TP-Link Archer T3U - Wifi-Adapter

TP-Link

TP-Link Archer

TP-Link
Merk:

TP-Link

USB 3.0Geschikt voor: WindowsTotale wifi snelheid: 1350 MbpsWiFi 5Dual-band

Productbeschrijving

De TP-Link Archer T3U is een usb wifi-adapter waarmee je eenvoudig (snellere) wifi kan toevoegen aan je laptop of desktop. De adapter is uitgerust met de Wireless AC wifi-standaard welke 3 maal sneller dan de Wireless N wifi-standaard. Met draadloze snelheden tot 867 Mbps over 5 GHz frequentieband of 400 Mbps over de 2,4 GHz frequentieband is de Archer T3U een uitstekende keus voor HD streaming, online gaming en andere bandbreedte-intensieve taken. De T3U is niet alleen geschikt voor iedere usb-poort, je kunt hem ook zo in je zak overal mee naartoe nemen. Systeemvereisten: Windows 10/8.1/8/7/XP.

Plus- en minpunten van de TP-Link Archer T3U

Is dual-band en kan hierdoor 2,4 GHz wifi of 5 GHz wifi toevoegen aan je laptop of desktop
Sneller dan zijn voorganger de T2U
Maakt gebruik van USB 3.0
Zeer compact formaat
Je router moet 5GHz ondersteuning hebben om 5GHz wifi aan je laptop of desktop toe te kunnen voegen

Snelle gegevensoverdracht via USB 3.0
Ervaar razendsnelle overdrachtssnelheden tot wel 4.8 Gbps via usb 3.0, de laatste usb-standaard. Via usb 3.0 worden gegevens tot wel 10 keer sneller overgedragen dan met usb 2.0. Ook is usb 3.0 compatibel met usb 2.0.

Minder bufferen dankzij MU-MIMO
In combinatie met een MU-MIMO router, zorgt deze wifi adapter voor een snellere en stabielere verbinding. MU-MIMO zorgt er namelijk voor dat de router met meerdere MU-MIMO compatibele apparaten tegelijk kan communiceren wat de wachttijd verminderd.

Let op: deze adapter wordt niet herkend door een wifi ready TV. Om hiervan gebruik te maken heb je een aparte (usb) wifi dongle nodig die is goedgekeurd door de fabrikant van de TV.

Productspecificaties

Algemene kenmerken

Geschikt voor besturingssysteem
Windows
Type USB interface
USB 3.0

Draadloos netwerk (LAN)

WiFi Standaard

Draadloze netwerken maken gebruik een wifi-standaard. Oudere standaarden zijn Wireless-A/B/G, de meest voorkomende standaard is momenteel Wireless-N en de nieuwste en snelste zijn Wireless AC en Wireless AD. Om optimaal gebruik te kunnen maken van een snelle  wifi-standaard dient zowel de zender als ontvanger dezelfde standaard aan te kunnen.

WiFi 5
Type WIFI netwerk

Het type netwerk geeft aan welke en hoeveel banden de wifi verbinding heeft. Single-band biedt enkel wifi op de 2.4 GHz frequentieband en komt qua snelheid niet uit boven de 600 à 800 Mbps. Dual-band biedt wifi op zowel de 2.4 als de 5.0 GHz frequentieband. Op het 5 GHz netwerk kan je veel hogere snelheden halen en het netwerk minder last van storing dan het 2.4 GHz netwerk omdat er veel minder apparaten op die frequentie uitzenden. Tri-band biedt 1x 2.4 GHz en 2 x 5.0 GHz en kan onderscheid maken tussen de maximale snelheden van apparaten en ze de juiste band toewijzen.

Dual-band
WiFi Snelheid Totaal
1350 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz
400 Mbps
WiFi Snelheid 5 GHz
867 Mbps
Aantal interne/externe WiFi antennes

Externe wifi antennes helpen een apparaat met het versterken van het draadloze signaal. De antennes zitten aan de buitenkant van het apparaat en kun je meestal richten op je draadloze apparaten.

0
Netwerk beveiliging opties
WEPWPAWPA2

Fysieke kenmerken

Product breedte
197 cm
Product lengte
405 cm
Product hoogte
103 cm
Product gewicht
70 g
Kleur
Zwart
Verpakkingsinhoud

Wat er wordt meegeleverd als je dit product bestelt.

AC1300 Mini Draadloze MU-MIMO USB-adapter Archer T3U Snelle installatiegids Installatie-cd

Overige kenmerken

MPN (Manufacturer Part Number)
Archer T3U
Fabrieksgarantie termijn

De fabrieksgarantie is de garantie die de fabrikant geeft. De termijn geeft de periode aan waarin je beroep kunt doen op de fabrieksgarantie. In het garantiebewijs staat waar je precies recht op hebt. In sommige gevallen biedt de fabrikant extra garantie, of verlengde fabrieksgarantie. Hiervoor moet je het artikel meestal direct na aankoop bij de fabrikant registeren. Voor tweedehands producten kunnen we niet garanderen dat de fabrieksgarantie van toepassing is. Dit hangt namelijk af van het specifieke product, de fabrikant en de oorspronkelijke aankoopdatum. Bij refurbished producten geldt de garantie van de refurbished aanbieder, niet van de fabrikant.

3 jaar
Reparatie type

Het servicetype geeft aan wat er met het product moet gebeuren als je gebruik wilt maken van de fabrieksgarantie. Bij Carry-in stuur je het product op naar bol.com, of rechtstreeks naar de fabrikant. Bij On-site komt de reparatiedienst bij jou. Bij Pick-up and return haalt de fabrikant het product op en brengt het na reparatie weer terug. Reparatietype kan verschillen bij verkoop door externe partijen.

Carry-in
Uitzonderingen fabrieksgarantie

De fabrieksgarantie is de garantie die de fabrikant geeft. De termijn geeft de periode aan waarin je beroep kunt doen op de fabrieksgarantie. In het garantiebewijs staat waar je precies recht op hebt. Voor tweedehands producten kunnen we niet garanderen dat de fabrieksgarantie van toepassing is. Dit is in dat geval namelijk afhankelijk van het specifieke product, de fabrikant en de oorspronkelijke aankoopdatum. Wat betreft refurbished producten geeft de refurbished aanbieder de fabrieksgarantie, niet de fabrikant.

Schade

Mogelijke vereisten instellen en gebruik

App werkt op besturingssyteem

Als de app niet werkt op iOS of Android smartphones staat dit bij de productinformatie. In de App Store of Play Store staat ook meer info over de app.

Informatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereist

Sommige Internet-of-Things-apparaten gebruiken gebruikersgegevens en werken met een account. Je geeft toestemming om gebruikersgegevens te delen wanneer je het account aanmaakt. Zonder account zijn de mogelijkheden vaak beperkt.

Informatie niet beschikbaar
Wifi vereist

De meeste Internet of Things-apparaten werken op je thuisnetwerk (wifi). Als er bijzondere eisen voor wifi zijn, staat dit altijd bij productinformatie.

Informatie niet beschikbaar
Mobiele data verbinding mogelijk

Sommige Internet of Things-apparaten werken ook op mobiele data. Als er bijzondere eisen zijn, bijv. 5G, staat dit altijd bij productinformatie.

Informatie niet beschikbaar
Kan gekoppeld worden met

Soms kun je apparaten met andere apparaten verbinden. Bij de productinformatie tonen we de meest relevante apparaten of ecosystemen waarmee het artikel kan verbinden. We zouden graag een volledige lijst willen opnemen, maar dan wordt het heel lang. En het verandert ook sneller dan wij kunnen typen

Informatie niet beschikbaar

Introductie en ondersteuning

Introductiejaar
2019
Introductiemaand
Juli
Ondersteuning met updates

Apparaten die met internet verbinden kunnen worden voorzien van updates. Deze updates bevatten bijvoorbeeld nieuwe functies, of werken de beveiliging van het apparaat bij. Hoe lang een apparaat updates krijgt verschilt per product. Als het updatebeleid van een fabrikant voor een product bekend is, vermelden we dit in de productspecificaties. Houd hierbij ook de introductiedatum in gedachten. Het is belangrijk om je producten regelmatig van updates te voorzien. De updates zorgen ervoor dat je apparatuur veilig te gebruiken blijft. Het kan namelijk gebeuren dat er kwetsbaarheden worden ontdekt in de software van je apparaat. Deze kwetsbaarheden zouden door internetcriminelen gebruikt kunnen worden om bijvoorbeeld je gegevens te onderscheppen, of om toegang te krijgen tot andere apparaten op je thuisnetwerk, zoals je computer of smartphone. We raden dus aan om regelmatig te controleren of er updates voor je slimme apparaten beschikbaar zijn. Zo blijven jij en je netwerk goed beschermd.

Minimaal 12 maanden na introductiedatum

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
TP-LINK Enterprises Netherlands B.V.
Fabrikant Adres
Mokronoska 6, 52-407 Wrocław, Polska
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
support.nl@tp-link.com

Overige kenmerken

Aanvullende functies
Boosted Throughput with MU-MIMO
CE Marking
https://static.tp-link.com/2019/201902/20190220/CE%C2%A0DOC_Archer%20T3U%201.0.pdf
CE markering
Zichtbaar
Introductie
2018
Model
TP-Link Archer T3U
Taal handleiding
Engels
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data
Nee
Verpakking breedte
12.90 cm
Verpakking hoogte
3.50 cm
Verpakking lengte
14.20 cm
Verpakkingsgewicht
84 g

EAN

EAN
6935364083939

Productveiligheid

Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU

De verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU zorgt voor het nakomen van verplichtingen op het gebied van productveiligheid.

Bekijk gegevens

Je vindt dit artikel in

WiFi-standaard

WiFi 5

WiFi snelheid

Basissnelheid

Geschikt voor besturingssysteem

Windows

Reviews

Gemiddeld 4,4 van de 5 sterren uit 382 reviews
Klein maar fijn
17 juni 201940-49 jaarTnoordenHeeft dit artikel gekochtArcher2
  • klein
  • bereik
  • installatie
  • snel
  • stabiel
  • installatie niet automatisch

Deze gekocht voor de PC omdat ik dualband (ook 5 ghz) bereik via het modem beschikbaar heb. Het is een klein apparaatje maar met een goede ontvangst (er zit een betonvloer tussen). Na het inpluggen in de blauwe 3.0 USB poort moest ik wel even de driver middels CD installeren op Windows 10 Home, het systeem detecteert dus niet (altijd) automatisch. Daarna was het gaan met de banaan. Heerlijk snelle en stabiele wifi. Wat een verbetering t.o.v. mijn oude 2,4 ghz 2.0 USB adapter !!

onopvallende plug-in, goede ontvangst
29 januari 201940-49 jaarMoerkapelleHeeft dit artikel gekochtMichelvR
  • Goede kwaliteit
  • Voordelige koop

    goede ontvangst mits wel vrij staand. Het maakt wel uit of de wifiontvanger voor of achter in de PC is ingeplugd wanneer de zender op andere plek is (bijv. op benedenverdieping, ontvanger etage erboven. USB 3.0 verbetert niet de ontvangst, alleen binnenkomst van data.

    SUPER SNEL INTERNET!
    18 november 201914-19 jaarHeeft dit artikel gekochtVEXY
    • stabiel wifi
    • 5 ghz wifi
    • snel geleverd
    • geen software nodig. plug & play.

      Ik had niet verwacht dat hij zo snel en stabiel werkte. Ik heb dit besteld omdat mijn aangekochte Game PC namelijk geen internet had. Het was het echt waard. Je sluit hem aan, en na 1 minuut is hij volledig geïnstalleerd! Geen software nodig. Ik had meteen toegang tot onze 5 GHZ WiFi verbinding. Dit is zeker weten een aanrader voor gamers, en mensen die werken voor het dagelijks werk. En weet goed, duurder is toch beter.

      Goede Wi-Fi dongle
      9 september 201920-29 jaarEindovenHeeft dit artikel gekochtFreddie96
      • 5ghz over ac
      • klein
      • supersnel
      • stabiel
      • mu-mimo support
      • geen

      Dit is een hele fijne Wi-Fi dongle, en werkt naadloos op Windows 10, de drivers werden meteen geinstalleerd toen het apparaat herkend was, de meegeleverde cd is niet nodig, en handmatig downloaden ook niet. Aan te raden is om deze in een USB 3.0 poort te gebruiken voor de volledige snelheid te benutten. 5Ghz over AC is zeer stabiel en snel

      TP-Link T3U werkt goed ook met Linux
      25 juni 2019Tejo
      • Goede kwaliteit
      • Voordelige koop

        Werkt zo wie zo op Win 7 en Win 10 en heb het nu ook werkend op Linux MX (Debian). Via website wikidevi (google op Tp-Link T3U wikidevi. Rechts vind je dan link naar Linux driver

        Perfect, snel, klein. Aanbevolen.
        24 december 2019Heeft dit artikel gekochtHannesAveen
        • Goede kwaliteit
        • Goede prijs/kwaliteit
        • Voordelige koop
        • werkt niet meteen na installatie.

        Werkt perfect en snel USB 3.0). Ook lekker klein van formaat (past naast andere USB poorten). Werkt niet meteen na installatie. Oude truc toepassen: computer opnieuw opstarten.


        Kies gewenste uitvoering

        Kies je model
        Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 18 euro en 95 cent.
        Of bespaar 10% op de stuksprijs als je er 4 koopt

        100+ verkocht vorige maand

        Op voorraadSelect
        Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
        Kies je aantal:
        4% korting
        7% korting
        10% korting
        Verkoop door bol
        • Gratis verzending door bol vanaf 25 euro

        • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk

        • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

        • Wettelijke garantie via bol

        • Dag en nacht klantenservice

        Bekijk retourvoorwaarden

        • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
        • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:00)

        Bekijk ook eens

        Anderen bekeken ook

        TP-Link Archer T3U Plus - WiFi Adapter

        De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 26 euro en 77 cent..

        ThunderGold WiFi Adapter USB - USB WiFi Adapter - 1300 Mbps - WiFi Dongle - WiFi Antenne - WiFi ontvanger - WiFi USB adapter

        deal

        De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 16 euro en 90 cent..

        Morgen in huis

        Super WiFi Adapter USB met 4 Antennes - 1200 MB - Wi-Fi Ontvanger / Dongle - Geschikt voor 2.4 en 5 Ghz

        deal

        De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 14 euro en 99 cent..

        Morgen in huis

        Rolio WiFi adapter USB - 1200Mbps 5GHz - Dual Antenne

        deal

        De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 16 euro en 95 cent..

        Morgen in huis

        TP-Link UB500 - USB-adapter - Bluetooth 5.0 Nano - Zwart

        Morgen in huis
        Bekijk de hele lijst

        Over de serie TP-Link Archer

        Meer uit de serie TP-Link Archer

        Vaak samen gekocht

        TP-Link UB500 - USB-adapter - Bluetooth 5.0 Nano - Zwart

        Verkoop door bol

        TP-Link UB400 - Bluetooth-adapter - USB - Bluetooth 4.0

        De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 11 euro en 87 cent..

        USB-C naar USB-A adapter OTG Converter - Set van 2 - USB 3.0 - zilver

        ThunderGold WiFi Adapter USB - USB WiFi Adapter - 1300 Mbps - WiFi Dongle - WiFi Antenne - WiFi ontvanger - WiFi USB adapter

        deal

        De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 16 euro en 90 cent..

        Logitech MK270 - Draadloos Toetsenbord en Muis - Qwerty

        Logitech K120 - Bedraad Toetsenbord - QWERTY - ISO - Zwart

        Verkoop door bol
        Bekijk de hele lijst

        Hulp nodig bij het kiezen?