The Gates of Troy
Auteur: Glyn Iliffe
  • Engels
  • Paperback
  • 9781788631624
  • juli 2019
  • 400 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

From the Greek islands to the fearsome walls of Troy, this is a novel of pulse-racing battle and intrigue, perfect for readers of Tad Williams, Ben Kane and Conn Iggulden.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Verschijningsdatum
juli 2019
Aantal pagina's
400 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Glyn Iliffe
Uitgever
Canelo

EAN

EAN
9781788631624

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
612 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
156 mm
Verpakking hoogte
234 mm
Verpakking lengte
234 mm

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nog geen reviews
20 99
Verwacht over 9 weken
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice