Happiness Project EXPORT Or, Why I Spent a Year Trying to Sing in the Morning, Clean My Closets, Fight Right, Read Aristotle, and Generally Have More Fun

Happiness Project EXPORT
Auteur: Gretchen Rubin
  • Engels
  • Voordeeleditie
  • 9780062105240
  • 01 januari 2011
  • 320 pagina's
Alle productspecificaties

Gretchen Rubin

"Gretchen Rubin is een Amerikaanse auteur, blogger en spreker. Ze schreef onder meer de #1 New York Times bestseller 'The Happyness Project' over het jaar waarin zij zich volledig richtte op het (krijgen van) ""geluk"". Rubin vroeg zich namelijk af: “Wat wil en verwacht ik eigenlijk in dit leven”? Haar antwoord was simpelweg dat zij gelukkig wilde zijn. Maar volgens haar besteede ze hier te weinig aandacht aan. Daarom besloot Rubin een jaar lang onderzoek te doen naar geluk en naar de dingen die anderen en haarzelf gelukkig maken. In twaalf hoofdstukken beschrijft ze hoe ze elke maand een ander onderwerp aanpakt. De doelen die ze wilde bereiken gingen voornamelijk over geluk vinden in relaties, geld en gezondheid. De volledige titel van dit boek is 'The Happiness Project: Or Why I Spent a Year Trying to Sing in the Morning, Clean My Closets, Fight Right, Read Aristotle, and Generally Have More Fun'. Rubin groeide op in Kansas City, Missouri. Ze studeerde Rechten aan Yale, was hoofdredacteur van het 'Yale Law Journal' en won de Edgar M. Cullen prijs (Beste paper geschreven door een eerstejaars Rechtenstudent aan Yale) Rubin startte haar carrière in het Recht als klerk voor voormalig rechter en juriste Sandra Day O'Connor, waar Rubin tot het inzicht kwam dat ze eigenlijk graag schrijfster wilde worden. Ze debuteerde in 2005 met 'Power Money Fame Sex: A User’s Guide' wat een parodie was op de vele zelfhulpboeken die de wereld rijk is. Rubin woont nu in Manhattan met haar man James en hun dochters Eliza en Eleanor. Op bol.com vind je alle boeken van Gretchen Rubin, waaronder het nieuwste boek van Gretchen Rubin.

(Foto: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

Award-winning author Gretchen Rubin is back with a bang, with The Happiness Project. The author of the bestselling 40 Ways to Look at Winston Churchill has produced a work that is "a cross between the Dalai Lama's The Art of Happiness and Elizabeth Gilbert's Eat, Pray, Love." (Sonya Lyubomirsky, author of The How of Happiness: A Scientific Approach to Getting the Life You Want) In the vein of Julie and Julia, The Happiness Project describes one person's year-long attempt to discover what leads to true contentment. Drawing at once on cutting-edge science, classical philosophy, and real-world applicability, Rubin has written an engaging, eminently relatable chronicle of transformation.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Voordeeleditie
Oorspronkelijke releasedatum
01 januari 2011
Aantal pagina's
320
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Gretchen Rubin
Hoofduitgeverij
Harper

Overige kenmerken

Gewicht
164 g
Product breedte
108 mm
Product hoogte
27 mm
Product lengte
172 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
108 mm
Verpakking hoogte
27 mm
Verpakking lengte
172 mm

EAN

EAN
9780062105240

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Select-bezorgopties
Gratis verzending

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 16 reviews
3,8

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

4
8
1
2
1
  • Happiness Project
    • Toegankelijk
    • Inspirerend

    Dit boek is echt een aanrader!
    Het zet je zowel aan het denken (over je eigen leven en je doen en laten), als dat het echt een boek is om te lezen voor je plezier.
    Leest heel makkelijk weg, ik kon niet meer stoppen! :)

    Vond je dit een nuttige review?
    9
    0
  • Inspirerend en toch luchtig
    • Heldere boodschap
    • Inspirerend
    • Praktisch toepasbaar
    • Toegankelijk
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Leuk geschreven boek over thema's waar iedereen zich mee bezig houdt. Bruikbare tips en adviezen op een grappige, luchtige manier gebracht waardoor het absoluut niet het gevreesde 'zelfhulp-karakter' heeft. Aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • het werkt echt!
    • Grappig
    • Meeslepend verhaal

    Heerlijk boek. Praktisch, maar ook leuk om te lezen. Je kan er zelf mee aan de slag gaan; gelukkig worden. maar je kunt het ook lezen als een heerlijke inspiratie. ik word er blij van. IK ben zelfs mijn eigen happiness project begonnen:)

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • leuk

    aardig boek. ik ben geen liefhebber van zelfhulpboeken maar deze is een soort Julie & Julia (over Julia Child) maar dan voor een zoektocht naar geluk. hilarisch af en toe. Maar niet wereldschokkend leuk.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Niets nieuws bijgeleerd
    • Toegankelijk
    • niets nieuws onder de zon

    Ik heb niets nieuws bijgeleerd. Het boek kan met gemak in tien minuten worden samengevat. De auteur brengt ideeën aan die iedereen al lang al kent. Inderdaad, als je liefdevol met je partner en kinderen praat, zullen ze waarschijnlijk ook meer liefdevol reageren. Inderdaad, als je een job vindt die je passioneert, zal je op professioneel vlak gelukkiger zijn. Inderdaad, geld maakt niet gelukkig, maar het maakt het leven wel aangenamer. En te veel prullen kopen is inderdaad geen goed idee. En ja, sporten is gezond en naar buiten gaan ook. Vooral het deel over spiritualiteit en mindfulness vond ik echt teleurstellend. Dit miste echt diepgang. Een bezoekje aan een hypnotiseur en een sessie lachyoga vind ik geen oprechte zoektocht naar spiritualiteit.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Onnozel
    • eerlijk
    • Voorspelbaar
    • Geen diepgang

    Het positieve is dat deze dame zich eindelijk, op haar 50ste een beetje bewust lijkt te worden van haar gedrag. Zo onbewust als ze zichzelf omschrijft en met haar kinderen, partner, omgeving en zichzelf om is gegaan tot dan toe, is ergerlijk. De manier waarop ze herhaaldelijk haar negatieve emoties probeert te onderdrukken richting haar minstens zo irritante man, is even schattig als gedoemd te mislukken.
    Ik heb doorgelezen om iets te begrijpen van (veel) mensen die blijkbaar in deze stand van leven staan. (Gezien de populariteit van het boek) Ok, haar kwetsbaarheid is ook wat waard. 2 sterren dan.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Lessen in waarderen
    • Toegankelijk
    • Praktisch toepasbaar
    • Heldere boodschap

    Wees tevreden met wat je hebt. Gemakkelijker gezegd dan gedacht.Lees en leer erover in dit boekje.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Fijn boek, handige tips
    • Grappig
    • Fantasierijk

    Dit boek leest als een trein en bevat nuttige tips die je gemakkelijk in het dagelijks leven kunt toepassen. Voor nuchtere Nederlanders kan het soms een beetje 'over the top' aandoen. Maar als je daar doorheen kunt lezen, is het echt een fijn boek.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zeer goed!
    • Toegankelijk
    • Praktisch
    • Compleet

    Ik ben zeer tevreden over dit boek. Wat ik vooral goed vind: Toegankelijk, Praktisch, Compleet

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Je wordt blijer als je hem koopt!
    • Praktisch toepasbaar
    • Heldere boodschap

    Vol inspiratie en praktische tips. Een echte aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
10 95
Alleen tweedehands
Goed
net exemplaar
Uiterlijk 12 december in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren

Alle bindwijzen en edities (7)

  • 25,06
    Direct beschikbaar
  • 26,44
    1 - 2 weken Tooltip
  • 28,45
    Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
  • 14,45
    Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, zaterdag in huis Tooltip
  • 30,20
    1 - 2 weken Tooltip
  • 29,90
    Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis Tooltip
  • 10,95
    Uiterlijk 12 december in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen