Londen

Schrijf een review

Uitgever: Xander Uitgevers B.V.

Auteur: Kiki van Dijk
  • Nederlands
  • Paperback
  • Introductie: 2022-11-23
Alle productspecificaties

Kiki van Dijk

Kiki van Dijk (1968) is in Utrecht geboren en heeft na haar Leidse studie Internationale betrekkingen op verschillende plekken in de wereld gewoond. Nu schrijft ze aan haar reeks van eilandthrillers.

Samenvatting

In Londen van Kiki van Dijk wordt roddeljournaliste Kate opgeschrikt als een aantal vips vergiftigd worden en er een link lijkt te zijn met haar Instagramkanaal. Voor de fans van Suzanne Vermeer.

In de huiveringwekkende thriller Londen van bestsellerauteur Kiki van Dijk, bekend van o.a. thrillers als Parijs, Vlieland en Florence, woont de Nederlandse journalist Kate al jaren met haar zoon in Londen. Om rond te kunnen komen na haar scheiding moet ze keihard werken, dus maakt ze voor haar Instagramkanaal elke dag zoveel mogelijk paparazzifoto’s van celebrity’s. En met succes: haar volgersaantal blijft maar stijgen. Maar dan worden er vips vergiftigd – soms zelfs met een dodelijke afloop. Er lijkt er een link te zijn met het account van Kate, en plotseling keert de online-wereld zich tegen haar. Kate moet er zo snel mogelijk achter komen wie haar verdacht probeert te maken. Een levensgevaarlijk kat-en-muisspel volgt, waarin ze niemand meer zomaar kan vertrouwen...

Kiki van Dijk combineert in Londen wederom een sfeervolle setting met een bloedstollend plot. Het resultaat is een pageturner waar je geen genoeg van zult kunnen krijgen! Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink.

'Zinderende thriller!' ‒ LINDA

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
23 november 2022
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Kiki van Dijk
Hoofduitgeverij
Xander Uitgevers B.V.

Overige kenmerken

Editie
1
Gewicht
370 g
Product breedte
141 mm
Product hoogte
25 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
25 mm
Verpakking lengte
215 mm

EAN

EAN
9789401618687

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Aanraders
Nieuw verschenen
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

17 99
Op voorraad
Select
Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen