Little Dutch Safari Friends Knuffel Flamingo - 35 cm

Little Dutch

Little Dutch Safari Friends

Little Dutch
Product hoogte: 38 cm
  • Let op: knuffels worden volledig uitgestrekt gemeten. In een andere positie, bijvoorbeeld zittend, kan de afmeting van de knuffel dus afwijken.

Productbeschrijving

Little Dutch Knuffel Flamingo - Safari Friends - 35 cm

De Little Dutch Knuffel Flamingo - Safari Friends - 35 cm is een vrolijke en zachte knuffelvriend voor jouw kindje. Met haar lange pootjes, zachte roze vacht en lieve uitstraling is deze flamingo perfect om mee te knuffelen, spelen en troosten. Dankzij het grotere formaat is deze knuffel extra fijn om stevig vast te houden tijdens rustmomentjes of bedtijd.

De flamingo is gemaakt van hoogwaardige, zachte materialen die heerlijk comfortabel aanvoelen. De speelse details, zoals de zachte vleugels en het lieve bloemetje op haar hoofd, geven de knuffel een charmante uitstraling. De verschillende structuren stimuleren bovendien de tastzin van je kindje.

Deze flamingo uit de Safari Friends collectie staat niet alleen prachtig in de baby- of kinderkamer, maar is ook een fijne metgezel voor onderweg of tijdens het slapen. Een prachtig cadeau voor een geboorte, verjaardag of babyshower.

Eigenschappen

  • - Zachte flamingo knuffel van 35 cm
  • - Onderdeel van de Little Dutch Safari Friends collectie
  • - Gemaakt van hoogwaardige, zachte materialen
  • - Met lange pootjes en zachte vleugels
  • - Voorzien van lieve details zoals een bloemetje
  • - Stimuleert de tastzin en fantasie
  • - Geschikt als knuffel en decoratie
  • - Ideaal voor thuis en onderweg
  • - Geschikt vanaf de geboorte
  • - Uitgevoerd in zachte roze tinten

Afmetingen en gewicht

  • - Afmetingen: 35 cm

Productspecificaties

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Tiamo B.V.
Fabrikant Adres
Platinastraat 27, 8211 AR Lelystad
Elektronisch adres fabrikant
www.tiamo.nl/contact

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
3 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd
0 jaar
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
0
Accu/batterij code
Geen batterijGeen batterijen
App werkt op besturingssyteem
Niet van toepassing
CE markering
Zichtbaar
Doelgroep
Kinderen
Fan Merchandise
Nee
Geslacht
Jongens en meisjes
Interactief
Nee
Kleur
Roze
Knuffelfunctie
Niet van toepassing
Knuffelthema
Flamingo
Kwaliteitslabel
CE
Materiaal
Pluche
Personage van toepassing
Nee
Product breedte
13 cm
Product hoogte
38 cm
Type merchandise
Geen merchandise
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data
Nee
Verpakking breedte
172 mm
Verpakking hoogte
103 mm
Verpakking lengte
339 mm
Verpakkingsgewicht
153 g
Wasbaar
Ja
eWaste
Nee

EAN

EAN
8713291883529

Productveiligheid

Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU

Video

Nieuw speelgoed

Speciaal in het zonnetje gezet: de nieuwste speelgoedartikelen

Reviews

Gemiddeld 5,0 van de 5 sterren uit 1 reviews
5 juli 2026Heeft dit artikel gekochtGorphi

Schattige knuffel

Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 12 euro en 95 cent.

100+ verkocht vorige maand

Op voorraadSelect
Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol
  • Gratis verzending door bol vanaf 25 euro

  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk

  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

  • Wettelijke garantie via bol

  • Dag en nacht klantenservice

Bekijk retourvoorwaarden

  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 12:00, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:00)

Bekijk ook eens

Anderen bekeken ook

Bekijk de hele lijst

Over de serie Little Dutch Safari Friends

Meer uit de serie Little Dutch Safari Friends

Vaak samen gekocht

Little Dutch Safari Friends Knuffeldoekje Flamingo

Little Dutch Safari Friends Sleutelhanger Flamingo

Little Dutch Regenrammelaar - Fairy Garden FSC

Verkoop door bol
Bekijk de hele lijst