• Nederlands
  • Paperback
  • 9789024553136
  • Druk: 1
  • maart 2013
  • 320 pagina's
Alle productspecificaties

Charlotte Parsons

Charlotte Parsons studeerde journalistiek en psychologie en werkte een tijd als onderzoeker in een laboratorium waar medicijnen worden getest. Vervolgens maakte ze de overstap naar journalistiek. Tegenwoordig schrijft ze voor CNN. Switch is Parsons debuut en de eerste thriller in een serie rond journaliste Cynthia Wills. Op bol.com vind je alle boeken van Charlotte Parsons, waaronder het nieuwste boek van Charlotte Parsons.

Samenvatting

Londen, 21e eeuw. Er is een superdrug ontwikkeld die slapen overbodig maakt en je dus twee keer zoveel tijd in je agenda geeft, de 24/7-pil. Maar niet iedereen is even enthousiast over de hype en zo ontstaat er een samenleving die is verdeeld in slapers (die als parasieten worden gezien) en niet-slapers (de helden van de economie).
Journaliste Cynthia Wills is zo'n 'slaper'. Ze vertrouwt de pil niet, en weigert hem te slikken. Voor een grote krant werkt ze aan een onderzoek naar een seriemoordenaar die het gemunt heeft op blonde vrouwen met blauwe ogen. Dan ontdekt ze dat er een verband is tussen de moorden en 24/7.
Charlotte Parsons studeerde journalistiek en psychologie. Daarna werkte ze een tijd als onderzoeker in een laboratorium waar medicijnen werden getest op vrijwilligers, waarna ze de overstap maakte naar de journalistiek. Tegenwoordig schrijft Parsons voor CNN. Haar debuut Switch is een moderne psychologische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en S.J. Watson.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
05 maart 2013
Aantal pagina's
320
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Charlotte Parsons
Hoofduitgeverij
Luitingh

Vertaling

Eerste Vertaler
Gertjan Cobelens

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
485 g
Product breedte
140 mm
Product hoogte
29 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
140 mm
Verpakking hoogte
29 mm
Verpakking lengte
215 mm

EAN

EAN
9789024553136

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Nederlands
Select-bezorgopties
Gratis verzending
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 2 reviews
4,5

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1
1
0
0
0
  • leest als een trein
    • Meeslepend verhaal

    Het boek leest als een trein, neemt je helemaal mee in de wereld van slapers en niet slapers. Wie de dader is is vrij snel duidelijk, maar niet storend omdat er een heel verhaal rond zit. voor je het weet zit je aan het einde van het boek en eerlijk dat vond ik wat tegenvallen. ik bleef echt nog wat op mijn honger zitten en met heel wat vragen in mijn hoofd. maar globaal gezien zeker een aanrader voor wie van een open einde houdt.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Echt een aanrader!

    Geschreven bij Switch

    Een verrassende thriller die je in een adem uit lest. Het idee van een samenleving waarin mensen niet slapen als achtergrond van deze psychologische thriller vond ik erg origineel en interessant. Echt een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
Bindwijze: Paperback
12 99
Uiterlijk 29 september in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Boekenkraam.nl
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via Boekenkraam.nl

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen