Kleine zus

Uitgever: Boekerij

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022582411
  • Druk: 1
  • februari 2018
  • 368 pagina's
Alle productspecificaties

Isabel Ashdown

Isabel Ashdown is geboren in Londen en groeide op aan de zuidkust van Engeland. Met haar debuut won ze de Mail on Sunday-schrijfwedstrijd. Het werd meerdere malen bekroond als het beste boek van het jaar. Kleine zus betekende haar internationale doorbraak. Nu is Ashdown fulltime schrijfster en werkt ze op een lokale basisschool als vrijwilligster. Ze woont in Sussex met haar man en twee kinderen.

Samenvatting

Een duistere psychologische thriller, voor de lezers van Alex Marwood en Gillian Flynn

Nadat ze elkaar zestien jaar lang niet hebben gezien, worden de zussen Jessica en Emily weer met elkaar herenigd. Nu ze hun lastige verleden achter zich hebben gelaten, keert de warmte tussen hen gelukkig terug. Algauw trekt Jess zelfs in bij Emily in haar comfortabele eilandhuis, waar ze woont met haar man en dochtertje Daisy. Pijn en oud zeer maken plaats voor harmonie en familieliefde. Eind goed al goed, zo lijkt het.

Maar als Daisy verdwijnt terwijl Jess op haar past, begint het perfecte leven dat Emily zo zorgvuldig heeft opgebouwd uit elkaar te vallen. Had ze haar zusje wel moeten vertrouwen, na alles wat er in het verleden is gebeurd?


De pers over Kleine zus

‘Het is non-stop actie in dit verslavende boek.’ The Sun

‘Een strakke thriller. Een van de beste boeken van afgelopen zomer.’ Prima

‘Prachtig geschreven. Dit boek herbergt een duister mysterie.’ Tammy Cohen, auteur van De nieuwe collega

‘Dit boek deed me duizend angsten uitstaan.’ Red Magazine

‘Ik kon dit boek niet wegleggen; het hield me wakker tot twee uur ’s nachts! Briljant.’ Liz Fenwick, auteur van Het huis op de kliffen

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
februari 2018
Afmetingen
Afmeting: 21,4 x 13,9 x 3,4 cm
Aantal pagina's
368 pagina's
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Auteur(s)
Isabel Ashdown geen
Uitgever
Boekerij

Vertaling

Originele Titel
Little Sister

Character

Personage
Geen personage

EAN

EAN
9789022582411

Overige kenmerken

Gewicht
534 g
Studieboek
Nee
Taal handleiding
Niet van toepassing
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
33 mm
Verpakking lengte
213 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Select-bezorgopties
Gratis verzending

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 22 reviews
4,4

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

13
6
2
0
1
  • Kleine zus
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal

    Het gaat over twee zussen die nog geen jaar schelen in leeftijd. De een liegt alles bij elkaar en de ander doet alles om haar zus tevreden te stellen. Door een gebeurtenis in hun jeugd hebben ze elkaar 16 jaar niet gezien. Dan door puur toeval komt de een terug op het moment dat hun moeder begraven wordt.

    Ze besluiten dat de een bij de ander in huis komt wonen om op haar jongste dochter te passen als nanny.
    Op een avond gebeurt het het meisje wordt ontvoerd. Dan ga je iedereen verdenken die in het verhaal voor komt en telkens denk je die of die. Je verdenkt iedereen, dan wordt het duidelijk door weer een ander geheim wie de werkelijke dader is, zelf vond ik dat een beetje jammer.
    Maar ook dan zitten er nog geheimen door het verhaal waar door je toch graag wil weten doe het daarmee zit.
    Je blijft je afvragen wie spreekt nu de waarheid en wie niet. Gaande weg wordt alles duidelijk.

    Het einde vond ik een beetje tegen vallen eerlijk gezegd. Kan daar niet verder op in gaan anders vertel ik het slot.
    Maar heb het boek toch met veel plezier gelezen en vind het 4 sterren waard.

    Vond je dit een nuttige review?
    5
    0
  • 4,5/5* Angstaanjagend goed!
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Het verhaal speelt zich vooral af op Isle of Wight; een eiland voor de Engelse Zuidkust. Het is een leuke bijkomstigheid om foto’s in zwart-wit afgebeeld te zien op diverse pagina’s in het boek om weer bevestigd te zien waar het verhaal zich afspeelt.

    Nadat ze elkaar zestien jaar lang niet hebben gezien, worden de zussen Jessica (Jess) en Emily weer met elkaar herenigd op een verdrietig moment, namelijk tijdens de begrafenis van hun moeder. Wanneer Jess uitgenodigd wordt om bij Emily en haar man James in hun huis op het eiland te komen wonen, lijkt het verleden vergeten en vergeven en komt er weer warmte in hun relatie. Jess werpt zich op als een liefhebbende zus en oppas voor haar nichtje Daisy. Met Chloe heeft Jess ook als snel een goede band. Chloe is de dochter van James uit een eerder huwelijk. Het lijkt een sprookje, maar is alles wel rozengeur en maneschijn op het eiland?

    Emily en James gaan op een avond naar een feest en als vanzelfsprekend past Jess op Daisy. Jess wordt bij thuiskomst bewusteloos aangetroffen en Daisy is verdwenen!

    Het boek is verdeeld in een spannende proloog, twee delen en een epiloog die de puntjes op de i zet.
    In de twee delen worden de karakters heel knap neergezet in wisselende hoofdstukken met de naam van Jess of van Emily als titel. Vanuit het gezichtspunt van deze persoon leer je haar steeds beter kennen. Ook de gevoelens ten opzichte van de andere hoofdpersonen James, Sammie en Chloe zijn duidelijk. Ook hun karakters zijn goed beschreven.
    Deze opbouw levert een ontzettend spannende psychologische thriller op, waarbij ik me steeds afvroeg of er nog meer geheimen boven water zouden komen.
    Wie kan wie nog vertrouwen en wie heeft de ander zijn of haar vertrouwen beschaamd in het verleden? Jaloezie viert hoogtij in deze familie en toen ik dacht dat ik alles wel wist kwam er nog een pracht van plotwending en bleef ik tot de laatste bladzijden gekluisterd aan deze psychologische thriller.

    ‘Kleine zus’ is een duistere psychologische thriller en vooral die duistere kant maakt het verhaal zo bloedstollend eng.
    Geen flitsende pistolen of hardlopende overvallers zoals in een harde actiethriller, maar hier is een leuke, kleine familie de reden van de spanning!
    Ik weet niet wat ik akeliger vind in dit geval.

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    0
  • Kleine zus
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Wát een feest was dit om te lezen! De heerlijk opgebouwde spanning, verteld vanuit verschillende personen, zorgde ervoor dat dit boek me in zijn greep hield. Tot de laatste bladzijde bleef ik gespannen. Wie was de schuldige in dit verhaal? Het einde was voor mij een verrassing, in vele opzichten. Zeker weten een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Prachtig boek
    • Spannend

    Geschreven bij Kleine zus

    Goed geschreven verhaal wat je in een keer wilt uitlezen

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Appart
    • Spannend
    • Moeilijk in te komen

    Geschreven bij Kleine zus

    Spannend, maar moeizaam te lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Teleurstellend
    • Moeilijk in te komen

    Geschreven bij Kleine zus

    Geen spannend boek. Kom er maar niet doorheen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zeer goed
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Geschreven bij Kleine zus

    Ik ben positief over dit artikel: goede kwaliteit, voordelige koop, duurzaam.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Onheilspellend en spannend !

    Geschreven bij Kleine zus

    Het boek begint rustig aan, wordt langzamerhand onheilspellend en spannend. Verrassend eind!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zeer goed
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Geschreven bij Kleine zus

    Twee pluspunten: goede kwaliteit en voordelige koop.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Aanrader!
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Geschreven bij Kleine zus

    Leuk, spannend boek!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
17 95
Op voorraad
Nu besteld, woensdag in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door vanberloboeken
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via vanberloboeken

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen