Kim Stone 6 - Dolende zielen Ebook Tooltip De waarheid was dood en begraven. Tot nu toe.

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789402320527
  • 03 maart 2023
  • 416 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Angela Marsons

Angela Marsons werkte als beveiliger toen ze in 2015 haar eerste thriller schreef. Inmiddels zijn er van haar Kim Stone-thrillers meer dan 5 miljoen exemplaren verkocht en verschijnen ze in 26 talen. Marsons woont in Black Country, Engeland, waar ook haar boeken zich afspelen.

Samenvatting

Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. Barker

Wanneer archeologen bij een opgraving in Black Country een verzameling menselijke botten aantreffen, wordt een doodgewone weide plotseling een complexe plaats delict voor rechercheur Kim Stone. Tijdens het onderzoek blijkt al snel dat er in het graf meer dan één persoon begraven ligt en dat de slachtoffers op gruwelijke wijze om het leven zijn gekomen.

Kim wordt gedwongen om samen te werken met rechercheur Travis, met wie ze een bewogen verleden deelt. Samen moeten ze een duister geheim ontrafelen dat meerdere families in Black Country in zijn greep houdt. Terwijl Kim wordt ondergedompeld in een van de gecompliceerdste zaken die ze ooit heeft geleid, raakt haar team verstrikt in een golf van misselijkmakende haatmisdrijven.

De mensen in haar omgeving zijn in gevaar en de tijd dringt. Kan Kim de zaak oplossen en haar team redden voordat het te laat is?

In de pers

'Succesauteur Angela Marsons is goed in het schetsen van rauwe naargeestigheid.' **** VN Detective & Thrillergids

‘Een verknipte, geniale thriller voor sterke magen!’ De Telegraaf, VROUW Glossy

‘Een duistere, ongelooflijk knap geschreven thriller.’ Zin

‘Deze thriller is goed voor een doorwaakte nacht en heeft een detective naar je hart. Graag meer Kim Stone!’ Libelle

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
03 maart 2023
Aantal pagina's
416
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Angela Marsons
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
TextCase

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789402320527

Je vindt dit artikel in

Serie
Kim Stone
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Taal
Nederlands
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

Gemiddelde van 4 reviews
4
0
0
0
0
  • Geweldige serie

    Wat een fijne serie is dit. Ik kan niet wachten op het volgende deel.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • In één ruk uitgelezen

    Positieve punten

    • Spannend
    • Vlot

    Weer een heerlijk boek over Kim Stone! Spannend, tot het einde toe spannend en natuurlijk flikken Kim en haar team het weer. Leest vlot weg, blijft spannend tot het eind en nooit saai. Dikke aanrader.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Thriller

    Fantastische schrijfster...wacht op volgende boek

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Super spannend en vlot te lezen

    Zoals alle boeken met Kim Stone is dit schitterend geschreven, heel spannend. Een van de betere van deze reeks

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0

Waarom een goede keuze?

Wij vinden dit artikel een goede keuze, want het heeft positieve eigenschappen vergeleken met soortgelijke artikelen, zoals keur- of kenmerken op sociaal en ecologisch gebied.

Keur- of kenmerken

  • E-book
Lees meer over ons Goede Keuze-label
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
Direct beschikbaar
Verkoop door bol
Ebook
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen
Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
Zie ook de retourvoorwaarden

Over de serie Kim Stone

Vaak samen gekocht

  • Kim Stone 5 - Bloedlijn
    10,99
    Verkoop door bol
  • Kim Stone 7 - Vermoorde onschuld
    10,99
    Verkoop door bol
  • Kim Stone 4 - Schijndood
    11,99
    Verkoop door bol
  • Kim Stone 8 - Verborgen waarheid
    10,99
    Verkoop door bol
  • Kim Stone 9 - Laatste belofte
    10,99
    Verkoop door bol
  • Kim Stone 3 - Verloren meisjes
    10,99
    Verkoop door bol