Uitgever: Luitingh-Sijthoff

Auteur: Jill Mansell
  • Nederlands
  • Paperback
  • 20 juni 2017
  • 336 pagina's
Alle productspecificaties

Jill Mansell

Jill Mansell is een absolute bestsellerauteur. Van haar feelgoodromans vol humor en romantiek zijn in Nederland en Vlaanderen al meer dan 2,5 miljoen exemplaren verkocht. Voordat Mansell besloot fulltime te gaan schrijven, werkte ze jarenlang in een ziekenhuis in Bristol. Na een avondcursus creatief schrijven – waarbij ze nog heel lang met pen en papier werkte – was het hek van de dam. Met inmiddels bijna 30 boeken op haar naam staat ze internationaal bekend om haar eigentijdse, vrolijke, sexy en romantische verhalen.

Samenvatting

Lang leve de liefde van Jill Mansell is een heerlijk romantisch verhaal vol humor, over liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes. Op de ochtend van haar vijfentwintigste verjaardag maakt Lily Harper de allerlaatste brief open van haar geliefde moeder, die stierf toen Lily acht was. Tot haar verrassing staat er meer in over haar moeders eerste en enige echte liefde. Die dag ontmoet Lily ook de acteur Eddie Tessler. Lily is stiekem wel gevleid dat Eddie haar zo geweldig vindt, en ze voelt de vlinders fladderen. Maar waarom vindt ze het dan zo belangrijk wat Dan, haar grappige, stoere, knappe jeugdvriend, die altijd voor haar klaarstaat, ervan vindt?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
20 juni 2017
Aantal pagina's
336
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Jill Mansell
Hoofduitgeverij
Luitingh-Sijthoff

Vertaling

Eerste Vertaler
Marja Borg

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
408 g
Product breedte
135 mm
Product hoogte
29 mm
Product lengte
210 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
135 mm
Verpakking hoogte
29 mm
Verpakking lengte
210 mm

EAN

EAN
9789024577491

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Select-bezorgopties
Gratis verzending

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 97 reviews
4,5

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

59
33
4
0
1
  • Feelgood roman
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam
    • het een e-book dus goedkoper neemt geen ruimte in
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    Zoals Jill Mansel altijd schrijft weet je dat dit ook weer een heerlijk verhaal is waarin je jezelf even helemaal kunt verliezen. Geen zware literatuur maar een heerlijke feelgood vakantieroman, perfect voor de afwisseling

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Gezellig

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    Leuke roman om te lezen ik heb hem nog niet uit maar vind hem nu al gezellig

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Jill Mansell op haar best!
    • Grappig
    • Goede verhaallijn

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    Een zalig boek om te lezen. Ik kon het niet stoppen met lezen. Als je een liefhebber bent van een boek met happy end, dan moet je dit boek zeker lezen. Heel leuke personages, ontroerend, grappig en romantisch.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • You me, always - lieve, prettige feelgood
    • Fantasierijk
    • Goede verhaallijn

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    “You me, always. Love comes and goes - friends are forever.” De originele titel vind ik de lading van dit boek beter dekken dan ‘Lang leve de liefde’. Het boek gaat over de alles overstijgende liefde voor je vrienden. Een stel worden met je beste vriend(in) is gecompliceerd, maar wel heel mooi en waardevol mits de liefde wederzijds is. De kern waar alle opbloeiende en mislukte liefdesverhoudingen in dit boek om heen draaien is deze vriendschap! Meer willen dan de ander kan ook het einde betekenen van een mooie vriendschap. Met veel humor en scherpzinnigheid zet Jill Mansell hier weer een mooi verhaal neer.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Zomerzotheid
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    Heerlijk boek voor in de zon, bij het zwembad.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Leuk!

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    Leuk en boek dat lekker leest. Ideaal voor een middagje op de bank

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Ontspannend
    • Grappig

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    Leest heerlijk weg

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • In 1 adem uit
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    Al jaren behoort Jill Mansell tot mijn favoriete schrijvers. Elk boek heeft een uniek verhaal wat eindigt met een goede afloop. De boeken zijn luchtig en een verademing om tussendoor te lezen.
    Ook dit boek geeft weer het gewenste feel good gevoel! Heerlijk verhaal en met een verassende wending!

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • Gebruikelijke humor en romance die je van Jill Mansell gewend bent
    • Grappig
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    • romantisch
    • Voorspelbaar
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    Heerlijk verhaal om in een keer uit te lezen. Kon het boek maar moeilijk weg leggen.
    Voor de mensen die vaker boeken van deze schrijfster lezen, is het wel ietsje voorspelbaar.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    1
  • wederom een heerlijk boek!

    Geschreven bij Lang leve de liefde

    Weer een heerlijk boek om ff lekker bij weg te zwijmelen! Net zo leuk als alle andere boeken van Jill!

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    1
18 35
Alleen tweedehands
Als nieuw
. Conditie: Als nieuw. Editie: 1. Jaar: 2017. Taal: Nederlands.
Op voorraad
Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren

Alle bindwijzen en edities (7)

  • 12,99
    Direct beschikbaar
  • 12,99
    Direct beschikbaar
  • 21,99
    Uiterlijk 6 oktober in huis Tooltip
  • 16,50
    Op voorraad. Voor 12:00 uur besteld, dinsdag in huis Tooltip
  • 14,95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis Tooltip
  • 18,05
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis Tooltip
  • 42,50
    Uiterlijk 10 oktober in huis Tooltip

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen