Serafina and the Splintered Heart (The Serafina Series) Ebook Tooltip

Schrijf een review
Serafina and the Splintered Heart (The Serafina Series)
Auteur: Robert Beatty
  • Engels
  • E-book
  • 04 juli 2017
  • -490431
Alle productspecificaties
  • Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
  • Ebooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Samenvatting

Venture into the magical and mystical world of Serafina and the Splintered Heart - the follow-up to the New York Times bestselling and Goodreads Choice Awards finalist, Serafina and the Black Cloak and Serafina and the Twisted Staff

In the highly anticipated next installment of the Serafina series, Serafina must confront the darkest threat she's ever encountered at Biltmore Estate. She knows she can face anything with her best friend and closest ally, Braeden Vanderbilt, by her side. But when a sinister force tears them apart, Serafina scrambles to uncover the mystery about herself and the destiny that awaits her. It’s set to be her most formidable challenge yet. A beguiling book for children aged 9 years and up …

Robert Beatty is the debut and New York Times bestselling author of the magical and mystery book for children Serafina and the Black Cloak and its enchanting sequel Serafina and the Twisted Staff. He lives in the forested Blue Ridge Mountains of North Carolina with his wife and three daughters (and four cats, four dogs and four horses). robert-beatty.com

Perfect for fans of J K Rowling, Abi Elphinstone, Robin Stevens and Jennifer Bell.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
04 juli 2017
Ebook Formaat
-490431
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Robert Beatty
Hoofduitgeverij
Farshore

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Product breedte
129 mm
Product lengte
198 mm
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9781780317540

Je vindt dit artikel in

Leeftijd
vanaf 9 jaar
Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Basisschool groep
Groep 5, Groep 6
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

5 01
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Alle bindwijzen en edities (6)

  • 5,01
    Direct beschikbaar
  • 6,99
    Direct beschikbaar
  • 22,59
    Direct beschikbaar
  • 7,99
    3 - 4 weken Tooltip
  • 10,99
    Op voorraad. Nu besteld, vrijdag in huis Tooltip
  • 15,99
    Op voorraad. Nu besteld, vrijdag in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen