Door drukte kan de reactie van de klantenservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling

Tuesday's Gone EBOOK Tooltip a Frieda Klein Novel

Tuesday's Gone
Tuesday's Gone
  • Engels
  • E-book
  • 9780141964010
  • Druk: 1
  • juli 2012
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Nicci French

Achter de naam Nicci French gaat het Britse echtpaar Nicci Gerrard en Sean French schuil. Dit duo is wereldberoemd om hun thrillers en korte verhalen. Nicci French beheerst al jaren de internationale bestsellerlijsten.

Samenvatting

Nicci French, the bestselling author of What to do When Someone Dies and Losing You, returns with the second book in the gripping new series that began with Top Ten Bestseller Blue Monday. Fans of Peter James' Roy Grace series and Peter Robinson's DCI Banks series will love central character psychotherapist Frieda Klein, who is consulted on a grisly and seemingly unsolvable crime.

For Frieda Klein the days get longer, the cases darker . . .

Psychotherapist Frieda Klein thought she was done with the police. But once more DCI Karlsson is knocking at her door.

A man's decomposed body has been found in the flat of Michelle Doyce, a woman trapped in a world of strange mental disorder. The police don't know who it is, how he got there or what happened - and Michelle can't tell them. But Karlsson hopes Frieda can get access to the truths buried beneath her confusion.

Painstakingly, Frieda uncovers a possible identity for the corpse: Robert Poole, a jack of all trades and master conman. But the deeper Frieda and Karlsson dig into Poole's past, the more of his victims they encounter - and the more motives they find for murder. Meanwhile, violent ghosts from Frieda's own past are returning to threaten her.

Unable to discover quite who is telling the truth and who is lying, they know they are getting closer to a killer. But whoever murdered Poole is determined to stay free - and anyone that gets too close will meet the same fate.

A gritty heroine, a gruesome crime and a terrifying hunt for a psychotic killer, Tuesday's Gone is not to be missed by fans of psychological thrillers.

Praise for Nicci French:

'Nicci French's sophisticated, compassionate and gripping crime novels stand head and shoulders above the competition. No one understands human psychological frailty better. No one writes better about grief, love, fear or emotional damage. Not many books are as insightful as they are addictive; Nicci French's are.' Sophie Hannah

'Nicci French knows just how to play on our worst fears' Daily Mail

Nicci French is the pseudonym for Nicci Gerrard and Sean French. The couple live in Suffolk and have written twelve other bestselling novels including Beneath the Skin and Blue Monday, the first thrilling instalment in the Frieda Klein series.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
juli 2012
Ebook formaat
Adobe ePub
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Uitgever
Penguin

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Overige e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Ebook formaat
Adobe ePub

EAN

EAN
9780141964010

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Studieboek
Nee

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Taal
Engels
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

12 reviews
4,7
van de 5
9
2
1
0
0
  • "ouderwets" spannend!!
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Tuesday's Gone

    Ben aangenaam verrast door dit 2e boek in de Frieda Klein Reeks vond het eerste deel al erg spannend en verrassend (Blue Monday/ Blauwe maandag) en dit deel is zeker net zo goed.
    De karakters (Frieda Klein en detective Karlsson bijvoorbeeld) worden meer uitgediept en er is naast een vervolg op de verhaallijn van deel 1 ook een nieuwe verhaallijn.
    Vond de eerste boeken van dit schrijversechtpaar zoals killing me softly al geweldig maar toen volgden er de afgelopen jaren ook een paar teleurstellende boeken maar met Frieda Klein zijn ze weer terug en is het weer "ouderwets" spannend!
    Ik kan nu al niet wachten op deel 3 : Waiting for Wednesday!

  • Het blijft Klein, het wordt wat beter
    • Meeslepend verhaal
    • Spannend
    • de personages komen tot leven
    • Voorspelbaar plot
    • enigermate onwaarachtig en niet echt pakkend

    Geschreven bij Tuesday's Gone

    NF kent echte liefhebbers, ik rekende mij daar ooit ook toe. Op enig moment, ook John Grisham laat ik tegenwoordig liggen, is het knap schrijfwerk met een voorspelbare inhoud. Gelet op de enthousiaste reacties op Frieda Klein en het uitsterven van andere favoriete schrijvers vond ik dat NF toch maar een kans moesten krijgen. Blue monday heb ik vergeleken met gesteriliseerde melk, Tuesday's gone smaakt ook nog niet naar meer.
    De personages worden evenwichtiger en herkenbaarder, het ongeloofwaardige eind van deel 1 wordt min of meer geneutraliseerd om wederom in een storende herhaling te vervallen.
    Nogmaals stel ik vast dat NF kunnen schrijven, het is niet echt slecht, maar -althans voor mij- het beklijft niet. Wellicht wordt het woensdag beter.

    GJHB

  • More Frida Klein...
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Geschreven bij Tuesday's Gone

    As the second in a series of six books so far, Tuesday's gone draws you right in with a gruesome crime scene found in a woman's flat. Like in the first book, Frida Klein, the independent and solitary psychotherapist, is called in to help the police and you get to know her a bit better than in the first book. You will meet again with the main antagonist from the Monday book, since this exciting, threatening and mysterious story line continues throughout all books. The author is able to carefully display more of the interesting and complex characters against the seemingly dead end crime to solve. Another gripping page turner from Nicci French. It is possible to read the different books in the series separately, but more fascinating to read them all in order. Crime written on literature level!

  • Dagen van de week
    • Goed plot
    • Spannend

    Geschreven bij Tuesday's Gone

    Mooi en spannend. De serie is prima los van elkaar te lezen maar leuker in de juiste volgorde. Lijkt wel redelijk qua opbouw op de Scarpetta serie maar zeker aan te raden voor hen die van spanning en thrillers houdt.

  • good thriller
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    • Spannend

    Geschreven bij Tuesday's Gone

    continuation of freda klien and leaves it open for a third in the series. good story

  • Boeken met Frieda Klein in de hoofdrol: aanraders
    • Voordelige koop
    • Kwetsbaar

    Geschreven bij Tuesday's Gone

    Spannend van begin tot eind. Als je dit boek gelezen hebt, wil je meteen aan het volgende beginnen.Gelukkig zijn er 7 in deze reeks.

  • Aanrader voor iedereen die van goede thrillers houdt.
    • Goede kwaliteit
    • beter dan al die ongeloofwaardige gevechten

    Geschreven bij Tuesday's Gone

    De hele Frieda Klein serie is super! Ik kan niet wachten op deel acht!

  • weet het niet
    • Voordelige koop

    Geschreven bij Tuesday's Gone

    Het was een cadeau en werd prima ontvangen

  • Onderhuids spannend
    • Spannend
    • Fantasierijk

    Geschreven bij Tuesday's Gone

    Heerlijk spannende opvolger van Blue Monday. Classic French!

  • Fantastisch
    • Goed plot
    • Spannend

    Geschreven bij Tuesday's Gone

    In 1 ruk outgelezen, net als Monday's gone! Nu snel verder met het volgende boek. Het is helemaal fijn om te weten dat nummer 4 bijna uitkomt (eind mei)

6 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Alle bindwijzen en edities (6)

  • 6,99
    Direct beschikbaar
  • 14,06
    Direct beschikbaar
  • 15,99
    3 - 4 weken Tooltip
  • 12,99
    2 - 3 weken Tooltip
  • 80,65
    1 - 2 weken Tooltip
  • 27,87
    1 - 2 weken Tooltip

Vaak samen gekocht

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.