families komen in tweestrijd, omdat er over geld onderhandeld moet worden. En dan zijn er ook nog geheimen die de sfeer tussen en in beide families behoorlijk verslechtert. Er is snelheid van handelen nodig, daar de politie verwacht dat de ontvoerders de kinderen niet willen laten leven. Kunnen Kim en haar team de beide meisjes op tijd vinden?

    Marsons heeft een beschrijvende en beeldende schrijfstijl waardoor de lezer zijn of haar zintuigen op scherp zet. De emoties van de ontvoerde meisjes komen hard binnen bij de lezer en hun angst en pijn zijn voelbaar. Vanaf de eerste bladzijde wordt de lezer in het verhaal getrokken dat de nodige plotwendingen bevat. Door de cliffhangers aan het einde van de korte hoofdstukken blijf je doorlezen. Het af en toe zenuwslopende verhaal wordt vanuit wisselende perspectieven verteld waardoor de lezer het verhaal volgt vanuit meerdere invalshoeken. Marsons is met haar schrijfstijl meegegroeid met haar personages, net zoals Kim gegroeid is in haar rol van inspecteur. Haar omgangsvormen worden beter, de lezer komt weer wat meer aan de weet over haar verleden en Kim krijgt zelfs een date!

    In het verhaal springen twee personages eruit. Zowel Matt als Helen gaan het ‘gevecht’ aan met Kim. Er zit veel verdieping in het verhaal en de personages zijn goed uitgewerkt. Het enige wat niet realistisch is, zijn de zware verwondingen die sommige personages oplopen en dan gewoon verder gaan met het onderzoek. Dit terwijl de lezer uit de tekst haalt dat iemand bijvoorbeeld nauwelijks meer kan lopen. Het verhaal bevat veel geweld en de daarbij behorende gruwelijke details. In Verloren meisjes wordt de lezer tot op het laatst in spanning gehouden wie het brein achter de ontvoering is en deze ontknoping is absoluut verrassend en niet aan te zien komen.
    Met een mooie mix van spanning, verdieping, geheimen en een dader die geniet van martelingen is Verloren meisjes het beste deel uit de Kate Marshall serie van Angela Marsons. Tot nu toe. Ik kijk uit naar de volgende delen. Ik geef het 4 sterren.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Recensie: Verloren meisjes

    Geschreven bij Kim Stone 3 - Verloren meisjes

    Al met al is Verloren meisjes een spannende en intrigerende thriller. Alhoewel je “weet” wie de ontvoerders zijn, blijft het bloedstollend of het detective Kim Stone gaat lukken om de meiden op tijd te vinden. Daarnaast is het doorzettingsvermogen van detective Stone ook erg fascinerend. Angela Marsons heeft met Verloren meisjes weer een geweldige thriller geschreven!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Tegenvaller
    • Fouten

    Wat een tegenvaller dit deel 3. Dat komt vooral door de vele fouten in het boek. Is het met google translate vertaald? Of had de redacteur een weekje vrij? Bijzonder storend.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Wederom een geweldige thriller!!

    Geschreven bij Kim Stone 3 - Verloren meisjes

    Goed, beter, best? Iets dat meteen door mijn gedachten schoot na het lezen van ‘Verloren meisjes‘.

    Kunnen boeken in een serie nog beter worden? Angela Marsons laat zien dat dat zeker kan.

    Er zit een stijgende lijn in het totaalplaatje, de uitwerking, de verdieping, de personages. Kortom eigenlijk alles wel.

    Ik vond de vorige twee boeken al ontzettend goed, maar ‘Verloren meisjes‘ is wat mij betreft echt nog beter.

    Het is een geweldige thriller met een goede mix van actie, spanning, beklemmende momenten, een goed onderzoek, gruwelijke details en psychologische aspecten.

    Alles klopt en het voelt voor mij alsof deze serie alleen maar beter wordt! Is het vierde boek al onderweg?

    (Lees mijn volledige recensie op www.bookaddict.nl)

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Ijzingwekkend spannend !
    • spanning wordt goed opgebouwd
    • intrigerend hoofdpersonage
    • vlot geschreven

    Geschreven bij Kim Stone 3 - Verloren meisjes

    Deze recensie kan spoilers bevatten als je de voorgaande delen uit de Kim Stone-serie niet gelezen hebt.

    Verloren meisjes is de derde thriller uit de Kim Stone-serie van Angela Marsons. Haar boeken zijn perfect leesvoer voor de fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza. Op zich zijn de boeken van deze serie los van elkaar te lezen. Je mist dan enkel de rode draad rond het levensverhaal van Kim Stone. Persoonlijk zou ik je toch aanraden om met boek één te beginnen. Je zal er geen spijt van krijgen.

    Kim Stone is een sterke, eigenwijze en intelligente rechercheur die zich steeds voor de volle honderd procent inzet om slachtoffers te helpen en daders te arresteren. Sociaal is ze erg onhandig, waardoor ze vaak bot en asociaal overkomt. De enige persoon waarmee ze een meer informele relatie heeft is rechercheur Bryant. De conversaties tussen deze twee personages zorgden vaak voor een glimlach op mijn gezicht.
    Aan de basis van deze sociale onhandigheid ligt Kim Stones traumatische verleden dat ze het liefst ergens in een diepe kast in haar geheugen zou wegstoppen. Al wordt ook in dit verhaal snel duidelijk dat haar verleden haar blijft achtervolgen. Mondjesmaat kom je meer en meer over deze intrigerende vrouw te weten ende auteur doet een onuitgesproken belofte dat er nog meer te ontdekken valt.

    Marsons schrijfstijl wordt getypeerd door vlot taalgebruik, spannende passages en een interessante verhaallijn rond hoofdpersonage rechercheur Kim Stone. Ze is een krak in het opdrijven van de spanning. De korte hoofdstukken en de wisselende perspectieven tussen rechercheurs, slachtoffers en dader dragen hier zeker toe bij. Marsons boeken lezen als een sneltrein en zijn stuk voor stuk spannende en meeslepende verhalen met de perfecte opbouw naar een explosief einde.

    Graag wil ik uitgeverij Boekerij bedanken voor het recensie-exemplaar.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
10 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Vaak samen gekocht

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.