Auteur: Susan van Eyck
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789026143786
  • Druk: 1
  • januari 2018
  • 304 pagina's
Alle productspecificaties

Susan van Eyck

Susan van Eyck schrijft en fotografeert. Ze woont met haar man en twee kinderen in Leiden. Mijn beeld van jou is haar debuutroman. Op bol.com vind je alle boeken van Susan van Eyck, waaronder het nieuwste boek van Susan van Eyck.

Samenvatting

Emma leidt een stabiel leven, tot ze Boris ontmoet. Deze fotograaf zet haar veilige wereld op zijn kop als ze halsoverkop verliefd op hem wordt. Boris draagt een tragisch geheim met zich mee.

Susan van Eyck debuteert met ‘Mijn beeld van jou’ een feelgoodroman voor de fans van Jojo Moyes, John Green en Chantal van Gastel.

Emma is begin dertig en lijkt alles voor elkaar te hebben – al jaren dezelfde vriend, haar carrière uitgestippeld – tot ze Boris tegen het lijf loopt. Deze fotograaf zet haar veilige wereld op zijn kop als ze halsoverkop verliefd op hem wordt. Maar net als er voorzichtig een vonk overgeslagen lijkt te zijn, bezweert hij haar dat hij het niet waard is om haar leven voor overhoop te gooien en is hij opeens verdwenen. Waarom wil Boris niet dat Emma voor hem kiest? En kan Emma nog terug naar haar veilige leventje, of gaat ze op zoek naar antwoorden?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
januari 2018
Afmetingen
22 x 14,1 x 2,9 cm
Aantal pagina's
304 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Susan van Eyck

Character

Personage
Geen personage

EAN

EAN
9789026143786

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
438 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
29 mm
Verpakking lengte
220 mm

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 21 reviews
4,7

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

17
2
2
0
0
  • In 1 ruk uitgelezen
    • ontroerend

    Geschreven bij Mijn beeld van jou

    Heeft me een nachtje slaap als gekost omdat ik het boek niet meer weg kon leggen toen ik in het verhaal zat. Traantje geplengd... enorm genoten van dit prachtige verhaal. Absoluut een aanrader.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Niet echt pakkend

    Het is geen slecht boek, maar de verhaalopbouw is een beetje "grote stappen, snel thuis". Er zit zoveel vaart in het verhaal, dat je er niet in wordt meegenomen. De overweldigende liefde tussen de hoofdpersonen komt daarom niet geloofwaardig over, ook omdat het allemaal een beetje aan de oppervlakte blijft, terwijl de thema's op zichzelf niet oppervlakkig zijn. Al met al prima voor tussendoor, maar geen indrukwekkend boek.

    Vond je dit een nuttige review?
    7
    0
  • Prachtig verhaal
    • ontroerend
    • Meeslepend

    Ontzettend goed geschreven waardoor je het boek niet weg kunt leggen en steeds verder wilt lezen. Ik heb het niet droog gehouden

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Prachtig debuut
    • ontroerend
    • Meeslepend

    Een mooi en ontroerend boek...zeer de moeite waard!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Vakantie boek
    • even echt ontspannen in deze hectische tijd

    Dat er inmiddels een vervolg op is uitgekomen

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • In een keer uitgelezen
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Zeer ontroerend, over keuze maken, verliefdheid en je eigen weggaan. Ontzettend mooi geschreven!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Volg je hart want het leven is maar kort.
    • Spannend
    • Grappig
    • Meeslepend verhaal
    • Voorspelbaar

    Emma, nu 33 jaar, is al een tijd met Lukas. Ze is best gelukkig, maar de spanning is wat verdwenen. Als ze op een dag met Alice heeft afgesproken op een zonnig terras, is daar geen Alice. Wel ontmoet ze Boris.

    De elementen

    De cover is sprankelend van kleur, het pakt direct en valt op. De titel is wel mysterieus. De vertelperspectief is de "ik-vorm". In vlotte zinnen en met de nodige dosis humor lezen we over Emma en wat zij mee maakt. Elementen in het boek zijn de liefde en kiezen voor jezelf. Wat Emma nu echt wil, en dat ze daar over na gaat denken. Want eigenlijk is ze niet gelukkig, ergens in haar binnenste weet ze dit wel, maar geeft er niet aan toe. Wat ook opvalt is de schrijfstijl die zo easy overkomt. Alsof het gewoon naast je gebeurt. Of dat iemand je dit vertelt, omdat die het heeft meegemaakt. Liefdesverhalen maakt een ieder wel mee. Maar pakt ieder zijn kans? Dat is de vraag.

    Conclusie

    Mijn beeld van jou is een echte liefdesroman, een tearjerker van de bovenste plank. Het is een mooi verhaal over Emma die Boris ontmoet. Hij laat haar zien dat het belangrijk is om je passie te volgen. En keuzes te maken voor jezelf en hier snel op in te springen, want soms is er nog maar weinig tijd.
    Dus volg je hart....anders kan het soms bijna te laat zijn.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Mooi emotioneel verhaal
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    • echt een aanrader.

    Het is een verrassend mooi boek,kon me niks voorstellen bij de titel van het boek maar als je er aan begint wordt het je duidelijk en op een gegeven moment moest ik het weg leggen om een zakdoek te pakken.
    Ze heeft hier een mooi boek geschreven en de karakters goed uit laten komen,je gaat van Emma en Boris houden.
    Als debuut roman een dikke voldoende.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • hoe een beeld van de werkelijkheid kan veranderen
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Dit boek maakte heel wat los. Niet alleen door het heftige onderwerp, maar ook omdat het zich voor een deel afspeelde rondom het LUMC, Het Leids Universitair Medisch Centrum. Ik werd bijna 12 jaar teruggeworpen in de tijd toen ik als over Emma die over de zonnige kades van Leiden liep, denkend aan het ziekenhuis. Zo heb ik ook gelopen, toen mijn dochter, net twee weken oud, op de intensive care lag. De beschrijving van dat gevoel en van de stad kwamen daardoor heel hard binnen.

    De beschrijvingen van gevoelens zijn sowieso mooi uitgewerkt in dit boek. Ik werd het verhaal ingezogen en kon heel goed meeleven met de karakters.
    Emma is een vrouw zoals er zoveel zijn. Ze leeft haar leven zoals het op haar pad is gekomen. Ze heeft een stabiele relatie, studeert en heeft uitzicht op een goede baan, alles is veilig, maar ze staat niet stil bij wat ze echt wil.
    Pas als ze Boris ontmoet verandert dit. Boris is de katalysator voor verandering. Door Boris gaat Emma nadenken over haar wensen voor de toekomst.

    Het verhaal leest gemakkelijk. De schrijfstijl is vlot, de karakters zijn likeable, het is romantisch en gevoelig en geeft een, niet vernieuwende maar wel, belangrijke boodschap mee:
    Leef jouw leven! Stap uit de intercity en kijk af en toe om je heen. Stel jezelf de vraag: Zit ik nog wel in de juiste trein?

    Een heel mooi debut dat vraagt om meer.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Leuk en mooi debuut van Susan
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Emma heeft het voor elkaar. Een leuke vriend, een prima leventje..... tot dat ze Boris ontmoet. Ze twijfelt over haar leven wat eerst zo prima leek.
    Hij leert haar weer de liefde voor fotograferen te voelen. Emma wordt verliefd op Boris.
    Maar Boris vertrekt. Emma wil antwoorden en gaat naar hem op zoek. Uiteindelijk komt Emma achter de afschuwelijke waarheid.

    Wat een prachtige kleuren heeft de cover van dit boek. Al met al een mooie cover. Alleen de sticker (vergelijking met Jojo Moyes) had men weg kunnen laten. Hij verraadde teveel wat mij betreft. Het verrassings element was voor mij weg toen een bepaalde gebeurtenis zich voor deed. Ik had dat door de sticker al wel verwacht.

    Het verhaal is fijn geschreven. Er komen geen moeilijke woorden is voor waardoor het boek lekker weg leest. Susan schrijft op een manier waardoor je ook verder wil lezen. Je wilt weten wat er gebeurd (ondanks sommige voorspelbaarheden dankzij, naar mijn mening, de sticker). Susan vertelt het verhaal op zo'n manier dat ik het toch wel verder wil lezen.
    Wat ik jammer vind aan het boek (naast de sticker) is dat haar vriendin Alice niet heel duidelijk word beschreven. Ze heeft een rol in het verhaal maar we weten in het begin niet wat haar eigenlijk zo'n goede vriendin maakt. Alice laat Emma eigenlijk zitten, en dat word niet echt reëel uitgesproken. (In mijn ogen dan).

    Er zit een super leuk lintje bij het boek. Onder andere te gebruiken als boekenlegger.

    Ik geef dit boek 4 sterren, dit omdat oa Alice wat meer omschreven had mogen worden. Maar desalniettemin is dit een boek waar ik echt van heb genoten en ook zeker aanraad aan anderen!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
18 99
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 13:30, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)
  • Vandaag nog bij Albert Heijn afhaalpunt (bestel voor 12:00, ophalen vanaf 17:00)

Alle bindwijzen en edities (4)

  • 9,99
    Direct beschikbaar
  • 14,99
    Direct beschikbaar
  • 11,85
    Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, zaterdag in huis Tooltip
  • 18,99
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen