Op zoek naar mijn vader
Op zoek naar mijn vader

Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers

Auteur: Pere Cervantes
  • Nederlands
  • Paperback
  • Introductie: 2022-10-03
  • Blz.: 480 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Een onweerstaanbare historische roman tegen de achtergrond van naoorlogs Barcelona, voor de liefhebbers van Carlos Ruiz Zafón en Ildefonso Falcones. Meeslepend, groots en verslavend.

Barcelona, 1945. De twaalfjarige Nil Roig brengt zijn dagen door met het op zijn fiets vervoeren van filmspoelen van de ene naar de andere bioscoop. Zijn droom is ooit zelf filmoperateur te worden.
Op de dag dat hij dertien jaar wordt, is hij in het trappenhuis bij zijn woning getuige van een moord. Nadat de moordenaar heeft gedreigd hem ook te doden als hij zijn mond voorbijpraat, geeft het stervende slachtoffer Nil een mysterieus en naar later blijkt uiterst zeldzaam verzamelplaatje met de foto van een vooroorlogse filmacteur. Hij fluistert de jongen een naam toe: David. Dat is ook de naam van Nils vader, die verdween op de dag dat Barcelona bezet werd door de regering van Franco.
Nil gaat op zoek naar de waarheid achter zijn vaders verdwijning en achter het mysterieuze filmplaatje. Een zoektocht waarvoor hij een hoge prijs zal moeten betalen.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
03 oktober 2022
Aantal pagina's
480
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Pere Cervantes
Hoofduitgeverij
A.W. Bruna Uitgevers

Vertaling

Eerste Vertaler
Hendrik Hutter

Overige kenmerken

Editie
1
Gewicht
606 g
Product breedte
142 mm
Product hoogte
38 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
142 mm
Verpakking hoogte
38 mm
Verpakking lengte
215 mm

EAN

EAN
9789400513563

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

review
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1
0
0
0
0
  • Interessant
    • Spannend

    Goed boek

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
24 99
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen