Swimming Lessons
  • Engels
  • Paperback
  • 9780778311355
  • Druk: Reissue ed.
  • juli 2021
  • 464 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

"An inspirational tale of redemption and&;the power of love." &;Publishers Weekly

For one woman, a sea turtle rescue leads to a summer of new beginnings&;

Toy Sooner kept her vow to her beloved mentor, the original turtle lady of the Isle of Palms. She left behind an abusive, dysfunctional lifestyle to become a strong single mother and an aquarist at the South Carolina Aquarium. But success has taken its toll, leaving Toy fearful of change and risks. It's only been through the enduring love of a close-knit group of women that she's finally started to find her footing.

The turtle season begins the day Toy rescues a sick sea turtle on the beach. When Toy brings the loggerhead to the aquarium, she founds a turtle hospital and spends long nights working alongside her boss, Ethan. As the summer progresses and the sea turtles take their measured steps toward healing and freedom, Toy must find the strength within herself to make it safely to shore.

A deeply satisfying novel written with an eye to nature and keen insights into the connections between women, Swimming Lessons is perfect for fans of Susan Wiggs and Mary Kay Andrews.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Druk
Reissue ed.
Verschijningsdatum
juli 2021
Aantal pagina's
464 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Mary Alice Monroe
Uitgever
Mira Books

EAN

EAN
9780778311355

Overige kenmerken

Gewicht
340 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
201 mm
Verpakking hoogte
29 mm
Verpakking lengte
201 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

7 70

Mooie boeken aan een scherpe prijs. In de boeken outlet vind je internationale titels aan de beste prijs.

Op voorraad
Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Alle bindwijzen en edities (4)

  • 5,99
    Direct beschikbaar
  • 13,77
    Direct beschikbaar
  • 7,70
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis Tooltip
  • 20,99
    2 - 3 weken Tooltip

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen