They Both Die at the End

Afbeeldingen
Artikel vergelijken
  • Engels
  • Paperback
  • 9780062457806
  • 18 december 2018
  • 416 pagina's
Alle productspecificaties

Adam Silvera

Adam Silvera is de internationale nummer 1-bestsellerauteur van They Both Die at the End, The First to Die at the End, More Happy Than Not, History is All You Left Me en de Infinity Cycle-serie. En samen met Becky Albertalli schreef hij What if It’s Us en Here’s to Us. Hij heeft gewerkt als kinderboekverkoper en boekrecensent van kinder- en jeugdromans. Hij is geboren en getogen in New York en woont nu in Los Angeles.

Samenvatting

Adam Silvera reminds us that there’s no life without death and no love without loss in this devastating yet uplifting story about two people whose lives change over the course of one unforgettable day.

New York Times bestseller * 4 starred reviews * A School Library Journal Best Book of the Year * A Kirkus Best Book of the Year * A Booklist Editors' Choice * A Bustle Best YA Novel * A Paste Magazine Best YA Book * A Book Riot Best Queer Book * A Buzzfeed Best YA Book of the Year * A BookPage Best YA Book of the Year

On September 5, a little after midnight, Death-Cast calls Mateo Torrez and Rufus Emeterio to give them some bad news: They’re going to die today.

Mateo and Rufus are total strangers, but, for different reasons, they’re both looking to make a new friend on their End Day. The good news: There’s an app for that. It’s called the Last Friend, and through it, Rufus and Mateo are about to meet up for one last great adventure—to live a lifetime in a single day.

In the tradition of Before I Fall and If I Stay, They Both Die at the End is a tour de force from acclaimed author Adam Silvera, whose debut, More Happy Than Not, the New York Times called “profound.”

Featuring a map of the novel’s characters and their connections, an exclusive essay by the author, and a behind-the-scenes look at the early outlines for this critically acclaimed bestseller.

Plus don't miss The First to Die at the End: #1 New York Times bestselling author Adam Silvera returns to the universe of international phenomenon They Both Die at the End in this prequel. New star-crossed lovers are put to the test on the first day of Death-Cast’s fateful calls.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
18 december 2018
Aantal pagina's
416
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Adam Silvera
Tweede Auteur
Adam Silvera
Hoofduitgeverij
Collins

Vertaling

Originele titel
They Both Die at the End: TikTok made me buy it! The international No.1 bestseller

Overige kenmerken

AI-gegenereerd
Nee
Extra groot lettertype
Nee
Product breedte
132 mm
Product hoogte
25 mm
Product lengte
198 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
133 mm
Verpakking hoogte
27 mm
Verpakking lengte
202 mm
Verpakkingsgewicht
603 g
eWaste
Nee

EAN

EAN
9780062457806

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Leeftijd
Vanaf 14 jaar

Reviews

Gemiddelde van 125 reviews
78
21
10
7
9
  • Heftig en fantastisch

    Positieve punten

    • mooie kaft
    • goed en aangrijpend geschreven
    • fantastisch verhaal
    • veel diepte en perspectieven
    • veel diepte en perspectieven
    Toon alleen de eerste 3 punten

    De titel geeft een shockende spoiler voor het einde, maar door het boek heen stel je jezelf steeds de vraag of ze er toch een manier omheen vinden. Er zijn veel momenten waarbij je denkt "OH NEE NU KOMT HET!", maar dan is alles oké. Dit boek brengt wel vragen naar boven van wat jij zelf zou doen in die situatie, en of je zelf überhaupt zou willen weten wanneer je doodgaat. Het boek is erg emotioneel, maar ondanks dit is het ook heel grappig en gewoon leuk. Het is een laatste avontuur, en de vriendschap van een dag- maar wél één die pas eindigt met de dood. Ik raadt dit boek aan aan iedereen die houd van een boek wat ze laat nadenken en steeds door wilt blijven lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    27
    6
  • Best!

    Positieve punten

    • Spannend
    • Grappig
    • schattig

    Super boek! Het voelde alsof je erin leefde. Je lacht met ze, bent boos met ze, huilt met ze. Ik voelde de liefde tussen hun in. Je voelt voor ze en wensde dat ze beide langer hadden samen.
    Ookal is het einde al verklapt door de titel, blijft het boek een erg mooi verhaal naar hoe hun laatste dag in elkaar zit. Beter dan mijn verwachtingen!

    Vond je dit een nuttige review?
    17
    2
  • Slecht

    Het idee achter het boek was reuze interessant en ook de reden dat ik het heb opgepakt. Echter kwam ik er snel achter dat dit boek een grote teleurstelling was. De schrijfstijl was slecht en de karakters waren zo stereotyperend en oninteressant dat het bijna komisch was. De romantiek waarop dit boek grotendeels verkocht was zo oninteressant en ging echt nergens om. Ik snap dat je in een dag niet al te veel romantiek kan stoppen maar dat deed de schrijver blijkbaar niet. Ik denk dat het boek veel meer had kunnen doen dan dat het deed en niet steeds in de herhaling viel. Ik had erg veel moeite om het boek uit te lezen. Ik heb wel gehoord dat heel veel mensen dit boek geweldig vonden dus laat mijn mening je niet al te veel beïnvloeden. Ik zou echter zelf nooit meer iets van deze auteur lezen

    Vond je dit een nuttige review?
    16
    6
  • Leuk

    Positieve punten

    • Goede kwaliteit
    • origineel

    Het is een erg leuk en vooral erg origineel boek om te lezen, toch had ik er net iets meer van verwacht. Ik zat na het lezen nog met vragen en daar hou ik niet zo van. Desondanks heb ik erg van dit boek genoten!

    Vond je dit een nuttige review?
    7
    1
  • geldverspilling

    vond dat het plot super goed bedacht is maar het was het gewoon niet voor mij. veel tijd verspilt in de eerste 100 pagina's. hij kon zoveel met het plot want die was echt goed maar ik heb het gevoel alsof hij het niet goed genoeg had gedaan. rufus's dood is afgeraffeld

    Vond je dit een nuttige review?
    11
    4
  • Voldoet niet aan de verwachtingen

    Negatieve punten

    • traag
    • vaag plot

    Het boek voldoet niet aan de verwachtingen die ik er voor had. Het is prima om tijd te doden op de trein, maar daar stopt het ook, waarschijnlijk had ik zelfs liefst een ander boek gelezen. Het verhaal begint belovend maar het belandt al snel in een dipje, pas weer in de laatste 60 pagina's komt er weer wat leven in. Het verhaal verloopt traag en er gebeurd nagenoeg niets, de interacties tussen de hoofdpersonages zijn eerder droog en eigenlijk hield enkel de titel me nog aan het lezen; ik wilde namelijk weten hoe ze uiteindelijk gingen sterven. In recensies & aanbevelingen van vrienden vernam ik dat het een verterend verhaal was over jonge liefde die ontluikt op hun laatste dag, maar ook dit aspect liet zich pas in de laatste ~60blz. tonen. Inhoudelijk wekt de instantie "Deathcast" een hele boel vragen op die nooit beantwoordt worden; de auteur heeft hier waarschijnlijk zelf geen logische uitleg voor kunnen bedenken en dacht dus maar te investeren in het 'mysterieuze' element ervan. Verder is ook de schrijftaal erg eentonig en eerder saai.

    Vond je dit een nuttige review?
    8
    2
  • Een aanrader

    Positieve punten

    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • mooie kaft

    Negatieve punten

    • Kwetsbaar
    • beetje voorspelbaar verhaal

    Een typisch Young Adult boek met een niet-zo-typisch verhaal. They Both Die At The End was een mooi, meeslepend verhaal met een paar twists waar je toch nog wel een paar dagen over na blijft denken.

    Vond je dit een nuttige review?
    8
    2
  • Spoiler alert: ze gaan dood

    Positieve punten

    • Grappig
    • mooi verhaal

    De titel beschrijft het al! En het boek beschrijft de weg er naartoe. Wat zou jij doen als je weet dat je binnen twaalf uur dood bent...in dit boek wordt iedereen gebeld op de dag dat ze gaan sterven, zodat se afscheid kunnen nemen of zelfs hun eigen begrafenis kunnen geven voordat ze dood gaan. Het pad van twee jongens kruist en dit zorgt voor een tof verhaal!geen hoogstaande literatuur maar wel erg vermakelijk!

    Vond je dit een nuttige review?
    7
    2
  • underwhelming :(

    Negatieve punten

    • voorspelbaar
    • underwhelming

    Persoonlijk vond ik dit maar een saai boek, het is enorm geliefd op apps zoals tiktok maar dit is by far mijn slechtste read van het jaar. De romantiek voelde geforceerd aan en het verhaal was naar mijn mening wat voorspelbaar, ik had hogere verwachtingen, jammer.. :(

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • tot tranen aan toe gelezen

    Positieve punten

    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    geweldig geschreven

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 14 euro en 95 cent.
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Verkoop door bol
In winkelwagen
  • Gratis verzending door bol vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 12:00, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)

Alle bindwijzen en edities (7)

  • 7,28
    Direct beschikbaar
  • 9,99
    Direct beschikbaar
  • 19,99
    Direct beschikbaar
  • 25,99
    Direct beschikbaar
  • 14,95
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 8,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis Tooltip
  • 14,99
    Uiterlijk 1 augustus in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

  • It Ends With Us
    10,19
    Verkoop door bol
  • The Song of Achilles
    14,99
    Verkoop door bol
  • One Of Us Is Lying
    9,95
    Verkoop door bol
  • The First to Die at the End
    13,99
    Verkoop door bol
  • Red, White Royal Blue A Novel
    9,99
    Verkoop door bol
  • They Both Die at the End
    8,99
    Verkoop door bol