Omdat ik je mis

Afbeeldingen

Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789024571369
  • 22 juni 2016
  • 416 pagina's
Alle productspecificaties

Kate Eberlen

Kate Eberlen groeide op in een kleine plaats buiten Londen. Toen ze op haar achttiende bij een familie in Florence werkte, werd ze verliefd op Italië. Na de universiteit en verscheidene banen in retail en kunst, verhuisde Kate met haar man naar Sicilië, waar ze nu Engels doceert.Kate Eberlen veroverde de wereld met Miss You, dat werd onthaald als de nieuwe One Day. De rechten werden in meer dan 22 landen verkocht.

Samenvatting

Soms zijn het de mensen die je mist die er het meeste toe doen.
Omdat ik je mis van Kate Eberlen is een meeslepende en hartverwarmende roman voor liefhebbers van David Nicholls en Griet Op de Beeck.
Italië 1997. Tess is in Florence, als afsluiting van een idyllische vakantie voor ze naar de universiteit gaat. Haar leven staat op het punt voor altijd te veranderen - maar niet op de manier die ze verwacht.
Gus en zijn ouders zijn ook op vakantie in Florence. Hun leven heeft onlangs een dramatische wending genomen. Gus probeert een goede zoon te zijn voor zijn ouders, maar hij wil niets liever dan ontsnappen en ontdekken wie hij zal gaan worden. Gedurende een dag kruisen de paden van de twee achttienjarigen elkaar. Dan keren ze beiden terug naar huis.
In de zestien jaren die volgen, zullen Tess en Gus op heel verschillende manieren uitgedaagd worden door het leven en de liefde. De twee blijven - vaak rakelings - gescheiden door de tijd en het lot. Er is geen enkele kans dat ze elkaar ontmoeten. Of toch wel?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
22 juni 2016
Aantal pagina's
416
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Kate Eberlen
Hoofduitgeverij
Luitingh-Sijthoff

Vertaling

Eerste Vertaler
Karien Gommers
Tweede Vertaler
Karien Gommers

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Primaire Productiemaatschappij
Luitingh-Sijthoff
Product breedte
142 mm
Product hoogte
37 mm
Product lengte
216 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
142 mm
Verpakking hoogte
37 mm
Verpakking lengte
216 mm
Verpakkingsgewicht
606 g

EAN

EAN
9789024571369

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Beschikbaarheid
Leverbaar
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Gemiddelde van 4 reviews
3
1
0
0
0
  • Toeval bestaat niet

    Positieve punten

    • Fantasierijk
    • Goede verhaallijn

    Tess en Doll zijn op vakantie in Italië, het zal waarschijnlijk hun laatste vakantie samen worden want Tess gaat na de vakantie naar de universiteit en Doll gaat werken. Ze genieten van de vele bezienswaardigheden en vooral ook van het heerlijke ijs! Doll houdt niet zoveel van kunst dus trekt Tess er regelmatig alleen op uit. Op een van die tochtjes komt ze Angus tegen, een verlegen en eenzame jongen. Het verhaal wordt door de auteur wisselend door de ogen van Tess (Teresa) en Gus (Angus) verteld, ontmoetingen tussen hen worden daardoor vanuit een heel ander perspectief nog een keer verteld, apart en leuk! Gus blijkt met zijn ouders op vakantie te zijn, zijn oudste broer is een half jaar eerder bij een ski-ongeluk overleden en de familieleden proberen elk op hun eigen wijze de draad weer op te pakken. Na de vakantie zal ook Gus gaan studeren op de unuiversiteit. Intussen zijn Tess en Doll op weg naar huis en daar wacht Tess een dramatische gebeurtenis: haar moeder is ernstig ziek, wordt niet meer beter. Tess heeft nog een jonger zusje Hope, na het overlijden van haar moeder zit er voor Tess niks anders op dan voor Hope te gaan zorgen en haar dromen over studeren in de koelkast te zetten. Chronologisch wordt het verhaal van Tess en Gus door de auteur verteld. Ze komen elkaar af en toe tegen maar daar zijn ze zich niet van bewust. Beiden leren hoe om te gaan met verlies. In het geval van Tess letterlijk met vallen en opstaan, ze heeft geen geluk in de liefde, maakt haar droom om schrijfster te worden steeds niet waar. Een (tijdelijke) breuk met haar hartsvriendin maakt dat ze er lang alleen voor staat. Gus intussen heeft een leuke vriendin Lucy die hij uiteindelijk bedriegt met Charlotte, de verloofde van zijn overleden broer Ross. Als Charlotte onverwacht zwanger wordt, trouwt hij met haar. Gus zit vast in zijn leven met een beroep (huisarts) waar hij niet gelukkig van wordt en in een huwelijk dat van meet af aan gedoemd was te mislukken. Tess laat zich genetisch onderzoeken en blijkt een grote kans te hebben om ook borstkanker (net als haar moeder en haar oma) te krijgen, ze neemt het besluit om zich over een aantal jaren, preventief te laten opereren. Hope groeit op, gaat samenwonen en Tess blijft alleen achter. Charlotte heeft een nieuwe vriend, laat zich scheiden van Gus en gaat in Zwitserland wonen. Ook Gus blijft alleen achter. De ontwikkelingen volgen elkaar nu snel op, nog steeds komen Gus en Tess elkaar soms toevallig tegen maar wat is er voor nodig om het Lot een handje te helpen?

    Vond je dit een nuttige review?
    7
    0
  • Genoten

    Een heerlijk boek, ik kom het boek niet weg leggen. Net anders dan andere feel good romans maar daardoor juist een fijn boek.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Prachtige roman!

    Positieve punten

    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Wat een heerlijk boek is dit!
    Het verteld over de levens van 2 jonge mensen, Gus en Tess, die we als tieners, afzonderlijk van elkaar, leren kennen en volgen op hun weg naar volwassenheid. Er zijn veel paralellen in hun beide levens en toch...hun paden kruisen elkaar maar niet. Het verhaal heeft me laten lachen maar wist ook zeker een gevoelige snaar te raken. Belangrijke thema's zijn liefde en verlies. Ik werd helemaal meegezogen in het verhaal en leefde ontzettend mee met alle uitdagingen, tegenslagen en ontwikkelingen die de sympathieke hoofdpersonen doormaakten. Het boek is me nog lang bijgebleven.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Wegdromer

    Positieve punten

    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Heerlijk weg lees boek

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 23 euro en 99 cent.
Op voorraad
Nu besteld, dinsdag in huis
Verkoop door Doorgelezen
8,9
  • Bestellen en betalen via bol
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Doorgelezen
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via Doorgelezen

Vaak samen gekocht

Lijst met gekozen artikelen om te vergelijken

Vergelijk artikelen