Londen

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789401618687
  • 23 november 2022
  • 283 pagina's
Alle productspecificaties

Kiki van Dijk

Kiki van Dijk (1968) is in Utrecht geboren en heeft na haar Leidse studie Internationale betrekkingen op verschillende plekken in de wereld gewoond. Nu schrijft ze aan haar reeks van eilandthrillers.

Samenvatting

In Londen van Kiki van Dijk wordt roddeljournaliste Kate opgeschrikt als een aantal vips vergiftigd worden en er een link lijkt te zijn met haar Instagramkanaal. Voor de fans van Suzanne Vermeer.

In de huiveringwekkende thriller Londen van bestsellerauteur Kiki van Dijk, bekend van o.a. thrillers als Parijs, Vlieland en Florence, woont de Nederlandse journalist Kate al jaren met haar zoon in Londen. Om rond te kunnen komen na haar scheiding moet ze keihard werken, dus maakt ze voor haar Instagramkanaal elke dag zoveel mogelijk paparazzifoto’s van celebrity’s. En met succes: haar volgersaantal blijft maar stijgen. Maar dan worden er vips vergiftigd – soms zelfs met een dodelijke afloop. Er lijkt er een link te zijn met het account van Kate, en plotseling keert de online-wereld zich tegen haar. Kate moet er zo snel mogelijk achter komen wie haar verdacht probeert te maken. Een levensgevaarlijk kat-en-muisspel volgt, waarin ze niemand meer zomaar kan vertrouwen...

Kiki van Dijk combineert in Londen wederom een sfeervolle setting met een bloedstollend plot. Het resultaat is een pageturner waar je geen genoeg van zult kunnen krijgen! Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink.

'Zinderende thriller!' ‒ LINDA

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
23 november 2022
Aantal pagina's
283
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Kiki van Dijk
Hoofduitgeverij
Xander Uitgevers B.V.

Overige kenmerken

Editie
1
Product breedte
141 mm
Product hoogte
25 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
25 mm
Verpakking lengte
215 mm
Verpakkingsgewicht
370 g

EAN

EAN
9789401618687

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Nederlands
Beschikbaarheid
Leverbaar
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Gemiddelde van 5 reviews
4
1
0
0
0
  • Een heel erg mooi geschreven boek

    spannend en moeilijk weg te leggen

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Geweldige schrijfsterleest lekker weg. Altijd spannend

    heb al haar boeken en allemaal spannend

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Super spannend!

    Fijn boek dat je moeilijk neer kunt leggen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Kiki

    Leuk boek om zo even te lezen .

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Spannend en zeer actueel. Leest fijn.

    Positieve punten

    • Spannend

    Zeer actueel thema.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 19 euro en 95 cent.
Op voorraad
Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
In winkelwagen
  • Bestellen en betalen via bol
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Boekenverkopen.nl
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via Boekenverkopen.nl
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

  • Gletsjer
    17,50
    Verkoop door bol
  • Playa Blanca
    17,50
    Verkoop door bol
  • Parijs
    9,99
    Verkoop door bol
  • Vlieland
    8,99
    Verkoop door bol
  • Strandfeest Tweedehands
    Adviesprijs 17,50 11,99
    Verkoop door Boekenkraam.nl
  • Florence Tweedehands
    Adviesprijs 17,99 9,40
    Verkoop door BoekenBalie NL