The Sellout WINNER OF THE MAN BOOKER PRIZE 2016

Auteur: Paul Beatty
  • Engels
  • Paperback
  • 01 januari 2017
  • 288 pagina's
Alle productspecificaties

Paul Beatty

"Paul Beatty (born June 9, 1962) is an American author and an associate professor of writing at Columbia University. In 2016, he won the National Book Critics Circle Award and the Man Booker Prize for his novel The Sellout. It was the first time a writer from the United States was honored with the Man Booker.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

Paperback edition of the Man Booker Prize winning novel, for fans of Kurt Vonnegut and Joseph Heller. Born in Dickens in the outskirts of LA, the narrator spends his childhood as the subject in his father's racially charged psychological studies. But after his father dies, all he's left with is the bill for the funeral, and the news that Dickens has been wiped off the map. He sets out to right this wrong with the most outrageous action conceivable: by reinstating slavery and segregation

Winner of the 2016 Man Booker Prize.
A biting satire about a young man's isolated upbringing and the race trial that sends him to the Supreme Court, The Sellout showcases a comic genius at the top of his game.

Born in Dickens on the southern outskirts of Los Angeles, the narrator of The Sellout spent his childhood as the subject in his father's racially charged psychological studies. He is told that his father's work will lead to a memoir that will solve their financial woes. But when his father is killed in a drive-by shooting, he discovers there never was a memoir. All that's left is a bill for a drive-through funeral.

What's more, Dickens has literally been wiped off the map to save California from further embarrassment. Fuelled by despair, the narrator sets out to right this wrong with the most outrageous action conceivable: reinstating slavery and segregating the local high school, which lands him in the Supreme Court.

In his trademark absurdist style, which has the uncanny ability to make readers want to both laugh and cry, The Sellout is an outrageous and outrageously entertaining indictment of our time.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
01 januari 2017
Aantal pagina's
288
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Paul Beatty
Hoofdredacteur
Elizabeth Bruce
Tweede Redacteur
Elizabeth Bruce

Overige kenmerken

Editie
1
Gewicht
286 g
Product breedte
129 mm
Product hoogte
24 mm
Product lengte
198 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
129 mm
Verpakking hoogte
24 mm
Verpakking lengte
198 mm

EAN

EAN
9781786071460

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Aanraders
Prijswinnaars
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 12 reviews
4,3

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

6
5
0
1
0
  • Poezie in proza
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal

    Geschreven bij The Sellout

    Even absurd als wrang, proza geschreven door een dichter met een speels gevoel voor humor.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Geweldig boek
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    • messcherp
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij The Sellout

    Beatty heeft met dit droge en toch ook indringende boek de Man Booker Prize meer dan verdiend. Niet zeuren maar lezen, mensen!~

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Geweldig
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal

    Geschreven bij The Sellout

    Het is een ontzettend grappig boek, om echt hardop om te lachen.
    Vol vaart geschreven satire.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    1
  • Ongewoon goed
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij The Sellout

    Weer een van die zeldzame boeken die voorbijkomen waar je steil van achterover slaat. Beatty neemt op humoristische wijze mee op een reis door het 'postraciale' Amerika. Maar het is niet alleen humor wat de klok slaat; nadat ik het boek uit had was ik volkomen van mijn stuk gebracht. Wat een inzicht, wat een schrijfstijl. Meesterlijk. Ook in uitstekende vertaling verschenen als 'De Verrader'.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Tegenvaller
    • Moeilijk in te komen

    Geschreven bij The Sellout

    winner of the Man Booker Prize: dat schept verwachtingen. Teleurstelling: het is niet komisch, moeilijk te begrijpen mede door zijn lange zinnen waarin vaak bijzinnen de weg kwijtraken. Veel straattaal, en voor mij onbekende begrippen. de humor ontgaat mij, en de schrijver slaagt er niet in mij bij de les te houden. de proloog maar overgeslagen, op willekeurige plaatsen getracht het verhaal te volgen, maar ik ben er kennelijk te dom voor.
    Overigens lees ik al jaren Engelse literatuur, in een leesclub ja. En mijn medelezers dachten er ook zo over.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    2
  • Goed
    • Grappig

    Geschreven bij The Sellout

    Pluspunt van dit artikel: grappig

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Bijzonder vermakelijk.
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Goede verhaallijn

    Geschreven bij The Sellout

    Zeer leuk geschreven. Urban feel, zonder daarin te overdrijven. Loved it.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • waanzinnig goed boek
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • kritische
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij The Sellout

    Ik vond dit een heel bijzonder boek, het was waanzinnig goed. De schrijver gebruikt een combinatie tussen literaire woorden en straattaal en de roman is tegelijkertijd grappig als serieus en zet men aan het denken. Deze auteur is ongelofelijk creatief en heeft een sterke verbeeldingskracht. Ik zat er al op de eerste bladzijde in het boek en was zo triest toen het afgelopen was. Zeker een van de beste boeken die ik ooit gelezen heb. Het blijft lang bij je.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Racisme in Amerika nog steeds actueel
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Moeilijk in te komen

    Geschreven bij The Sellout

    Het boek geeft een kijk in de wereld van racisme in Amerika. De hoofdpersoon probeert de stad Dickens weer voor donkere mensen te maken. Dat mislukt omdat blanken hun kinderen daar ook op school willen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Goed
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Moeilijk in te komen

    Geschreven bij The Sellout

    Wat ik goed vind aan dit boek: Spannend, Grappig, Fantasierijk
    Minder goed: Moeilijk in te komen

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
11 69
Op voorraad
Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Alle bindwijzen en edities (8)

  • 8,94
    Direct beschikbaar
  • 8,99
    Direct beschikbaar
  • 18,19
    Uiterlijk 5 oktober in huis Tooltip
  • 11,69
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis Tooltip
  • 17,19
    Uiterlijk 30 september in huis Tooltip
  • 17,00
    Op voorraad. Nu besteld, vrijdag in huis Tooltip
  • 45,87
    Uiterlijk 7 oktober in huis Tooltip
  • 14,90
    Op voorraad. Nu besteld, vrijdag in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen