Neural Networks for Babies

Afbeeldingen

Artikel vergelijken

  • Engels
  • Kartonboek
  • 9781492671206
  • 01 maart 2019
  • 24 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Help your future genius become the smartest baby in the room by introducing them to neural networks with the next installment of the Baby University board book series!



Fans of Chris Ferrie's ABCs of Economics, ABCs of Space, and Organic Chemistry for Babies will love this introduction to neural networks for babies and toddlers!

Help your future genius become the smartest baby in the room! It only takes a small spark to ignite a child's mind.

Neural Networks for Babies by Chris Ferrie is a colorfully simple introduction to the study of how machines and computing systems are created in a way that was inspired by the biological neural networks in animal and human brains. With scientific and mathematical information from an expert, this installment of the Baby University board book series is the perfect book for enlightening the next generation of geniuses. After all, it's never too early to become a scientist!

If you're looking for programming for babies, coding for babies, or more Baby University board books to surprise your little one, look no further! Neural Networks for Babies offers fun early learning for your little scientist!

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Kartonboek
Oorspronkelijke releasedatum
01 maart 2019
Aantal pagina's
24
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Chris Ferrie
Tweede Auteur
Sarah Kaiser
Hoofduitgeverij
Sourcebooks Explore

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Product breedte
202 mm
Product hoogte
13 mm
Product lengte
202 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
200 mm
Verpakking hoogte
14 mm
Verpakking lengte
203 mm
Verpakkingsgewicht
339 g

EAN

EAN
9781492671206

Je vindt dit artikel in

Leeftijd
vanaf 2 jaar
Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Soort kinderboek
Kartonboek, Prentenboek

Reviews

1 review
0
0
1
0
0
  • Toch nog wel lastig.

    Positieve punten

    • Grappig
    • Leerzaam

    Negatieve punten

    • Moeilijk/Ingewikkeld

    Het is een leuk kleurrijk boek. Jammer dat het toch nog ingewikkeld blijft. De rocket science en quantum mechanics zijn wel leuk en simpeler uitgelegd.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0

Kies gewenste uitvoering

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
Op voorraad
Select
Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis
Verkoop door bol
  • Gratis verzending door bol vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 12:00, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)

Vaak samen gekocht