Niet te breken Word mentaal onverslaanbaar door de lessen van de best getrainde militair van de Nederlandse Special Forces

Uitgever: Boekerij

Auteur: Sander Aarts
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022591703
  • Druk: 12
  • januari 2021
  • 272 pagina's
Alle productspecificaties

Sander Aarts

Sander Aarts (1979) heeft de zwaarste militaire opleidingen in Nederland voltooid. Hij heeft zestien jaar lang aaneengesloten operationeel gediend bij de Special Forces en is voor zijn verdiensten benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau met zwaarden. Hij richtte in 2017 na zijn eervol ontslag de Unbreakable Academy op en geeft trainingen persoonlijke groei en teamontwikkeling. Sander is vader van Nikki, Tom en Tess. Hij woont samen met zijn vrouw Natasja in Nieuw-Vennep.

Samenvatting

Sander Aarts is instructeur in de populaire serie Special Forces VIPS

‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces

Voor de fans van American Sniper en Seal Team Six

Hij had de mooiste baan, de ultieme jongensdroom: teamleider bij de Special Forces. Vechten, schieten, duiken, uit vliegtuigen springen, uit onderzeeboten ontsnappen. Een James Bond-film maar dan echt. Na een succesvolle carrière van zestien jaar vertelt Sander Aarts, de best getrainde militair van Nederland, wat hij allemaal heeft meegemaakt én wat hij daarvan heeft geleerd.

Sander is het levende bewijs dat je met de juiste mentaliteit alles kunt bereiken en in Niet te breken deelt hij de inzichten die hij heeft opgedaan onder de meest extreme omstandigheden. Zo kun je lezen over bizarre belevenissen die je normaal alleen in films ziet en krijg je tegelijkertijd waardevolle, toepasbare lessen voor het dagelijks leven. Of het nu gaat om handelen in stressvolle situaties of hoe je beter kunt reageren op angst, dit boek inspireert je om je prestaties te verbeteren, op ieder gebied.


Over Sander Aarts

‘Sander Aarts, u bent mij er eentje. Wanneer ik u ondernemend noem, druk ik me erg voorzichtig uit. Wanneer ik u een pionier noem, zit ik al dichter in de buurt.’ Ank Bijleveld-Schouten, Minister van Defensie

‘Dit boek geeft een beeld van hoe een “gewone” Hollandse jongen door hard werken en ontberingen uitgroeit tot de elite van de Nederlandse Special Forces. Waarbij hij zich bewuster wordt van de mens in en achter de operator door zijn bijzondere ervaringen.’ Rob Severs, Korps Mariniers

‘Een must read voor iedereen die inzicht wil hebben in de Special Forces-wereld en de wijze lessen die je mee kunt nemen in je dagelijkse routine.’ John de Ruiter, Korps Mariniers

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
12
Verschijningsdatum
januari 2021
Afmetingen
23 x 15 x 2,7 cm
Aantal pagina's
272 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Sander Aarts
Uitgever
Boekerij

EAN

EAN
9789022591703

Overige kenmerken

Gewicht
501 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
150 mm
Verpakking hoogte
27 mm
Verpakking lengte
230 mm

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 12 reviews
4,8

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

9
3
0
0
0
  • Enorm goed boek, aanrader!!
    • Meeslepend verhaal
    • Mooi verwoord/beschreven

    Echt een goed boek die indruk heeft gemaakt! Zelf heb ik niet per se een enorme interesse wat betreft defensie. Maar na het zien van special forces vips en de podcast met Giel Beelen, dacht ik wauw ik ben erg benieuwd naar Sander zijn boek. Het heeft mij veel inzichten op gebracht en zal hem zeker opnieuw lezen.

    - Inzicht in jezelf
    - Tips voor hoe je jezelf door moeilijke situaties heen kan trekken
    - Een enorme dosis ervaring
    - Sterk verwoord

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Aanrader
    • Interessant

    Het is een geweldig boek en leest lekker weg!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Waardevol !
    • Interessant
    • Volledig

    Goede levensverhalen en ervaringen waar je wat aan zou kunnen hebben in jouw leven !

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Niet in woorden te omschrijven ZO GOED
    • Spannend
    • indrukwekkend

    Beste boek dat ik heb gelezen, de afscheids brief is ook erg indrukwekkend. Het boek in één woord omschreven: oh hell no dat kan niet indrukwekkend prachtig leerzaam interessant leuk(:

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Voed mijn ambities des te meer
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal

    Een boek die ik heel makkelijk heb uitgelezen, vooral nu zijn nieuwe boek uit is mentale weerbaarheid kan ik niet wachten om die ook te lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Goed
    • interessant
    • Praktisch

    Positieve punten van dit artikel zijn: interessant en praktisch.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Leerzaam!
    • interessant
    • Praktisch

    Prachtige en leerzame boeken, ik heb beide besteld en gelezen. Volgende stap is in training bij Sander. Aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Inspirerend
    • interessant
    • Praktisch

    Inspirerende verhalen

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Top boek
    • interessant
    • Praktisch
    • Volledig

    Top boek, veel geleerd en nog gemotiveerder om doelen te bereiken in het leven

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Steengoed geschreven!
    • Spannend
    • Goede verhaallijn
    • informatief

    Uniek inkijkje in de wereld van de speciale eenheden. Daarnaast geeft Sander hele sterkte tips in zowel leiderschap, als tips om mentaal sterker te worden die je ook in je eigen leven kan toe passen. Ik raad iedereen dit boek van harte aan!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Bindwijze: Paperback
20 99
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen