• Nederlands
  • Paperback
  • 9789026349867
  • Druk: 1
  • juli 2020
  • 224 pagina's
Alle productspecificaties

Sophie Zeestraten

Sophie Zeestraten (1974) studeerde rechten en werkte jarenlang in de advocatuur en bij de overheid. Tegenwoordig heeft ze haar eigen therapie- en coachingspraktijk. Ze woont met haar gezin in Den Haag.

Samenvatting

In Moederziel laat Sophie Zeestraten zien welke impact onze kindertijd op ons heeft. Het is een boek over kinderen en hun ouders, verlies en rouw, schaamte en schuld. Over moed, hoop en compassie.

Moederziel van Sophie Zeestraten is een hoopvol en inspirerend boek over veerkracht, moed en de kracht van vergeving. Voor de lezers van Ingeborg Bosch, Jan Geurtz, Elizabeth Gilbert en Brené Brown.

Vijf jaar is Sophie als haar moeder van de ene op de andere dag haar gezin verlaat en nooit meer terugkomt. Hoewel Sophie zich haar hele jonge leven afvraagt waarom haar moeder is vertrokken, is ze een modelleerling op school en vliegt ze in no time door haar studie. Eenmaal volwassen heeft ze alles wat ze zich kan wensen: een goede baan, een mooi huis, een lieve man en twee prachtige dochters … maar toch is er altijd het gevoel van gemis.

Als Sophie op haar veertigste een burn-out krijgt, besluit ze het contact met haar moeder te herstellen. Pijnlijke en hoopvolle nieuwe inzichten over vroeger komen aan het licht; het zijn de puzzelstukken die Sophie in staat stellen haar verleden en zichzelf te accepteren.

Met dit openhartige boek laat Sophie Zeestraten zien dat ieder mens de veerkracht in zich draagt om pijnlijke ervaringen uit het verleden te boven te komen. ‘Uiteraard is niet ieders moeder weggegaan toen hij of zij vijf jaar oud was, maar we hebben wél allemaal een verhaal. Dit is het mijne.’

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
juli 2020
Afmetingen
Afmeting: 21,6 x 13,7 x 1,6 cm
Aantal pagina's
224 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Sophie Zeestraten
Uitgever
Ambo|Anthos

EAN

EAN
9789026349867

Overige kenmerken

Dyslexievriendelijk
Nee
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
254 g
Studieboek
Ja
Verpakking breedte
137 mm
Verpakking hoogte
16 mm
Verpakking lengte
216 mm

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 19 reviews
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

19
0
0
0
0
  • Moedig en ontroerend
    • Meeslepend verhaal

    Een indrukwekkend en hartverscheurend verhaal over de eenzaamheid van een kind dat in de steek wordt gelaten door haar ouders. En over de effecten daarvan op haar latere leven. Maar bovenal een boek over de liefde en menselijke veerkracht. Moedig, oprecht en hoopgevend.

    Vond je dit een nuttige review?
    9
    1
  • Van lijden naar liefde

    Prachtig verhaal van een vrouw die tegen haar onmacht en frustraties aanloopt in haar huwelijk en moederschap.
    Ze besluit op zoek te gaan naar de waarheid uit haar eigen jeugd. Met angst en beven, maar met enorme wilskracht ziet ze de pijn en de trauma’s uit haar verleden onder ogen. Het blijkt een helende weg naar werkelijke verbinding met haar kinderen en haar naasten. Haar hart gaat open, zelfs naar haar ouders.
    Heb het boek daarnet uitgelezen.
    Prachtig !!!
    Laatste bladzijden ontroeren me diep.
    Dank dank dat je je verhaal hebt gedeeld, Sophie.
    Een liefdevolle ontschuldigende handreiking aan een ieder die lijdt ( en eigenlijk dat zijn we allemaal )

    Vond je dit een nuttige review?
    6
    0
  • Krachtig kwetsbaar
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Het is een ontzettend goed boek, het leest heerlijk weg. Het is hoopvol, omdat het laat zien dat er toch, ondanks veel, goed kan komen. Daarnaast geeft het ook aanzet tot denken, wat is mijn verhaal? Hoe was mijn jeugd eigenlijk? Hoe voel ik me nu echt? Wat doe ik om pijn niet te voelen. Het geeft daarnaast ook een gevoel van verbondenheid, het idee te hebben dat jij niet de enige bent, maar dat er zeker veel mensen kampen met angstige en sombere gedachten. De kracht van kwetsbaarheid, dat laat dit boek wel zien!

    Vond je dit een nuttige review?
    7
    1
  • Verslonden!
    • Meeslepend verhaal
    • Confronterend
    • eye opener

    Het (waargebeurde) verhaal is echt prachtig geschreven en getuigd van zoveel (veer)kracht! Dat iemand zoveel afschuwelijke dingen als kind mee heeft moeten maken en dan toch zo krachtig uit 'de strijd' komt is gewoon onvoorstelbaar. Een boek dat ieder mens aan het denken zet... Dat weet ik zeker!

    Vond je dit een nuttige review?
    6
    1
  • Indrukwekkend, prachtig en hoopvol!
    • hoopvol

    Ik heb dit boek in een adem uitgelezen. Ik vind het prachtig en indrukwekkend, maar ook met een boodschap van hoop, van ontschuldigen van onszelf en onze ouders en de generaties ervoor. Dat wij, allemaal, ook een onderdeel zijn van deze keten, maar dat het mogelijk is deze te doorbreken en dat we daarin niet alleen zijn, nooit meer alleen.

    Vond je dit een nuttige review?
    6
    1
  • Prachtig boek
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Een eerlijk, meeslepend, hartverscheurend verhaal van een klein meisje die misschien wel het meest tragische mee maakt wat je mee kan maken als kind, je moeder die je verlaat. Zo eerlijk beschreven de impact daarvan op haar leven en hoe alles uiteindelijk weer samen valt. Een prachtig boek, hele herkenbare elementen voor heel veel mensen, en vol met hoop!

    Vond je dit een nuttige review?
    6
    1
  • Prachtig
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Prachtig,pijnlijk,herkenbaar.

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    0
  • Aanrader!
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Het boek raakte me enorm. Wat een herkenning. Tranen stroomden over mijn wangen. Je blijft lezen en kunt het niet wegleggen. Aanrader voor iedere moeder / ouder ..

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    1
  • Aanrader!!
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    • leest als een trwjn

    Echt een prachtig boek! Ontroerend, open en vooral heel erg eerlijk. Zo verfrissend haar eerlijkheid over de impact van haar jeugd op haar verdere leven. En Het leest als een trein, ik had het binnen twee dagen uit.

    Aanrader!!

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    1
  • Ontroerend

    In 1 ruk uit

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
20 -
Op voorraad
Select
Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 13:30, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen