Tiger Carv - Handdoekhaakjes klein (2 stuks) - 1,6 x 1,4 x 2,5 cm - incl. schroeven en pluggen - Zwart

Tiger

Tiger Carv

Tiger
Merk:

Tiger

Zamak
  • Meet voor aankoop de afmetingen uit. Controleer ook de afmetingen en dikte van je handdoeken om er zeker van te zijn dat ze op de handdoekhouder passen.

Productbeschrijving

Kleur, vorm en materiaal. Het komt allemaal perfect samen bij deze haken uit de Carv-serie. Subtiele vormgeving maar toch een echte blikvanger. Speels en stoer. Perfect voor kleine en grote handdoeken, in badkamer of toilet. De zwarte kleur zorgt voor een bijzonder accent. Vind je niet?

• Duurzaam in gebruik: gemaakt van corrosiebestendig en krasvast materiaal
• Kleine krachtpatser: dit item kan tot wel 5 kg aan gewicht dragen
• Dutch Design: deze serie is geheel ontworpen in ons eigen Design Lab
• Garantie: deze serie heeft Garantie: deze serie heeft 10 jaar garantie

Productspecificaties

Productinformatie

EAN
8720553004844
MPN (Manufacturer Part Number)
800242
Verpakkingsgewicht
0.11 kg
Stijl
Landelijk
Kleur
Zwart
Type handdoekhouder
Handdoekhaak

Technische specificaties

Materiaal
Zamak
Product breedte
1.40 cm
Product hoogte
2.50 cm
Product lengte
1.60 cm
Product gewicht
0.04 kg
10 jaar
• Handdoekhaakjes klein (2 stuks) • Schroeven en Fischer pluggen • Handleiding

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Coram B.V.
Fabrikant Adres
Hogeweg 87-93, 5301 LK Zaltbommel, Nederland
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
info@coram.eu

Overige kenmerken

Aantal handdoeken dat je kwijt kunt
2
Aantal stuks in verpakking
2 stuk(s)
Diepte
1.70 cm
Draaibaar
Nee
Max. belastbaar gewicht
3 kg
Ophangwijze
LijmSchroeven
Plaatsing
Hangend
Carry-in
De geleverde producten niet zijn gebruikt corresponderend met de bestemming, sprake is van normale slijtage of breekbare onderdelen zoals glas en verlichting defect zijn door (een) breuk(en)
Verpakking breedte
86 mm
Verpakking hoogte
40 mm
Verpakking lengte
162 mm
Vorm
Geen vorm

EAN

EAN
8720553004844

Productveiligheid

Bekijk gegevens

Video

Reviews

Gemiddeld 4,2 van de 5 sterren uit 18 reviews
Select-leden verdienen punten met hun reviews
Erg blij mee. Goede kwaliteit en mooi materiaal.
16 oktober 202230-39 jaarAmsterdamHeeft dit artikel gekochtReneetju
  • Goede kwaliteit
  • Mooie vormgeving
  • Praktisch

    Erg blij mee. Mooie en goede kwaliteit. 1 sterren review hierbij slaat nergens op. De maat staat erbij, waarom schrijf je dan een review dat ie te klein is

    Strak en minimalistisch
    13 januari 202340-49 jaarHeeft dit artikel gekochtYannic67

    Mooi design, eenvoudig te monteren, maar geen zichtbare schroeven. Doordat het van metaal gemaakt is toch zeer robuust.

    19 september 2026Heeft dit artikel gekochtCasstaar

    Goe, blijft goed plakken met meegeleverde aanhang stikkers

    29 augustus 2026Heeft dit artikel gekochtRichard

    Netjes en makkelijk te monteren

    top haakjes
    11 februari 202620-29 jaarOostendeHeeft dit artikel gekochtCharlotteroelens
    • Goede kwaliteit
    • Mooie vormgeving
    • Praktisch

      We zochten mooie haakjes voor inde badkamers van onze vakantieappartementen, iets kleiner dan oorspronkelijk gedacht, maar perfect voor een handdoek aan te hangen! Gasten zijn tevreden dus wij ook!

      Leuke stevige haakjes
      5 januari 202660-69 jaarVoorschotenHeeft dit artikel gekochtVermond
      • Goede kwaliteit
      • Mooie vormgeving
      • Toch wat kleiner als verwacht

      Mooie kwaliteit metalen haakjes, alleen toch wel wat kleiner als we dachten. Toch maar opgehangen en ze voldoen. Advies van te voren heel, goed opmeten!


      Kies gewenste uitvoering

      Kies je aantal handdoeken dat je kwijt kunt
      Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 12 euro en 95 cent. De adviesprijs is De adviesprijs is 15 euro en 95 cent..
      Of bespaar 10% op de stuksprijs als je er 4 koopt

      De adviesprijs is De adviesprijs is 15 euro en 95 cent..

      Op voorraadSelect
      Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
      Kies je aantal:
      4% korting
      7% korting
      10% korting
      Verkoop door bol
      • Gratis verzending door bol vanaf 25 euro

      • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk

      • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

      • Dag en nacht klantenservice

      Bekijk retourvoorwaarden

      • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
      • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:00)

      Bekijk ook eens

      Tiger Carv - Handdoekhaak medium - Zonder boren - 3M tape zelfklevend - Zwart

      De adviesprijs is De adviesprijs is 12 euro en 95 cent..

      Handdoekhaakjes Zwart - Boren - 2x Wandhaakjes - Handdoekhouder Badkamer

      deal

      De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 18 euro en 95 cent..

      Tiger Carv - Reserverolhouder - Wc rolhouder - Toiletrolhouder - Zonder boren - Wandmontage - Boren of lijmen - Zwart

      De adviesprijs is De adviesprijs is 37 euro en 95 cent..

      Anderen bekeken ook

      Tiger Carv - Handdoekhaak medium - Zonder boren - 3M tape zelfklevend - Zwart

      De adviesprijs is De adviesprijs is 12 euro en 95 cent..

      Handdoekhaakjes Zwart - Boren - 2x Wandhaakjes - Handdoekhouder Badkamer

      deal

      De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 18 euro en 95 cent..

      EAVY Handdoekhaakjes Zelfklevend 4 stuks - Handdoekhouder Zwart - Zelfklevende Haakjes- Wandhaak - Haken - Ophanghaken

      Select-deal
      De prijs voor klanten met select is 14 euro en 25 cent.

      Tiger Carv - WC rolhouder - Toiletrolhouder - Zonder klep - Zonder boren - Boren of lijmen - Zwart

      De adviesprijs is De adviesprijs is 32 euro en 95 cent..

      Tiger Carv - Handdoekhaak groot - Zonder boren - Boren of lijmen - Zwart

      De adviesprijs is De adviesprijs is 18 euro en 95 cent..

      Bekijk de hele lijst

      Over de serie Tiger Carv

      Tiger Carv - Wc rolhouder zonder klep - Toiletrolhouder - Zonder boren - Boren of lijmen - Zwart

      De adviesprijs is De adviesprijs is 42 euro en 95 cent..

      Tiger Carv - WC rolhouder - Toiletrolhouder - Zonder klep - Zonder boren - Boren of lijmen - Zwart

      De adviesprijs is De adviesprijs is 32 euro en 95 cent..

      Tiger Carv - Wc rolhouder met klep - Toiletrolhouder - Zonder boren - Boren of lijmen - Zwart

      De adviesprijs is De adviesprijs is 49 euro en 95 cent..

      Meer uit de serie Tiger Carv
      Tot €100 cashback op GROHE douches

      Vaak samen gekocht

      Tiger Carv - WC rolhouder - Toiletrolhouder - Zonder klep - Zonder boren - Boren of lijmen - Zwart

      De adviesprijs is De adviesprijs is 32 euro en 95 cent..

      Verkoop door bol

      Tiger Carv - WC borstel met houder - Toiletborstel - Wandmontage - Zonder boren - Zwart

      De adviesprijs is De adviesprijs is 52 euro en 95 cent..

      Verkoop door bol

      Tiger Carv - Reserverolhouder - Wc rolhouder - Toiletrolhouder - Zonder boren - Wandmontage - Boren of lijmen - Zwart

      De adviesprijs is De adviesprijs is 37 euro en 95 cent..

      Verkoop door bol

      Tiger Urban - WC borstel met houder - Toiletborstel - Wandmontage - Zonder boren - Zwart

      De adviesprijs is De adviesprijs is 44 euro en 95 cent..

      Verkoop door bol

      Tiger Carv - Doucherek zonder boren – Douchemand wand – Zwart – 28 cm – Doucherekje met klikmechanisme

      De adviesprijs is De adviesprijs is 59 euro en 95 cent..

      Verkoop door bol
      Bekijk de hele lijst

      Hulp nodig bij het kiezen?