Door drukte kan de reactie van de klantenservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling

Kisses and Croissants

Uitgever: Random House Usa Inc

  • Engels
  • Paperback
  • 9780593375884
  • Druk: International edition
  • april 2021
  • 320 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

As sweet as a macaron from Laduree, with writing as crisp as a freshly baked baguette, this romantic novel set in Paris about an American ballerina and a charming French boy is parfait for fans of American Royals and Netflix's To All the Boys I've Loved Before.



Sixteen-year-old Mia, an American girl at an elite summer ballet program, has six weeks to achieve her dreams: to snag an audition with one of the world's best ballet companies. But there's more to Paris than ballet--especially when a charming French boy, Louis, wants to be her tour guide--and the pair discover the city has a few mysteries up its sleeve.



In the vein of romances like Love and Gelato, this is the perfect summer adventure for anyone looking to get swept away in the City of Love.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Druk
International edition
Verschijningsdatum
april 2021
Aantal pagina's
320 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

EAN

EAN
9780593375884

Overige kenmerken

Gewicht
326 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
210 mm
Verpakking hoogte
29 mm
Verpakking lengte
210 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Basisschool groep
Groep 4, Groep 5, Groep 6, Groep 7
Nog geen reviews
11 99
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 13:30, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)

Alle bindwijzen en edities (5)

  • 8,99
    Direct beschikbaar
  • 22,96
    Direct beschikbaar
  • 11,99
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 18,99
    2 - 3 weken Tooltip
  • 25,00
    1 - 2 weken Tooltip

Vaak samen gekocht

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.