Mijn beeld van jou

Afbeeldingen

Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789026143786
  • 09 januari 2018
  • 304 pagina's
Alle productspecificaties

Susan van Eyck

Susan van Eyck schrijft en fotografeert. Ze woont met haar man en twee kinderen in Leiden. Ze debuteerde met het veelgeprezen feelgoodroman 'Mijn beeld van jou', dat gevolgd werd door 'Stuk van jou' en de prequel novelle 'Weg van jou', en nu is er de heerlijke feelgoodserie De wereld van Zoë.

Samenvatting

Emma leidt een stabiel leven, tot ze Boris ontmoet. Deze fotograaf zet haar veilige wereld op zijn kop als ze halsoverkop verliefd op hem wordt. Boris draagt een tragisch geheim met zich mee.

Susan van Eyck debuteert met ‘Mijn beeld van jou’ een feelgoodroman voor de fans van Jojo Moyes, John Green en Chantal van Gastel.

Emma is begin dertig en lijkt alles voor elkaar te hebben – al jaren dezelfde vriend, haar carrière uitgestippeld – tot ze Boris tegen het lijf loopt. Deze fotograaf zet haar veilige wereld op zijn kop als ze halsoverkop verliefd op hem wordt. Maar net als er voorzichtig een vonk overgeslagen lijkt te zijn, bezweert hij haar dat hij het niet waard is om haar leven voor overhoop te gooien en is hij opeens verdwenen. Waarom wil Boris niet dat Emma voor hem kiest? En kan Emma nog terug naar haar veilige leventje, of gaat ze op zoek naar antwoorden?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
09 januari 2018
Aantal pagina's
304
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Susan van Eyck

Character

Personage
Geen personage

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Product breedte
141 mm
Product hoogte
29 mm
Product lengte
220 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
29 mm
Verpakking lengte
220 mm
Verpakkingsgewicht
438 g

EAN

EAN
9789026143786

Reviews

Gemiddelde van 21 reviews
17
2
2
0
0
  • Niet echt pakkend

    Het is geen slecht boek, maar de verhaalopbouw is een beetje "grote stappen, snel thuis". Er zit zoveel vaart in het verhaal, dat je er niet in wordt meegenomen. De overweldigende liefde tussen de hoofdpersonen komt daarom niet geloofwaardig over, ook omdat het allemaal een beetje aan de oppervlakte blijft, terwijl de thema's op zichzelf niet oppervlakkig zijn. Al met al prima voor tussendoor, maar geen indrukwekkend boek.

    Vond je dit een nuttige review?
    7
    0
  • Prachtig verhaal

    Positieve punten

    • ontroerend
    • Meeslepend

    Ontzettend goed geschreven waardoor je het boek niet weg kunt leggen en steeds verder wilt lezen. Ik heb het niet droog gehouden

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • In 1 ruk uitgelezen

    Positieve punten

    • ontroerend

    Heeft me een nachtje slaap als gekost omdat ik het boek niet meer weg kon leggen toen ik in het verhaal zat. Traantje geplengd... enorm genoten van dit prachtige verhaal. Absoluut een aanrader.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Prachtig debuut

    Positieve punten

    • ontroerend
    • Meeslepend

    Een mooi en ontroerend boek...zeer de moeite waard!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Ontroerend

    Positieve punten

    • Meeslepend verhaal

    Wat een mooi verhaal,kwam echt bij mij binnen kon het boek niet weg leggen .
    Het einde heb ik niet droog kunnen houden wat een ontroerend romantisch verhaal met een lach en een traan.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • In een keer uitgelezen

    Positieve punten

    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Zeer ontroerend, over keuze maken, verliefdheid en je eigen weggaan. Ontzettend mooi geschreven!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Prachtig boek!

    Positieve punten

    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    • ontroerend

    Wat een prachtig boek, ik kon niet stoppen met lezen en het heeft me erg gegrepen. Voorlopig laten Emma en Boris mij nog niet los.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Volg je hart want het leven is maar kort.

    Positieve punten

    • Spannend
    • Grappig
    • Meeslepend verhaal

    Negatieve punten

    • Voorspelbaar

    Emma, nu 33 jaar, is al een tijd met Lukas. Ze is best gelukkig, maar de spanning is wat verdwenen. Als ze op een dag met Alice heeft afgesproken op een zonnig terras, is daar geen Alice. Wel ontmoet ze Boris.

    De elementen

    De cover is sprankelend van kleur, het pakt direct en valt op. De titel is wel mysterieus. De vertelperspectief is de "ik-vorm". In vlotte zinnen en met de nodige dosis humor lezen we over Emma en wat zij mee maakt. Elementen in het boek zijn de liefde en kiezen voor jezelf. Wat Emma nu echt wil, en dat ze daar over na gaat denken. Want eigenlijk is ze niet gelukkig, ergens in haar binnenste weet ze dit wel, maar geeft er niet aan toe. Wat ook opvalt is de schrijfstijl die zo easy overkomt. Alsof het gewoon naast je gebeurt. Of dat iemand je dit vertelt, omdat die het heeft meegemaakt. Liefdesverhalen maakt een ieder wel mee. Maar pakt ieder zijn kans? Dat is de vraag.

    Conclusie

    Mijn beeld van jou is een echte liefdesroman, een tearjerker van de bovenste plank. Het is een mooi verhaal over Emma die Boris ontmoet. Hij laat haar zien dat het belangrijk is om je passie te volgen. En keuzes te maken voor jezelf en hier snel op in te springen, want soms is er nog maar weinig tijd.
    Dus volg je hart....anders kan het soms bijna te laat zijn.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Heel mooi boek

    Positieve punten

    • Meeslepend verhaal
    • ontroerend

    Wat een ontzettend mooi en ontroerend boek. Ik huil niet snel bij boeken, maar bij dit boek kwamen de tranen toch echt wel. Was ook moeilijk weg te leggen, je wil verder lezen en leeft met de personages mee. Heel erg mooi debuut en ik ben benieuwd naar haar volgende boek(en).

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • ontroerend

    Positieve punten

    • Meeslepend verhaal

    wat een ontroerend boek........prachtig

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 20 euro.
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Alle bindwijzen en edities (4)

  • 9,99
    Direct beschikbaar
  • 14,99
    Direct beschikbaar
  • 14,40
    Uiterlijk 29 april in huis Tooltip
  • 20,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Lijst met gekozen artikelen om te vergelijken

Vergelijk artikelen