Perfect Chemistry
Auteur: Simone Elkeles
  • Engels
  • Paperback
  • 9781847388056
  • 01 april 2010
  • 368 pagina's
Alle productspecificaties

Simone Elkeles

Simone Elkeles is geboren en getogen in Chicago. In 2008 werd ze uitgeroepen tot Illinois Author of the Year. Op bol.com vind je alle boeken van Simone Elkeles, waaronder het nieuwste boek van Simone Elkeles.

Samenvatting

From the New York Times bestselling author Simone Elkeles comes an epic love story like no other . . . First in the gripping PERFECT CHEMISTRY series, this is the next addictive read for fans of Anna Todd's AFTER series, and Caroline Kepnes's YOU. When Brittany Ellis walks into chemistry class on the first day of senior year, she has no clue that her carefully created 'perfect' life is about to unravel before her eyes. Forced to be lab partners with Alex Fuentes, a gang member from the other side of town, Brittany finds herself having to protect everything she's worked so hard for - her flawless reputation, her relationship with her boyfriend and, most importantly, the secret that her home life is anything but perfect. Alex is a bad boy and he knows it. So when he makes a bet with his friends to lure Brittany into his life, he thinks nothing of it. But the closer Alex and Brittany get to each other the more they realise that sometimes appearances can be deceptive and that you have to look beneath the surface to discover the truth. 'Compelling and addictive... I've still got that wow feeling you get after reading a great book' Wondrousreads.com 'Perfect Chemistry is a novel to obsess about. It is a book that you should drop everything for...the most romantic love story that I have ever read.' Thebookette.com 'Captures that rush of feelings associated with first love' Thebookbag.com 'Elkeles pens plenty of tasteful, hot scenes...that keep the pages turning. The author definitely knows how to write romance.' Kirkus Review

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
01 april 2010
Aantal pagina's
368
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Simone Elkeles
Hoofduitgeverij
Simon & Schuster Ltd

Overige kenmerken

Gewicht
256 g
Product breedte
132 mm
Product hoogte
27 mm
Product lengte
199 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
130 mm
Verpakking hoogte
27 mm
Verpakking lengte
198 mm

EAN

EAN
9781847388056

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Leeftijd
Vanaf 14 jaar
Type boek
Paperback

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 7 reviews
4,9

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

6
1
0
0
0
  • Leuk!
    • Mooi vormgegeven
    • Spannend

    Geschreven bij Perfect Chemistry

    Het boek gaat over een 'perfect' meisje, dat eigenlijk problemen heeft met haar gehandicapte zusje, en een jongen die lid is van een gevaarlijke bende.
    Tijdens scheikunde moeten ze samenwerken, en zo bloeit de liefde tussen hen op, ook al willen ze dat beiden niet graag toegeven. Ze verschillen erg veel van elkaar en dat geeft problemen. Kunnen ze ooit bij elkaar zijn?

    Het is een mooi liefdesverhaal met veel spanning en sensatie. Het boek hield me geboeid tot de laatste bladzijde. Toen ik eenmaal begonnen was kon ik niet meer stoppen. Een echte aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Mijn nieuwe favoriet!
    • Mooi vormgegeven
    • Grappig
    • Spannend

    Ik had dit boek gekocht voor tijdens de vakantie. Toen ik er eenmaal aan begonnen was kon ik hem ook niet meer wegleggen.
    Het boek is ook verrassend, omdat er telkens iets anders gebeurd dan wat je verwacht.
    Ook een pluspunt aan het boek was dat het telkens verwisselde van Point of View, eerst las je het verhaal door de ogen van Alex, en daarna las je het volgende moment door de ogen van Brittany. Hierdoor werd je gewoon zo meegesleurd met de hoofdpersonen en kon je ook goed met ze meevoelen.
    Absoluut mijn nieuwe favoriet.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Super leuk boek!
    • Spannend
    • emotioneel

    Echt een heel mooi boek, zeker een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Onvergetelijk
    • romantisch
    • onvergetelijk
    • prachtig

    Ontroerend, prachtig, romantisch,... "Perfect Chemistry" is onvergetelijk.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Perfect Chemistry? Perfect Book!

    Geweldig boek, wat heb ik genoten! Ik heb hardop meegeleefd. Erg leuk om in dit boek te lezen vanuit Alex en Brittany. Je leest wat denken terwijl ze iets anders zeggen.
    Brittany, het perfecte meisje van school, heeft een reputatie hoog te houden. Perfect uiterlijk, perfect vriendje, perfecte rijke familie etc.etc. Alex, bendelid, heeft op zijn manier ook een reputatie hoog te houden en een familie om voor te zorgen, iedereen vreest voor hem.
    Noodgedwongen moeten ze met elkaar werken in hun scheikunde klas.. en langzaam blijkt dat ze misschien toch niet zo verschillend zijn. Super om te lezen, een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • helemaal perfect
    • Spannend
    • romantisch

    dit boek ik helemaal perfect! het is fantastisch geschreven, en de wisseling van point of view is echt fantastisch! kon het niet meer wegleggen. dit boek laat je de verschillende kanten van een relatie zien en geeft je een kijkje in de hoofden van Brittany en Alex.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Geweldig
    • leest makkelijk weg

    Geschreven bij Perfect Chemistry

    Heerlijk verhaal en leest lekker weg. Zeker een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
5 99
Meest getoonde prijs 8,09
Je bespaart 26%
3 - 5 weken
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen