Neverworld Wake
Auteur: Marisha Pessl
  • Engels
  • Paperback
  • 07 juni 2018
  • 336 pagina's
Alle productspecificaties

Marisha Pessl

Marisha Pessl (1977) groeide op in Asheville, North-Carolina en woont nu in New York. Zij studeerde Engelse literatuur en Film Production. In 2006 bestormde ze wereldwijd de bestsellerlijsten met haar weergaloze debuut Calamiteitenleer voor gevorderden waarvan in Nederland meer dan 65.000 exemplaren werden verkocht. Marisha Pessl is nu terug met Nachtfilm, een fantastische, hallucinerende en duizelingwekkende roman over de dunne scheidslijn tussen feit en fictie. Op bol.com vind je alle boeken van Marisha Pessl, waaronder het nieuwste boek van Marisha Pessl.

Samenvatting

A compulsive, read-in-one-sitting suspense novel for fans of One Of Us Is Lying and The Hazel Wood. Trust no-one. Fear everything. Five friends - the beautiful elite at their exclusive prep school - reunite a year after graduation. After a night out, they narrowly avoid a collision with a car on a deserted road. Back at the mansion belonging to one of the girls, a storm rages and a mysterious man knocks on the door, announcing something world-shattering. The friends must make a choice: one of them will live, and the rest will die. And the decision must be unanimous. So begins the Neverworld Wake. The nightmare. The nothingness. Time backbends and they are fated to repeat that day, but fears are now physical and memories come alive in horrifying ways. How will they vote? And will they be able to escape the Neverworld?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
07 juni 2018
Aantal pagina's
336
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Marisha Pessl
Hoofduitgeverij
Scholastic

Overige kenmerken

Gewicht
210 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
129 mm
Verpakking hoogte
21 mm
Verpakking lengte
198 mm

EAN

EAN
9781407187952

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Leeftijd
Vanaf 13 jaar

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 3 reviews
3,7

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

0
2
1
0
0
  • Een bijna perfecte YA murder mystery
    • Spannend
    • verassend

    Geschreven bij Neverworld Wake

    Een murder mysterie met een fantasy element klinkt niet als iets dat perse goed uit zou pakken, maar Marisha Pessl heeft dit echt fantastisch gedaan. Ik ga er niet teveel over vertellen, want het verhaal neemt zoveel twists en turns dat het beter is om die zelf te ontdekken, maar goed was het zeker.
    In dit verhaal volg je een vriendengroep die verbonden en gebroken is door geheimen, gedurende het verhaal ga je steeds meer van de karakters houden, hoewel je geen idee hebt wie je kan vertrouwen.
    Naast de karakters is ook het plot waanzinnig goed opgebouwd, er zal geen hoofdstuk zijn waar je het boek met een gerust hart neerlegt. Het liefst lees je het in een ruk uit!
    DIt boek is een echte aanrader voor lezers die hielden van "one of us is lying" maar die een iets verassender einde konden gebruiken. Dit boek zal je dat zeker geven!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Meeslepend maar langdradig
    • Fantasierijk

    Geschreven bij Neverworld Wake

    De minste van de drie boeken op haar naam. Haar eerste ‘Calamiteitenleer voor beginners’ is onovertroffen. Iedere pagina is een genot. Maar deze is te langdradig.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Goed
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Geschreven bij Neverworld Wake

    Positieve punten van dit artikel zijn: goede kwaliteit en voordelige koop.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    1
10 49
Uiterlijk 7 oktober in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Alle bindwijzen en edities (6)

  • 5,99
    Direct beschikbaar
  • 18,64
    Direct beschikbaar
  • 24,56
    Direct beschikbaar
  • 12,99
    Uiterlijk 7 oktober in huis Tooltip
  • 10,49
    Uiterlijk 7 oktober in huis Tooltip
  • 13,99
    Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, zaterdag in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen