Stormachtig Berlijn Interieurontwerpster Suzanne leidt een dubbelleven. Maar iemand weet wie zij werkelijk is...

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789402708974
  • Druk: 1
  • november 2021
  • 352 pagina's
Alle productspecificaties

Productbeschrijving

Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in herfstig Berlijn, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.

IEMAND WEET VAN SUZANNES DUBBELLEVEN IN BERLIJN...

Suzanne begint steeds meer naam te maken als grensverleggend interieurontwerpster. Haar inspiratie haalt ze uit het bruisende Berlijn, waar ze minstens eens per maand komt om indrukken op te doen. ’s Nachts gaat ze er helemaal los in de clubs, waar iedereen haar kent als Zoey.

Jarenlang weet ze haar twee levens gescheiden te houden. Totdat ze aan de bar van de Berghain, haar favoriete club, door een man bij haar echte naam wordt aangesproken. Hij blijkt akelig veel van haar te weten en maakt al snel duidelijk wat hij wil: haar bedrijf overnemen, met haar erbij. Suzanne moet vechten voor haar onafhankelijkheid, want deze tegenstander is meedogenloos...

‘Bijzonder spannend.’ NBD

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
november 2021
Afmetingen
Afmeting: 21,5 x 14,1 x 3 cm
Aantal pagina's
352 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Evi Dekker
Uitgever
HarperCollins

EAN

EAN
9789402708974

Overige kenmerken

Gewicht
447 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
215 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
Gemiddelde van 2 reviews
4,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1
0
1
0
0
  • spannend
    • Spannend

    zeker maar ik lees deze literatuur graag en ze schrijft makkelijk je leest het zo weg

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Stormachtig Berlijn

    Stormachtig Berlijn – Evi Dekker

    IEMAND WEET VAN SUZANNES DUBBELLEVEN IN BERLIJN...

    Suzanne begint steeds meer naam te maken als grensverleggend interieurontwerpster. Haar inspiratie haalt ze uit het bruisende Berlijn, waar ze minstens eens per maand komt om indrukken op te doen. ’s Nachts gaat ze er helemaal los in de clubs, waar iedereen haar kent als Zoey.

    Jarenlang weet ze haar twee levens gescheiden te houden. Totdat ze aan de bar van de Berghain, haar favoriete club, door een man bij haar echte naam wordt aangesproken. Hij blijkt akelig veel van haar te weten en maakt al snel duidelijk wat hij wil: haar bedrijf overnemen, met haar erbij. Suzanne moet vechten voor haar onafhankelijkheid, want deze tegenstander is meedogenloos...

    De cover van Stormachtig Berlijn spreekt me meteen al aan, misschien niet erg stormachtig, maar zeker een mooi plaatje! Daarnaast staat Berlijn hoog genoteerd op mijn lijstje van steden die nog eens bezocht gaan worden en de Oberbaumbrücke over de Spree is dan zeker één van de bezienswaardigheden.

    Het duurde wel even voor ik lekker in het verhaal zat en in het begin ergerde ik me vooral groen en geel aan Suzannes houding ten opzichte van collega Niels. Later in het verhaal werd Suzanne wat vriendelijker en bleek ze toch meer in haar mars te hebben dan ik dacht. Er kwam geleidelijk ook meer spanning in het verhaal en dat maakte dat het toch wel lekker weg las.

    En dan het urbexen, zo leuk! Ik wist niet dat het een naam had, maar vroeger (zo’n 45-50 jaar geleden) ging ik al met mijn paps en een fototoestel op pad om verlaten, vervallen gebouwen te bekijken en fotograferen!

    Al met al heeft Stormachtig Berlijn me een paar aangename uurtjes leesplezier bezorgd. Een leuk verhaal; beetje spannend met een vleugje romantiek en een knap uitgewerkt ontknoping.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
15 99
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen