Nudge Improving Decisions About Health, Wealth, and Happiness

Nudge
Nudge

Uitgever: Penguin Putnam Inc

  • Engels
  • Paperback
  • 9780143115267
  • Druk: 1
  • februari 2009
  • 312 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

From the Winner of the Nobel Prize in Economics, Richard H. Thaler, and Cass R. Sunstein: a revelatory look at how we make decisions-for fans of Malcolm Gladwells Blink, Charles Duhiggs the Power of Habit, James Clears Atomic Habits, and Daniel Kahnemans Thinking, Fast and Slow* More than 1. 5 million copies sold* New York Times bestseller * Named a Best Book of the Year by the Economist and the Financial TimesEvery day we make choices-about what to buy or eat, about financial investments or our childrens health and education, even about the causes we champion or the planet itself. Unfortunately, we often choose poorly. Nudge is about how we make these choices and how we can make better ones. Using dozens of eye-opening examples and drawing on decades of behavioral science research, Nobel Prize Winner Richard H. Thaler and Harvard Law School professor Cass R. Sunstein show that no choice is ever presented to us in a neutral way, and that we are all susceptible to biases that can lead us to make bad decisions. But by knowing how people think, we can use sensible choice architecture to nudge people toward the best decisions for ourselves, our families, and our society, without restricting our freedom of choice.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
februari 2009
Afmetingen
Afmeting: 21,3 x 13,9 x 2,1 cm
Aantal pagina's
312 pagina's
Illustraties
Nee

EAN

EAN
9780143115267

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
306 g
Studieboek
Ja
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
25 mm
Verpakking lengte
217 mm

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 3 reviews
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

3
0
0
0
0
  • Leuk en compleet
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Een compleet boek wanneer je het aanvult met het boek van Cialdini

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Goed leesbaar

    Het boek is geschreven op een hele toegankelijke manier

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Schitterend en logisch!
    • Toegankelijk
    • Praktisch
    • Compleet
    • Inspirerend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Eens je het principe door hebt, is het eigenlijk zeer eenvoudig om toe te passen in je dagdagelijkse leven. Het zit hem echt in de kleine aanpassingen. Niet twijfelen, gewoon lezen en aan de slag!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Niet leverbaar

Ontvang eenmalig een mail of notificatie via de bol.com app zodra dit artikel weer leverbaar is.

Houd er rekening mee dat het artikel niet altijd weer terug op voorraad komt.

Alle bindwijzen en edities (5)

  • 10,99
    Direct beschikbaar
  • 14,59
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis Tooltip
  • 14,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis Tooltip
  • 23,99
    2 - 3 weken Tooltip
  • 18,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen