Skin: (Jack Caffery Book 4) the terrifying and compelling thriller from bestselling author Mo Hayder

Skin: (Jack Caffery Book 4)
Skin: (Jack Caffery Book 4)
Auteur: Mo Hayder
  • Engels
  • Paperback
  • 9780553820508
  • november 2009
  • 464 pagina's
Alle productspecificaties

Mo Hayder

Mo Hayder vestigde in een klap haar reputatie met de originele, angstaanjagende, baanbrekende thriller Vogelman. Later volgden De Behandeling, Tokio, Duivelswerk, Ritueel, Huid, Diep ien Rot die wereldwijd lovend ontvangen werden. Mo Hayder ging op haar vijftiende van school. Ze werkte als barkeeper, beveiligingsbeambte, filmproducente, hostess in een nachtclub in Tokio, en administratieve kracht in het onderwijs en ze gaf Engelse les op verschillende plekken in Azië. Ze heeft ook een doctoraal creatief schrijven van de Universiteit van Bath, waar ze tegenwoordig woont met haar dochtertje. Op bol.com vind je alle boeken van Mo Hayder, waaronder het nieuwste boek van Mo Hayder.

Samenvatting

This dark and disturbing, edge-of-your-seat thriller from bestselling and prize-winning author Mo Hayder is perfect for fans of Stephen King, Stuart MacBride and Karin Slaughter. Full of twists and turns, it's an unmissable, engrossing read... 'Hayder has a profound ability to shock and surprise her readers. She is the bravest writer I know' -- Karin Slaughter 'Warped ... bloodthirsty ... No matter how much you despise yourself for getting sucked into such places, Hayder is brilliant at making you read on' -- Daily Telegraph 'A story I found hard to put down.' -- ***** Reader review 'Gripping to the very end' -- ***** Reader review 'My night-time reading - so good it's a wonder l go to sleep at all!' -- ***** Reader review 'A proper page-turning thriller' -- ***** Reader review ********************************************************************************* YOU'VE GOT SOMETHING THIS KILLER WANTS... When the decomposed body of a young woman is found near railway tracks just outside Bristol one morning, everything points to suicide. That's how the police want it too: all neatly squared and tidied away. But DI Jack Caffery is not so sure. He is on the trail of someone predatory - someone who hides in the shadows. And for the first time in a very long time, he feels scared. Police Diver Flea Marley is working alongside Caffery. With the traumas of her past safely behind her, she's beginning to wonder whether their relationship could go beyond the professional. But then she finds something that changes everything. Not only is it far too close to home for comfort - it's so horrifying that she knows that nothing will ever be the same again. And this time, no one - not even Caffery - can help her ...

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Verschijningsdatum
november 2009
Aantal pagina's
464 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Mo Hayder

EAN

EAN
9780553820508

Overige kenmerken

Gewicht
315 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
127 mm
Verpakking hoogte
29 mm
Verpakking lengte
198 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
review
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1
0
0
0
0
  • Skin

    Geschreven bij Skin

    Boek ziet er prima uit! Heel snel verstuurd door Sanne dus snel ontvangen - nogmaals bedankt. Denise

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    1
6 29
2 - 3 weken
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Alle bindwijzen en edities (4)

  • 6,99
    Direct beschikbaar
  • 6,29
    2 - 3 weken Tooltip
  • 298,83
    1 - 2 weken Tooltip
  • 21,90
    Op voorraad. Nu besteld, dinsdag in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen