Onder water Luisterboek Tooltip

Onder water

Uitgever: Kobo Originals

Auteur: Marja West
  • Nederlands
  • Digitaal luisterboek
  • 9781774533499
  • 05 oktober 2021
Alle productspecificaties
  • Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
  • In de bol.com Kobo app verschijnt je luisterboek direct na synchronisatie. Je kunt luisterboeken alleen in deze app beluisteren. Je kunt geen luisterboek cadeau geven.

Marja West

Marja West debuteerde in 2015 met Uitgeteld, dat onmiddellijk de longlist van een literaire prijs haalde. Inmiddels staan er acht boeken en vijf luisterseries op haar naam.

Samenvatting

'Achter ieder succesvol fortuin schuilt een misdaad' - Don Corleone

Aan het sterfbed van hun moeder horen de zussen Sofia en Samantha dat ze een oudere halfbroer, Vittorio, hebben. Toen hun moeder Sicilië ontvluchtte bleef hij achter bij zijn vader. Hoe geschokt de zussen ook zijn, ‘Vico’ is familie, en dus sturen ze hem een rouwkaart.
Vico heeft een probleem; hij heeft schulden te voldoen aan de Siciliaanse Cosa nostra en hij heeft geen idee hoe hij dat moet aanpakken. Totdat hij het bericht over zijn moeders dood ontvangt. Wellicht wacht er een leuke erfenis waar hij zijn problemen mee kan oplossen.
Al snel blijkt inderdaad dat alle kinderen aanspraak kunnen maken op de familiewerf. Maar de werf verkopen is voor Samantha, die er haar hele jeugd doorbracht, onbespreekbaar. Vico is echter de beroerdste niet; als Samantha akkoord gaat met de bouw van een luxe jacht om zo tientallen miljoenen wit te wassen, gaat hij niet zeuren over zijn kindsdeel. Samantha stemt uiteindelijk in, mits zij er ook financieel beter van wordt. Alles loopt op rolletjes, tot de eerste de dode valt...

'Deze serie is een echte mustread voor de fans van Camping Oosthoek en Undercover!' - Koukleum.nl

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Digitaal luisterboek
Oorspronkelijke releasedatum
05 oktober 2021

Betrokkenen

Hoofdauteur
Marja West
Verteller
Eva Damen
Hoofduitgeverij
Kobo Originals

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

EAN

EAN
9781774533499

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Luisterboek
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

review
3,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

0
0
1
0
0
  • De veilige haven Deel 1: Onder water

    Onder water – Marja West

    Aan het sterfbed van hun moeder horen de zussen Sofia en Samantha dat ze een oudere halfbroer, Vittorio, hebben. Toen hun moeder Sicilië ontvluchtte bleef hij achter bij zijn vader. Hoe geschokt de zussen ook zijn, ‘Vico’ is familie, en dus sturen ze hem een rouwkaart.

    Vico heeft een probleem; hij heeft schulden te voldoen aan de Siciliaanse Cosa nostra en hij heeft geen idee hoe hij dat moet aanpakken. Totdat hij het bericht over zijn moeders dood ontvangt. Wellicht wacht er een leuke erfenis waar hij zijn problemen mee kan oplossen.

    Al snel blijkt inderdaad dat alle kinderen aanspraak kunnen maken op de familiewerf. Maar de werf verkopen is voor Samantha, die er haar hele jeugd doorbracht, onbespreekbaar. Vico is echter de beroerdste niet; als Samantha akkoord gaat met de bouw van een luxe jacht om zo tientallen miljoenen wit te wassen, gaat hij niet zeuren over zijn kindsdeel. Samantha stemt uiteindelijk in, mits zij er ook financieel beter van wordt. Alles loopt op rolletjes, tot de eerste de dode valt...

    Onder water is het eerste deel van De veilige haven serie. Een redelijk spannend verhaal waarin meteen al veel personages geïntroduceerd worden. Ook gebeurt er in dit eerste deel al vrij veel, zodat je je aandacht er goed bij moet houden om de draad niet kwijt te raken.

    Het verhaal maakt in elk geval nieuwsgierig naar het vervolg en met de personages die inmiddels geïntroduceerd zijn, kunnen we beslist nog boeiende en zeker spannende verhaallijnen verwachten!

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    1

Onbeperkt luisteren met Kobo Plus

Start direct met luisteren op de bol.com Kobo app

Wat je kan verwachten:
  • Kies uit tienduizenden Nederlands- en Engelstalige luisterboeken
  • Download de speciale bol.com Kobo app en luister je boeken overal
  • Probeer 30 dagen gratis. Daarna betaal je €9,99 per maand – maandelijks opzegbaar

Meer informatie over Kobo Plus

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen