Serpent

Afbeeldingen

Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789400513495
  • 08 juni 2022
  • 432 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Een bijtende, intense Noorse thriller vol familiegeheimen, obsessie en trauma.

Liv woont in een dorpje aan een fjord in het westen van Noorwegen. Ze deelt een appartement met twee vrienden en op een dag koopt ze een babytijgerpython. Livs band met het dier is intens en in haar ontwaakt een beschermend gevoel. Ze is overweldigd door haar emoties. Eindelijk voelt ze zich veilig. Eindelijk voelt ze zich thuis.

Dertien jaar later, in het nabijgelegen Kristiansund, gaat Mariam Lind winkelen met haar elfjarige dochter Iben. Na een ruzie stormt Mariam de winkel uit en laat Iben er achter. Ze denkt dat het meisje zelf wel naar huis gaat en besluit een stuk te gaan rijden om af te koelen. Maar als ze ’s avonds thuiskomt ontdekt ze dat Iben nooit thuis is aangekomen.
De zestigjarige rechercheur Roe Olsvik wordt op de vermissing gezet. Als hij Mariam ondervraagt vindt hij haar verdacht, maar hij voelt aan dat er meer achter de verdwijning van het kind zit.

Serpent is een bijtende, donkere, intense thriller vol familiegeheimen, obsessie en trauma. Een indrukwekkend Noors debuut voor liefhebbers van Gillian Flynn en Jo Nesbø.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
08 juni 2022
Aantal pagina's
432
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Silje Ulstein

Vertaling

Eerste Vertaler
Lammie Post-Oostenbrink

Overige kenmerken

Editie
1
Product breedte
143 mm
Product hoogte
35 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
143 mm
Verpakking hoogte
35 mm
Verpakking lengte
215 mm
Verpakkingsgewicht
568 g

EAN

EAN
9789400513495

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Nederlands
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

Gemiddelde van 2 reviews
0
1
0
1
0
  • Spannend maar raar

    Spannend boek met aparte invalshoek. Hoofdpersonen zijn gecompliceerd en niet altijd sympathiek wat het wel weer leuk maakt. Twee passages overgeslagen vanwege te heftige details in mijn ogen. Maar ondanks dat, en ondanks dat je op een gegeven moment aan gaat zien komen wat er gaat gebeuren, heel erg de moeite waard.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Eens gekocht van deze schrijfster maar nooit meer.

    Negatieve punten

    • Moeilijk/Ingewikkeld

    is een ik boek, heen en weer springen in de tijd en compleet onvoorstelbaar. Naar bed met een slang etc, Bah.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    1

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
Op voorraad
Select
Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Verkoop door bol
In winkelwagen
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

Lijst met gekozen artikelen om te vergelijken

Vergelijk artikelen