Door drukte kan de reactie van de klantenservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling

Narcotica EBOOK Tooltip

Narcotica
Narcotica
Auteur: Emelie Schepp
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789026140570
  • Druk: 1
  • augustus 2016
  • EPUB met digitaal watermerk
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Emelie Schepp

De Zweedse thrillerauteur Emelie Schepp brak in Nederland door met 'Memento'. Dit werd, evenals haar daarop volgende thrillers, met lovende recensies beoordeeld.

Samenvatting

Na het succes van haar debuut ‘Memento’ is ‘Narcotica’ het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp. Voor de fans van Jo Nesbo, Stieg Larsson en Samuel Bjork. Een zelfstandig te lezen vervolg op het eerste boek, dus je komt meer te weten over hoofdpersoon Jana Berzelius. Op het station van Norrköping wordt in een trein een dode vrouw aangetroffen. Ze is gestorven toen een van de bolletjes die ze smokkelde, openbarstte in haar maag. De vrouw blijkt de reis niet alleen afgelegd te hebben. Maar waar is de andere vrouw gebleven? Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak gezet en al snel blijkt dat zij er persoonlijk meer bij betrokken is dan haar lief is. De verdenkingen wijzen in de richting van Danilo, de man met wie ze is opgegroeid maar die ze liever zou vergeten. Hij weet te veel over haar en met al die kennis is hij een direct gevaar voor Jana. Om haar verleden en haar toekomst te beschermen, moet ze Danilo vinden voordat de politie dat doet.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
augustus 2016
Ebook formaat
EPUB met digitaal watermerk
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Emelie Schepp

Vertaling

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Overige e-reader | Overige e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Ebook formaat
EPUB met digitaal watermerk

EAN

EAN
9789026140570

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Taal
Nederlands
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

28 reviews
4,1
van de 5
10
12
6
0
0
  • Kun je nog ergens op vertrouwen?
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Jana Berzelius 2 - Narcotica

    In Narcotica wordt de sluier die over het verleden van Jana ligt, een klein beetje verder opgelicht. Niet helemaal, maar genoeg om een stukje van de verschrikkingen te zien die ze in haar jeugd mee heeft gemaakt.

    De verhouding van Jana met haar adoptie-ouders is niet alledaags te noemen; vooral haar vader heeft iets tegen haar aanwezigheid.
    'Ze keek er absoluut niet naar uit om de ze feestdag met haar ouders door te brengen. Vooral niet nu haar vader, voormalig procureur-generaal Karl Berzelius, om onduidelijke redenen bij haar uit de buurt wilde blijven, alsof het hem niet langer interesseerde om contact met zijn dochter te hebben. Ze hadden elkaar sinds het voorjaar niet meer gezien en toen Jana met haar moeder Margaretha over zijn vreemde gedrag praatte, had ze geen rechtstreekse verklaring gekregen.'
    Doordat Schepp de personages zo duidelijk beschrijft, heb je al snel een band met deze personen. Je mag de een meer dan de ander, maar leert ze wel een beetje kennen. Zo worden ook rechercheur Mia Bolander en Henrik Levin echte mensen tijdens het lezen.

    Maar de hoofdpersoon Jana blijft gedeeltelijk nog een vraagteken. Niet omdat ze niet duidelijk beschreven is, ze is inmiddels als een mens van vlees en bloed, maar omdat er nog zoveel meer geheimen te ontrafelen zijn. Ook weet Jana zich nog niet alles over haar jeugd te herinneren.
    Een van de personages zal je weten te verrassen tegen het eind van het verhaal. Dit voelde wel een beetje als een opluchting voor mij.

    Wat er gebeurd is in dit verhaal en de manier waarop het gebeurde, zou zo maar realiteit kunnen zijn en dat gegeven beangstigt me. Eigenlijk wil je het niet geloven. Je moet toch ergens op kunnen vertrouwen?

    De redelijk korte hoofdstukken bestaan uit een afwisseling van verhaallijnen. Door deze manier van schrijven wordt de nieuwsgierigheid aangewakkerd. Je wilt als lezer snel verder omdat je wilt weten hoe het verder gaat met die persoon of wat er nog meer gebeurde.
    Er is hier en daar ook humor aanwezig, waardoor je even uit kunt ademen.

    Voor mij is het duidelijk dat het verhaal van Jana Berzelius nog niet helemaal verteld is. Ik kijk uit naar het vervolg op deze spannende thriller dat in het voorjaar van 2017 bij Uitgeverij De Fontein verschijnt. Ook dat boek zal los van de andere delen te lezen zijn.

  • Thriller sensatie
    • Goede kwaliteit

    Geschreven bij Jana Berzelius 2 - Narcotica

    Dit boek lees je in 1 adem uit!

  • Aanrader!
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Geschreven bij Jana Berzelius 2 - Narcotica

    Super spannend boek, zit prima in elkaar

  • Narcotica
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal

    Geschreven bij Jana Berzelius 2 - Narcotica

    Het verhaal is spannend en leest lekker weg, sommige plottwisten zijn wat slordig uitgewerkt of voorspelbaar. Desalniettemin een prima boek om een paar uur mee weg te lezen.

  • Spannend
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Geschreven bij Jana Berzelius 2 - Narcotica

    Goed en spannend verhaal net als deel 1

  • SPannend boek
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal

    Goed verhaal en je wil het in een keer uitlezen!

  • Weer een super boek , karaktervolle personages.
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Super spannend en elk deel is zeer goed geschreven.
    Boeiende personages.

  • Supergoed boek!
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Na deel 1 ben ik meteen in dit boek begonnen en het is net zo spannend als het eerste deel! Het boek leest goed weg en is ontzettend spannend. Eenmaal begonnen kun je het moeilijk wegleggen. Zeker een aanrader! Ik zou dan wel eerst het eerste deel, Memento, lezen. Ik ga nu snel verder in deel 3.... :)

  • Iets minder dan de rest van de reeks
    • Spannend

    Het vervolg op Memento. Volgens de uitgever kan het boek gelezen worden zonder het eerste deel, maar ik raad toch aan eerst Memento te lezen want anders mis je toch een en ander en kan je volgens mij niet zo heel goed volgen wat er nu eigenlijk speelt tussen Jana Berzelius en Danilo en Jana en haar vader.
    <BR><BR>
    Een Thais meisje overlijdt in de trein tussen Denemarken en Zweden. Ze blijkt een bolletjesslikker te zijn en een van de bolletjes met cocaïne is geknapt waardoor ze aan een overdosis overleden is. Ze was echter niet alleen, er was nog een meisje bij haar. Dat meisje is verdwenen, camera's zien haar instappen in een auto maar van dan af, niets meer. <BR>
    Jana wordt als openbaar aanklager op deze zaak gezet. Ze moet er weer samenwerken met Mia en het botert niet te best tussen de twee dames. Het team staat trouwens onder druk wegens reorganisaties en ze hebben het gevoel dat ze geviseerd worden van hogerhand. <BR>
    Jana is als openbaar aanklager van alles eerst op de hoogte en ontdekt zo dat er een link is met Danilo, een man met wie ze opgegroeid is, een man die informatie over haar heeft die niemand anders mag weten. Ze doet er alles aan om Danilo op te sporen voordat de politie dat kan. <BR>
    Daarnaast komt ze ook weer meer te weten over haar vader, wie hij echt is. <BR>
    <BR>
    Hier en daar wel spannend, maar doordat Jana zo ver buiten haar bevoegdheid werkt, echt politiewerk doet en meer, over de schreef gaat, is het wat ongeloofwaardig. Ik ben wel benieuwd naar het vervolg omdat er toch wel enkele losse draadjes zijn.

  • Goed vervolg
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Ik heb dit boek met veel plezier gelezen, ik vond het eerste boek van haar als erg goed, en deze doet er niet voor onder, erg spannend

9 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Alle bindwijzen en edities (4)

  • 9,99
    Direct beschikbaar
  • 14,99
    Direct beschikbaar
  • 24,99
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 19,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.