Stormachtig Berlijn Interieurontwerpster Suzanne leidt een dubbelleven. Maar iemand weet wie zij werkelijk is...

Stormachtig Berlijn
Auteur: Evi Dekker
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789402708974
  • Druk: 1
  • november 2021
  • 352 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in herfstig Berlijn, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.

Suzanne begint steeds meer naam te maken als grensverleggend interieurontwerper. Haar inspiratie haalt ze uit het bruisende Berlijn, waar ze minstens eens per maand komt om indrukken op te doen. ’s Nachts gaat ze er helemaal los in de clubs, waar iedereen haar kent als Zoë.

Jarenlang weet ze haar twee levens gescheiden te houden. Totdat ze aan de bar van de Berghain, haar favoriete club, door een man bij haar echte naam wordt aangesproken. Hij blijkt akelig veel van haar te weten en maakt al snel duidelijk wat hij wil: haar bedrijf overnemen, met haar erbij. Suzanne moet vechten voor haar onafhankelijkheid, want deze tegenstander is meedogenloos...

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
november 2021
Aantal pagina's
352 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Evi Dekker
Uitgever
HarperCollins

EAN

EAN
9789402708974

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Aanraders
Te reserveren
Nog geen reviews
Bindwijze: Paperback
15 99
Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar
Beschikbaar op 17-11-2021
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Helaas, het papieren Kinderboekenweekgeschenk is op

Bette Westera
Het Kinderboekenweekgeschenk is helaas uitverkocht op papier. Bij besteding vanaf 12,50 aan Nederlandstalige kinder ebooks ontvang je nog wel automatisch het gratis digitale Kinderboekenweekgeschenk. Deze kun je binnen 24 uur synchroniseren. Deze actie geldt niet voor studieboeken en boeken van externe verkopers.

Vaak samen gekocht

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.