Pusheen Coloring Book

Uitgever: Simon & Schuster

Auteur: Claire Belton
  • Engels
  • Paperback
  • Introductie: 2016-10-25
  • Blz.: 384 pagina's
Alle productspecificaties

Claire Belton

Claire Belton is an illustrator and entrepreneur, best known for creating the popular cartoon cat, Pusheen. Currently, she is President of Pusheen Corp in Chicago, Illinois. She has created various comics, including an online comic strip called "Everyday Cute," in which Pusheen was first introduced, and a book titled "I Am Pusheen the Cat." Pusheen is an chubby cartoon cat. She is grey with black stripes on her head, back, and tail. (Bron: Wikipedia)

Samenvatting

Pusheen returns in a delightful coloring book perfect for fans of I Am Pusheen the Cat. the Internets favorite chubby, tubby tabby is back in a purr-fectly cute coloring book featuring adorable kitty drawings that will charm cat lovers and coloring book fans everywhere!

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
25 oktober 2016
Aantal pagina's
384
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Claire Belton
Hoofduitgeverij
Simon & Schuster

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
402 g
Product breedte
251 mm
Product hoogte
8 mm
Product lengte
254 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
252 mm
Verpakking hoogte
17 mm
Verpakking lengte
255 mm

EAN

EAN
9781501164767

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 12 reviews
4,5

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

8
2
2
0
0
  • goed teken boek voor groot en klijn
    • schattige tekeningen

    er staan tekeningen in voor klijn en groot + er zijn allemaal schattige tekeningen bij

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Leuk
    • Grappig

    super leuk kleurboek van Pusheen. Alleen een beetje prijzig.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Kleurplezier!
    • Spannend
    • Grappig
    • Leerzaam

    Er staan Heel leuke dingen in die je fantasie prikkelen. Door de vele verschillende figuren kun je met het kleuren een heel mooi resultaat behalen. Ik ben er erg blij mee.

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    1
  • Dun papier
    • Grappig

    Dun papier. Stift komt er doorheen

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • top kleurboek
    • Grappig

    mooi kleurboek met alleen maar pusheen!!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Origineel pusheen kleurboek
    • Grappig

    Leuk kleurboekje voor pusheen fans

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Leuk cadeau voor de liefhebber
    • Grappig
    • Leerzaam

    Zeer vermakelijk boek voor de liefhebber

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Super leuk boek

    Het is een leuk boek omdat er afwisseling is tussen fijn werk en makkelijke tekeningen

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Prachtig

    Zeer mooi kleurboek

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Kleurboek
    • Grappig

    leuk kleurboek, maar wel prijzig

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    1
Bindwijze: Paperback
13 99
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 12:00, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)
  • Vandaag nog bij Albert Heijn afhaalpunt (bestel voor 12:00, ophalen vanaf 17:00)

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen