Talking to Terrorists How to End Armed Conflicts

Schrijf een review
Talking to Terrorists
Auteur: Jonathan Powell
  • Engels
  • Losbladig
  • 9780099575863
  • 19 november 2015
  • 256 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Across the world governments proclaim that they will never 'negotiate with evil'. And yet they always have and always will. From jungle clearings to stately homes and anonymous airport hotels, Talking to Terrorists puts us in the room with the terrorists, secret agents and go-betweens who seek to change the course of history. Jonathan Powell has spent nearly two decades mediating between governments and terrorist organisations. Drawing on conflicts from Colombia and Sri Lanka to Palestine and South Africa, this optimistic, wide-ranging, authoritative book is about how and why we should talk to terrorists. 'Essential reading' Independent 'Fascinating' Sunday Times Now includes a new Afterword - Talking to ISIL *Perfect for fans of The Looming Tower*

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Losbladig
Oorspronkelijke releasedatum
19 november 2015
Aantal pagina's
256
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Jonathan Powell
Hoofduitgeverij
Vintage Publishing

Overige kenmerken

Gewicht
306 g
Product breedte
129 mm
Product hoogte
20 mm
Product lengte
198 mm
Studieboek
Ja
Verpakking breedte
128 mm
Verpakking hoogte
29 mm
Verpakking lengte
201 mm

EAN

EAN
9780099575863
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

14 99
2 - 3 weken
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen