Door drukte kan de reactie van de klantenservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling

Ciccarelli, K: Last Namsara Iskari Book One

Ciccarelli, K: Last Namsara
  • Engels
  • Paperback
  • 9781473218147
  • juli 2018
  • 432 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

A gripping YA crossover series from a spectacular new voice in the genre for readers of Kristin Cashore, Sabaa Tahir and Victoria Aveyard

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Verschijningsdatum
juli 2018
Aantal pagina's
432 pagina's
Aanbevolen leeftijd
12 jaar
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Kristen Ciccarelli

EAN

EAN
9781473218147

Overige kenmerken

Gewicht
306 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
135 mm
Verpakking hoogte
32 mm
Verpakking lengte
195 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Type boek
Paperback
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

5 reviews
4,6
van de 5
4
0
1
0
0
  • Fantasy en kickass vrouwen
    • Spannend
    • Fantasierijk

    Niet geschikt voor te jonge lezers. Het boek is spannend en een goed verhaal.

  • Zeer goed
    • Spannend
    • Fantasierijk

    Geschreven bij The Last Namsara

    Een origineel boek over draken zoals ik het nog nooit gelezen heb. Fijn geschreven en ontzettend interessant. Ik heb het in één ruk uitgelezen!

  • al eerder gedaan?

    Het lijkt een beetje alsof alles al en keer eerder gedaan is. Meisje blijkt speciaal te zijn, wordt verliefd op een jongen waar ze eigenlijk niet verliefd op mag worden en ze red alles en iedereen. Toch is dit verhaal anders. Ja, het gaat over een meisje en ja, ze wordt verliefd op iemand waar ze niet verliefd op hoort te worden, maar iedereen redden is een derde punt. In het verhaal komen draken voor, en niet omdat het kan, maar de draken spelen daadwerkelijk een grote rol in het verhaal. Ze leven, ze denken, ze zijn echt. Het concept dat er verhalen zijn die de draken lokken is een mooi concept. Ik begrijp niet helemaal hoe dit in zijn werk zou gaan, maar het is een leuk idee.

    Waarom dan maar 3 sterren? Ik miste gewoon iets. Ik miste de ontwikkeling van de andere karakters, ik miste de ups en downs in de spanning en ik miste gewoon het punt. Ik had het gevoel dat ik dit boek leuk moest vinden en dat was gewoon niet zo.

    Oh, en een kaart aan het begin van het boek zou fijn zijn geweest. Of een woordenlijst. Of allebei..

    Lees meer op: Http://Readingjournal.PrincessSam.nl

  • Draken en meer!
    • Spannend
    • Fantasierijk

    Geschreven bij The Last Namsara

    The Last Namsara vertelt een uniek en origineel verhaal! het is erg goed geschreven en dus zeker een aanrader als je houdt van fantasy, young adult boeken en draken!

  • Geweldig boek
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij The Last Namsara

    Sleept je mee vanaf de eerste pagina, ik kan niet wachten tot het volgende deel.
    Zeker een aanrader

10 19
2 - 3 weken
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Alle bindwijzen en edities (6)

  • 3,99
    Direct beschikbaar
  • 10,99
    Direct beschikbaar
  • 22,95
    Direct beschikbaar
  • 22,88
    Direct beschikbaar
  • 10,19
    2 - 3 weken Tooltip
  • 46,12
    1 - 2 weken Tooltip

Vaak samen gekocht

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.